Madam Burcu Moda Evi *

Madam Burcu, 4000 m2 Showroom, 2000 m2 atölyesi, 45 tecrübeli çalışanıyla faaliyet göstermektedir. Profesyonel elemanlardan oluşan Ar-Ge departmanımızla müşterilerimizin istedikleri üretimi gerçekleştirmekteyiz..

* Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Detayları inceleyip, teklif alabileceğin benzer düğün firmaları

Yorumlar (3)

gelinliğimi bir provada teslim aldım. özel dikim oldu. harikalar yarattılar diyebilirim. hazır olan gelinlik seçimleride var. dikimlerinden ve çalışanlardan memnun kaldım. ilk gittiğimde de karşılama sıcak ve güzel oldu. lokasyon olarak kolay ulaşılır bir yerde.

  • Düğün Tarihi : 01/08/2015

Reklam panolarından görmüştük ve bu doğrultuda gittik başvuruk kadriye hanım vardı bizimle yakınen ilgilenmesi aklımızdaki soru işaretlerini yok etti bizimde istediğimiz buydu ve istediğimizi bize sundular.Çok gelinlik satış yerlerine gitmiştik gelinlerin hiçbiri içimize sinmemişti ve bu modaevinde 40 50 yakın bir manken var onlarda gelinlikleri görebiliyorsunuz ve mekanın terzi seçeneğide çok fazlaydı ilgi alaka çok güzeldi yani provalarda gelinliğin hazırlanması esnasında birebir ilgilenildi herşey birebir konuşldu ve hiçbir şekilde istek doğrultusuna çıkılmadı eşimin istediği hayal ettiği gelinliği sundualr ve eşim çok memnun kaldı.Prova hazırlık son alım aşamasına kadar bizim üzerimizde bir çabaları destekleri yer alıyordu her gelenlede aynı şekilde ilgileniyorlar çok ilgiliydiler ve buda çok güzeldi ve gelinlik istediğimiz gibi olması zaten bizi çok mutlu etmişti.

  • Düğün Tarihi : 02/05/2015

Nisanligimi madam burcudan aldim. Ne yazik ki bir model moda oldugunda onun disindaki tarzlarda abiye bulmak cok zor oluryor. Heryerde balik kesim varken madam burcuda istedigim gibi sifon ucusan bir abiye bulabildim iki gunde ayarlarini yaptilar yedek boncuk ve taslarini verdiler .

  • Düğün Tarihi : 24/04/2015
Yorum Yap
Madam Burcu Moda Evi ile çalışmak isteyen çiftler için senin deneyimlerin çok önemli.

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Madam Burcu Moda Evi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap

İncelediklerim
TÜMÜ