Mekan Arayışındaysan Bu Liste İlaç Gibi Gelecek: Anadolu Yakası Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:51 dakika

05.04.2022

Anadolu yakasında evlenecek çiftler burada mı? Oteller, kır düğünü alanları, tarihi mekanlar, düğün salonları… Sizin için bu yazıda bazı firmalar önerdik. İşte İstanbul Anadolu yakası düğün mekanları ve fiyatları!

Anadolu yakası düğün mekanları

1- Pamera Garden

Orman manzaralı bir düğün mekanı olan Pamera Garden, Anadolu yakasında düğün mekanları arasında en güzel seçeneklerden biri. Mekan, Beykoz’da yer alıyor.

Pamera Garden’ın doğayla uyumlu mekan süslemelerinden referans alarak rahatlıkla söyleyebilirim ki mekanın rustik havası muhteşem! Açık havada yemekli kapasitesi ve kokteyl kapasitesi 500-750 kişi arasında değişiyor.

Pamera Garden’ın yemekli menü fiyatları ise kişi başı 50-100 TL’den başlıyor.

Pamera Garden

Pamera Garden

Pamera Garden

Firmayı İncele

2- Saklı Orman

İstanbul Anadolu Yakası düğün mekanları arasında çok bilinmeyen bir hazine olan Saklı Orman, Beykoz'da orman ve dere manzaralı bir noktada konumlanmış.

Mekanın açık alandaki kişi kapasitesi yemekli organizasyonlarda 750 kişiye kadar çıkabiliyor.

Yemekli menülerde mekanın kişi başı fiyatı ise minimum 50-100 TL.

Saklı Orman

Saklı Orman

Saklı Orman

Firmayı İncele

3- Peri Payı by Broyt Otel

Anadolu Yakası düğün yerleri içinde otel seçeneklerinden bir tanesi de Kadıköy'de yer alan Peri Payı by Broyt Otel. Mekana, şehir merkezinde oluşu sebebiyle kolay ulaşım sağlanıyor. Yemekli ve kokteyl düğünler için 200 kişiye kadar çıkabilen kapasiteye sahip.

Mekanın fiyatlarını merak edersen yemekli menülerde hafta içi de hafta sonu da 200-300 TL arasında değişiyor.

Peri Payı by Broyt Otel

4- Ceremony Kanlıca

Anadolu yakası kır düğünü mekanları arasında en samimi olanlardan biri de Üsküdar'da yer alan Ceremony Kanlıca! Mekanın açık hava kapasitesi yemekli düzende 750 kişiye kadar çıkıyor.

Ceremony Kanlıca’da düğün yapmak istersen yemekli menülerde kişi başı fiyatın 100-150 TL olduğunu bilmelisin.

Bu arada yeri gelmişken, Ceremony Kanlıca'nın sayfasına yapılan yorumlara göz atmayı unutma. Çiftlerin tecrübeleri çok işine yarayacak!

Ceremony Kanlıca

5- Maya Life

İstanbul Anadolu düğün mekanlarından bir tanesi de Beykoz'daki Maya Life. Zaten nasıl Avrupa yakasının kır düğünü cenneti Sarıyer ise, Anadolu yakasının kır düğünü cenneti de Beykoz diyebilirim.

Maya Life, ormanı ve botanik bahçesiyle gerçek bir kır düğünü için en ideal seçeneklerden. Mekanın ulaşımı , merkezi konumuyla son derece kolay. Açık hava yemekli düğün kapasitesi 750 olan mekanın, kokteyl kapasitesi yaklaşık 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor!

Maya Life’taki fiyatlar da gayet uygun. Yemekli menüler kişi başı 100-150 TL’den başlıyor.

Maya Life

Maya Life

Maya Life

Firmayı İncele

6- 40 Gece by Ayşe Teyze

Anadolu yakasında Beykoz bölgesinde yoğunlaşan kır düğünü mekanlarından bir diğeri 40 Gece by Ayşe Teyze! Kır düğününün şanına yakışır bir doğallıkta, yemyeşil bir alanda, 450 kişilik bir davetli listesiyle yemekli düğün organize edebilirsin.

