İstanbul Anadolu Yakası’nda Düğün Yapılan 5 Yıldızlı Oteller

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:39 dakika

03.11.2020

Elit bir otel düğünü yapmak istiyorsun ve önerilere ihtiyacın var! Anadolu Yakası'nda birbirinden şık oteller bulduk senin için. Üstelik hepsi 5 yıldızlı ve işlerinde çok iyi!

anadolu yakası otel düğünleri

Elite World Asia

Maltepe'de bulunan Elite World Asia, Anadolu Yakası düğün otellerinden. Bahçe, havuz başı gibi açık alanları ile kapalı davet salonu bulunan mekan, 500-750 kişilik organizasyonlar için ideal.

Elite World Asia

Dedeman Bostancı İstanbul

5 yıldızlı bir organizasyona ev sahipliği yapabileceğin Anadolu Yakası düğün mekanları arasında Dedeman Bostancı İstanbul da var. Merkezi konumuyla öne çıkan otel, Kadıköy'de bulunuyor.

Mekanın açık kava kapasitesi 750-1.000 kişilik. Kapalı alanda ise 400-500 kişiye kadar davetli ağırlayabilmek mümkün!

Dedeman Bostancı İstanbul

Divan İstanbul Asia

Anadolu Yakası yemekli düğün mekanlarını araştırıyorsan sana önereceğimiz seçenekler arasında Divan İstanbul Asia da var.

250 ve 700 kişilik kapalı salonları, farklı büyüklükte organizasyonlar için alan seçeneği sunuyor. Yemekli düğünler için Divan mutfağının deneyimli şeflerinin hazırladığı menü seçenekleri arasından seçim yapabilirsin.

Divan İstanbul Asia

Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia

5 yıldızlı düğün mekanları Anadolu Yakası'nın birçok ilçesinde mevcut. Bu otellerden biri de Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia.

Maltepe'de konumlanmış bu otel, daha salona girmeden davetlilerini etkileyecek şık bir tasarıma sahip. Açık ve kapalı alan seçenekleri sunan mekanın kapalı alanında 200-300, açık alanında ise 500 kişiye kadar davetli ağırlamak mümkün.

Burgu Arjaan by Rotana Istanbul Asia

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel

Adından da anlaşılacağı üzere Ataşehir'de bulunan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel, 800 kişiye kadar hizmet verebilen kolonsuz, gün ışığı alan, modern çizgilerle dizayn edilmiş balo salonuyla ihtişamlı düğünler için ideal bir mekan.

Düğün organizasyonu için firmanın deneyimli ekibinden profesyonel yardım alabileceğini de söylemeden geçmeyelim.

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel

The Green Park Hotels Bostancı

Adalar manzarası, havuz başı düğün alanı, özel sunumları ve düğün dekorasyonlarıyla dikkat çeken The Green Park Hotels Bostancı da Anadolu Yakası düğün yerleri arasında yer alıyor.

Açık alanında 750, kapalı salonda ise 2.000 kişiye kadar konuk ağırlamanın mümkün olduğu otel, kalabalık ve şaşaalı bir düğün yapmak isteyen çiftler için ideal.

The Green Park Hotels Bostancı

Emirtimes Hotel Tuzla

Emirtimes Hotel Tuzla, deneyimli ekibiyle birlikte hayal ettiğin organizasyonu gerçekleştirmeni sağlayacak profesyonel desteği sağlıyor.

Modern dekorasyonu ile dikkat çeken otelin, ayrı girişi bulunan kapalı balo salonu yemekli düzende 350 kişi ağırlama imkanı sunuyor. Havuz başı alanı ise; en az 200 kişilik davetler için uygun. Mekanın 100-150 kişi kapasitesine sahip Şehzade Salonu'nun butik davetler için tercih edildiğini de söylemeden geçmeyelim.

Emirtimes Hotel Tuzla

Marma Hotel İstanbul Asia

Marma Hotel İstanbul Asia, farklı tarzlardaki organizasyonlar için alan seçeneği sunan düğün mekanlarından.

Yeşilin her tonuna sahip açık kır alanı, şık düğünler için uygun havuz başı alanı ve modern bir tasarım ile dizayn edilen kapalı salonları bulunan otelin bu alanları, 300-400 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip.

Marma Hotel İstanbul Asia

Elite Hotels Dragos

Yüksek tavanlı ve kristal avizelerle aydınlanan, Marmara Denizi ve Prens Adaları manzaralı bir alanda düğün yapmak istiyorsan Elite Hotels Dragos'u tercih edebilirsin.

Ayrıca Elite Otel Dragos, yaz mevsiminde Palmiye ağaçları arasında bulunan bahçe katındaki havuz kenarında banket düzeninde 300, kokteyl düzeninde 400 kişilik yaz düğünleri gerçekleştiriliyor.

Elite Hotels Dragos

Silence İstanbul Hotel - Saturn Salon

Ataşehir’de faaliyet gösteren Silence İstanbul Hotel - Saturn Salon, yemekli düzende 200 kişilik düğünlere ev sahipliği yapabiliyor.

Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonda, ferah ve aydınlık bir düğün gerçekleştirebilir, davetlilerine ada ve şehir manzaralı bir alanda eğlenceli bir organizasyon sunabilirsin.

Silence İstanbul Hotel

Hilton İstanbul Kozyatağı

Farklı mekan alternatifleri sunan Hilton İstanbul Kozyatağı'nda, 400 kişiye kadar davetliyi rahatlıkla ağırlayabilen yüksek tavanlı ve kolonsuz balo salonu, genişliği ile ferah bir ortam sunuyor.

Kendine ait bir özel teras ve fuaye alanı bulunan Multifunctional Balo Salonu, düzenlenen etkinliklerin niteliğine ve davetli sayısına göre bölünebiliyor. Daha butik organizasyonlar içinse otelin 17. katında bulunan Roof Restaurant Skylight, Prens Adaları'na nazır, hoş manzara sunuyor.

Hilton İstanbul Kozyatağı

Silence İstanbul Hotel - Jüpiter Salon

Silence İstanbul Hotel - Jüpiter Salon, 500-1000 kişi kapasiteye sahip. İhtişamlı düğünler için uygun olan salonda yemekli bir organizasyon yapmak istersen otel mutfağının geniş menü seçenekleri sunduğunu söyleyebiliriz.

Standart menülerin yanı sıra, duyarlılığı olan çiftler ya da davetliler için hazırlanan diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü seçeneklerini de bulabilmek mümkün.

Silence İstanbul Hotel

The Green Park Hotels Pendik

The Green Park Hotels Pendik'te geniş, açık ve kapalı alan seçeneklerini bulabilmen mümkün. Balo salonu, çim alan, deniz kenarı, havuz başı...

Farklı alanlarında 2.000 kişiye kadar davetli ağırlanabilen otelin, düğün organizasyonu, özel menü seçenekleri, menü tadımı, otopark ve vale gibi çiftlere konfor sağlayacak özellikleri bulunduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

The Green Park Hotels Pendik

İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan, birbirinden şık 5 yıldızlı düğün otellerini sıraladık. Ancak seçeneklerinin bu kadar olduğunu düşünme. Şehrindeki düğün yapabilen otelleri sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek, fiyat teklifi alabilirsin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum