En Güzel Gelin Buketi Adresleri

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:08 dakika

06.08.2020

Gelinliğinize ve size tazelik katacak, etrafı hoş kokularla donatacak gelin buketleri seçmenin zamanı gelmedi mi? Doğal güzellikleri ile düğününüzü renklendirecek çiçeklere kavuşmanız için size en uygun adresi bulun diye derledik.

Arelia Çiçekçilik/ İstanbul

Düğün organizasyonlarınız, dekor ve süsleme, düğün çiçeği, gelin buketi gibi ihtiyaçlarınızda yardımınıza koşacak profesyonel bir kadro en zor zamanlarınızda işlerinizi kolaylaştırmak için sizi bekliyor. Üstelik Arelia Çiçekçilik’den düğün organizasyonu süslemesi hizmeti alan düğün.com çiftlerine gelin çiçeği yapımı ve gelin arabası süslemesi ücretsiz!

kolaj1

Gardencity Flowers/ İstanbul

Bahçeşehir’de kurulan Gardencity Flowers, butik ve özel çalışmaları, deneyimli kadrosu ve çağın vizyonunu takip eden çalışmaları ile sektörün önde gelen firmalarından biri. Sıra dışı gelin çiçekleri tasarımları, özel gelin arabası ve yaka çiçeği tasarımları ile düğün, davet, açılış, toplantı ve özel günlerinizde en kaliteli şekilde hizmet vermekte olan Gardencity Flowers düğün.com çiftlerine özel bir uygulama ile gelin el buketi alanlara araba süslemesinde %35 oranında indirim sunuyor.

kolaj2

Herkese Çiçek / İstanbul

Herkese Çiçek, bir gelinin vazgeçilmez aksesuarı gelin el buketleri, gelin arabası süsleme, masa çiçeği, nikah - düğün çiçeği tasarımları ile hayallerinizdeki düğünü gerçekleştirmeniz için hizmetinizde. Taze ve kaliteli çiçeklerle hazırlanmış, uygun fiyatlı düğün çiçekleri sayesinde, masallardaki gibi bir düğün ile gününüzü unutulmaz kılmak için sizi bekliyor.

kolaj3

İstanbul’daki tüm çiçekçileri görmek için tıklayın.

Çiçeği Burnunda/ Ankara

Çiçeği Burnunda Çiçekçilik Çayyolu Park Caddesi'nde yüz elli metrekarelik mağazası ve sanat atölyesi ile hizmet veren bir kuruluş. Çiçeği Burnunda isminden de anlaşılacağı gibi genç, dinamik ve müşterisinin fikirleriyle şekillenebilen esnek bir yapıya sahip olan firma dünyadaki trendleri, tecrübesi ve yaratıcılığıyla harmanlayıp size en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş görünüyor. Ayrıca Çiçeği Burnunda, gelin buketi alan düğün.com çiftlerine özel araç süslemede %50 oranında indirim olanağı tanıyor.

kolaj5

Ankara’daki tüm çiçekçileri görmek için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

1 yorum

A

Ayça

13/10/2014

üyelere ücretsiz gelin çiceçği ve araba süslemesi mi? süpersiniz