İstanbul Anadolu Yakası’nda Düğün Yapılan 5 Yıldızlı Oteller

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

2:37 dakika

24.09.2021

Elit bir otel düğünü yapmak istiyorsun ve önerilere ihtiyacın var! Anadolu Yakası'nda birbirinden şık oteller bulduk senin için. Üstelik hepsi 5 yıldızlı ve işlerinde çok iyi!

anadolu yakası otel düğünleri

Elite World Asia

Maltepe'de bulunan Elite World Asia, Anadolu Yakası düğün otellerinden. Bahçe, havuz başı gibi açık alanları ile kapalı davet salonu bulunan mekan, 500-750 kişilik organizasyonlar için ideal.

Elite World Asia

Dedeman Bostancı İstanbul

5 yıldızlı bir organizasyona ev sahipliği yapabileceğin Anadolu Yakası düğün mekanları arasında Dedeman Bostancı İstanbul da var. Merkezi konumuyla öne çıkan otel, Kadıköy'de bulunuyor.

Mekanın açık kava kapasitesi 750-1.000 kişilik. Kapalı alanda ise 400-500 kişiye kadar davetli ağırlayabilmek mümkün!

Dedeman Bostancı İstanbul

Divan İstanbul Asia

Anadolu Yakası yemekli düğün mekanlarını araştırıyorsan sana önereceğimiz seçenekler arasında Divan İstanbul Asia da var.

250 ve 700 kişilik kapalı salonları, farklı büyüklükte organizasyonlar için alan seçeneği sunuyor. Yemekli düğünler için Divan mutfağının deneyimli şeflerinin hazırladığı menü seçenekleri arasından seçim yapabilirsin.

Divan İstanbul Asia

Dedeman Bostancı Aristo Balo Salonu

5 yıldızlı düğün mekanları Anadolu Yakası'nın birçok ilçesinde mevcut. Bu mekanlardan biri de Dedeman Bostancı Aristo Balo Salonu.

Kadıköy'de konumlanmış bu otel, daha salona girmeden davetlilerini etkileyecek şık bir tasarıma sahip. Açık ve kapalı alan seçenekleri sunan mekanda 400-500 kişiye kadar davetli ağırlamak mümkün.

Dedeman Bostancı Aristo Balo Salonu

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport

Pendik'te bulunan Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport, 1000 kişiye kadar hizmet verebilen kolonsuz, gün ışığı alan, modern çizgilerle dizayn edilmiş balo salonuyla ihtişamlı düğünler için ideal bir mekan.

Düğün organizasyonu için firmanın deneyimli ekibinden profesyonel yardım alabileceğini de söylemeden geçmeyelim.

Mövenpick Hotel Istanbul Asia Airport

Emirtimes Hotel Tuzla

Emirtimes Hotel Tuzla, deneyimli ekibiyle birlikte hayal ettiğin organizasyonu gerçekleştirmeni sağlayacak profesyonel desteği sağlıyor.

Modern dekorasyonu ile dikkat çeken otelin, ayrı girişi bulunan kapalı balo salonu yemekli düzende 350 kişi ağırlama imkanı sunuyor. Havuz başı alanı ise; en az 200 kişilik davetler için uygun. Mekanın 100-150 kişi kapasitesine sahip Şehzade Salonu'nun butik davetler için tercih edildiğini de söylemeden geçmeyelim.

Emirtimes Hotel Tuzla

Wish More Hotel İstanbul

Wish More Hotel İstanbul, farklı tarzlardaki organizasyonlar için alan seçeneği sunan düğün mekanlarından.

Bayrampaşa'da yer alan otelin göz alıcı dekorasyona sahip, yüksek tavanlı, ferah salonu, 500-750 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip.

Wish More Hotel İstanbul

Village Park Resort Otel

Yemyeşil bir alanda düğün yapmak istiyorsan Village Park Resort Otel'u tercih edebilirsin.

Ayrıca Village Park Resort Otel, yaz mevsiminde ağaçları arasında bulunan bahçesinde havuz başı düğün yapma imkanı da sunuyor. Kalabalık davetler için ideal olan mekanda 1.000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Village Park Resort Otel


Titanic Business Kartal Hotel

Anadolu Yakası düğün mekanlarından Titanic Business Kartal Hotel, 150-200 kişilik davetli kapasitesine sahip. Otelin organizasyon alanında farklı konseptler uygulanabiliyor. Çiçeklerden tüllere kadar sizin istediğiniz ürünleri kullanabiliyorlar.

Otele ulaşım da gayet kolay. Anadolu Yakası’ndaki davetlileriniz dahi buraya rahatlıkla ulaşabilir.

i̇stanbul anadolu yakası’nda düğün yapılan 5 yıldızlı oteller

Tryp By Wyndham Sancaktepe

Tryp By Wyndham Sancaktepe, 200-300 kişi kapasiteye sahip. İhtişamlı düğünler için uygun olan salonda yemekli bir organizasyon yapmak istersen otel mutfağının geniş menü seçenekleri sunduğunu söyleyebiliriz.

Standart menülerin yanı sıra, vegan ve vejetaryen gibi özel menü seçeneklerini de bulabilmek mümkün.

96942

Tryp By Wyndham Sancaktepe

İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan, birbirinden şık 5 yıldızlı düğün otellerini sıraladık. Ancak seçeneklerinin bu kadar olduğunu düşünme. Şehrindeki düğün yapabilen otelleri sana uygun özelliklere göre filtreleyerek listeleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçerek, fiyat teklifi alabilirsin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum