İstanbul Anadolu Yakası’nda Düğün Yapılan 5 Yıldızlı Oteller

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:37 dakika

05.04.2022

Elit bir otel düğünü yapmak istiyorsun ve önerilere ihtiyacın var! Anadolu Yakası'nda birbirinden şık oteller bulduk senin için. Üstelik hepsi 5 yıldızlı ve işlerinde çok iyi!

anadolu yakası otel düğünleri

1- Elite World Asia

Maltepe'de bulunan Elite World Asia, Anadolu Yakası düğün otellerinden. Bahçe, havuz başı gibi açık alanları ile kapalı davet salonu bulunan mekan, 500-750 kişilik organizasyonlar için ideal.

Elite World Asia

2- Dedeman Bostancı İstanbul

5 yıldızlı bir organizasyona ev sahipliği yapabileceğin Anadolu Yakası düğün mekanları arasında Dedeman Bostancı İstanbul da var. Merkezi konumuyla öne çıkan otel, Kadıköy'de bulunuyor.

Mekanın açık kava kapasitesi 750-1.000 kişilik. Kapalı alanda ise 400-500 kişiye kadar davetli ağırlayabilmek mümkün!

Dedeman Bostancı İstanbul

3- Divan İstanbul Asia

Anadolu Yakası yemekli düğün mekanlarını araştırıyorsan sana önereceğimiz seçenekler arasında Divan İstanbul Asia da var.

250 ve 700 kişilik kapalı salonları, farklı büyüklükte organizasyonlar için alan seçeneği sunuyor. Yemekli düğünler için Divan mutfağının deneyimli şeflerinin hazırladığı menü seçenekleri arasından seçim yapabilirsin.

Divan İstanbul Asia

4- Dedeman Bostancı Aristo Balo Salonu

5 yıldızlı düğün mekanları Anadolu Yakası'nın birçok ilçesinde mevcut. Bu mekanlardan biri de Dedeman Bostancı Aristo Balo Salonu.

Kadıköy'de konumlanmış bu otel, daha salona girmeden davetlilerini etkileyecek şık bir tasarıma sahip. Açık ve kapalı alan seçenekleri sunan mekanda 400-500 kişiye kadar davetli ağırlamak mümkün.

Dedeman Bostancı Aristo Balo Salonu

5- Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport

Pendik'te bulunan Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport, 1000 kişiye kadar hizmet verebilen kolonsuz, gün ışığı alan, modern çizgilerle dizayn edilmiş balo salonuyla ihtişamlı düğünler için ideal bir mekan.

Düğün organizasyonu için firmanın deneyimli ekibinden profesyonel yardım alabileceğini de söylemeden geçmeyelim.

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport

6- Emirtimes Hotel Tuzla

Emirtimes Hotel Tuzla, deneyimli ekibiyle birlikte hayal ettiğin organizasyonu gerçekleştirmeni sağlayacak profesyonel desteği sağlıyor.

Modern dekorasyonu ile dikkat çeken otelin, ayrı girişi bulunan kapalı balo salonu yemekli düzende 350 kişi ağırlama imkanı sunuyor. Havuz başı alanı ise; en az 200 kişilik davetler için uygun. Mekanın 100-150 kişi kapasitesine sahip Şehzade Salonu'nun butik davetler için tercih edildiğini de söylemeden geçmeyelim.

Emirtimes Hotel Tuzla

7- Wish More Hotel İstanbul

Wish More Hotel İstanbul, farklı tarzlardaki organizasyonlar için alan seçeneği sunan düğün mekanlarından.

Bayrampaşa'da yer alan otelin göz alıcı dekorasyona sahip, yüksek tavanlı, ferah salonu, 500-750 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip.

Wish More Hotel İstanbul

8- Address Hotel & Residences Istanbul

Modern ve elegant bir mekanda düğün yapmak istiyorsan Address Hotel & Residences Istanbul'u tercih edebilirsin.

Ayrıca Address Hotel & Residences Istanbul, sade ve şık ambiyansıyla dikkat çekerken kalabalık davetler için ideal olan mekanda 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Address Hotel Residences Istanbul


9- Titanic Business Kartal Hotel

Anadolu Yakası düğün mekanlarından Titanic Business Kartal Hotel, 150-200 kişilik davetli kapasitesine sahip. Otelin organizasyon alanında farklı konseptler uygulanabiliyor. Çiçeklerden tüllere kadar sizin istediğiniz ürünleri kullanabiliyorlar.

Otele ulaşım da gayet kolay. Anadolu Yakası’ndaki davetlileriniz dahi buraya rahatlıkla ulaşabilir.

i̇stanbul anadolu yakası’nda düğün yapılan 5 yıldızlı oteller

10- Cevahir Hotel İstanbul Asia

Cevahir Hotel İstanbul Asia, 500-750 kişi kapasiteye sahip. İhtişamlı düğünler için uygun olan salonda yemekli bir organizasyon yapmak istersen otel mutfağının geniş menü seçenekleri sunduğunu söyleyebiliriz.

Standart menülerin yanı sıra, vegan ve vejetaryen gibi özel menü seçeneklerini de bulabilmek mümkün.

Cevahir Hotel İstanbul Asia

İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan, birbirinden şık 5 yıldızlı düğün otellerini sıraladık. Ancak seçeneklerinin bu kadar olduğunu düşünme. Şehrindeki düğün yapabilen otelleri sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek, fiyat teklifi alabilirsin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum