Sosyal Tesisler Adana

Millet Bahçesi Kültür Merkezi

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Millet Bahçesi Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Millet Bahçesi Kültür Merkezi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Millet Bahçesi Kültür Merkezi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Millet Bahçesi Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Millet Bahçesi Kültür Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Millet Bahçesi Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Millet Bahçesi Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Millet Bahçesi Kültür Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Millet Bahçesi Kültür Merkezi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Millet Bahçesi Kültür Merkezi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Millet Bahçesi Kültür Merkezi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Millet Bahçesi Kültür Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Millet Bahçesi Kültür Merkezi düğün dışında piknik, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Millet Bahçesi Kültür Merkezi Hakkında

Düğün organizasyonlarınızı unutulmaz kılıyoruz. Millet Bahçesi Kültür Merkezi Kozan Belediyesi Sosyal hizmet müdürlüğü bünyesindedir. Özgün mimari yapımızla bir benzeri bulunmayan organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne aile ve çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Değişen düğün trendini yakından takip ediyor bu doğrultuda çiftlere farklı alternatifler sunuyoruz. Düğün organizasyonları dışında; kına ve bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, sünnet, kurumsal etkinlik ve toplantılara da ev sahipliği yapıyoruz.

Kültür Merkezimiz şehir merkezine yakın konumda bulunduğundan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. İster özel aracınızla ister belediye otobüsleriyle kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Günümüz sorunlarından biri olan otopark sıkıntısı yaşamadan aracınızı rahatlıkla park edebileceksiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren nasıl bir organizasyon geçirmek istediğinizi öğreniyoruz. Geçmiş zamanlarda yaptığımız organizasyonlardan derlemeler sunuyor ve organizasyon stilimiz hakkında fikir sahibi olmanıza yardımcı oluyoruz. Salonumuz oyun pistini görebilecek şekilde davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalye yerleşim planını hazırlıyoruz. Kapasitemiz oldukça fazla olduğundan dolayı davetli listenizde kısıtlama yapmadan herkesi çağırabileceksiniz. İç tasarımımız doğal taşlarla yapıldığından dolayı salonumuza ilk girdiğinizde kendinizi tarihi bir mekândaymış gibi hissedebilirsiniz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifimiz bulunduğundan dolayı kendi tarzınızda olan rengi bulabileceksiniz. Konsept bir organizasyon geçirmek istiyorsanız anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından kına ve bekarlığa veda partisinde kullanılan kına tahtı ve kına süslemelerini temin ediyoruz.

Salonumuz konser ve tiyatro yapılabilecek kadar kaliteli sahne ve ses sitemiyle donanmıştır. Profesyonel orkestramız ve ses sanatçımız eşliğinde özel günlerinizi unutulmaz kılıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne tercih edilen Adana düğün mekânları listesine biz de adımızı yazdırdık. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Tufanpaşa Mahallesi Saimbeyli Caddesi Kozan Lisesi Karşısı

 • Haritadaki Konumu

  Millet Bahçesi Kültür Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.