40 Gece by Ayşe Teyze, düğün paketlerini alkol, fotoğraf, süsleme gibi ekstra maliyetleri azaltacak şekilde tasarlıyor.

Mekanın kişi başı minimum fiyatı 50-80 TL arasında değişiyor. Elbette fiyatları netleştirmek için taleplerini mekana iletmen ve beklentilerine uygun bir fiyat alman gerekiyor.

40 Gece by Ayşe Teyze

7- İstanbul Yelken Kulübü

Kadıköy Fenerbahçe'de yer alan İstanbul Yelken Kulübü, açık alanda yapılan yemekli düğünler için 600 kişilik kapasiteye sahipken, kokteyl organizasyonlarında 1.000 kişiye kadar ev sahipliği yapabiliyor.

İstanbul Anadolu yakası düğün salonları arasında öne çıkan mekan, yemekli düğün organizasyonları için kişi başı minimum 100-150 TL gibi bir fiyat talep ediyor. Şimdi firma sayfasına yapılan yorumlardan birini seninle paylaşmak istiyorum:

Hakan: "Öncelikle mekanın görüntüsü, genişliği muhteşem. Ayrıca çok güzel manzarası var. Biz yemekli bir organizasyon yaptık. Yemekleri gayet güzeldi ve çok lezzetliydi, sunumu sıcaktı. Ulaşımı rahattı. Görsellik açısından masa düzeni, süslemeler çok iyiydi. Tercih sebebim manzarası olmasıydı. Hizmet muhteşemdi. Orkestra ve ışıklandırma çok iyiydi. Konuklarım memnun kaldı."

İstanbul Yelken Kulübü

8- Dalyan Club

Kadıköy Fenerbahçe'de bulunan Dalyan Club, park problemi olmayan, yeşillikler içinde ve trafik gürültüsünden uzak bir mekan.

Düğün mekanları İstanbul Anadolu Yakası alternatifleri arasında bulunan ve havuz başı alanıyla şık bir atmosfere sahip olan Dalyan Club, yüksek bir kişi kapasitesine sahip. Açık havada yemekli düğünlerde 500, kokteyl organizasyonlarında ise 900 kişiye kadar ev sahipliği yapabiliyor.

Mekanın kişi başı minimum fiyatı ise 100-150 TL civarında. Elbette fiyatı, yemekli bir düğün mü yoksa kokteyl mi yapacağına, kırmızı et mi beyaz et mi tercih edeceğine, alkollü ve limitsiz içecek tercih edip etmeyeceğine göre değişiyor.

Dalyan Club

Dalyan Club

Dalyan Club

Firmayı İncele

Dalyan Club mekanını detaylı incelediğimiz yazımız da burada: Şehrin Merkezinde Bir Kır Düğünü Mekanı: Dalyan Club

9- Mio Giardino

Çiftlere açık ve kapalı alan opsiyonu sunan Mio Giardino, kir düğünü yapmak isteyenler için biçilmiş kaftan!

Anadolu yakasında düğün yapılacak mekanlardan Mio Giardino'da yemekli kişi başı fiyatlar ise minimum 100-150 TL'den başlıyor.

Mio Giardino

Mio Giardino

Mio Giardino

Firmayı İncele

10- Cess Wedding

Yaklaşık 750-1.000 kişilik davetli kapasitesi olan Cess Wedding, Anadolu yakasının öne çıkan düğün mekanlarından biri. Kır düğünü yapmak isteyen çiftler için biçilmiş kaftan diyebiliriz.

Anadolu yakası kına mekanları arasında da yer alan Cess Wedding’in fiyatlarına baktığımızda menülerin de kişi başı 50-100 TL’den başladığını görüyoruz.

Cess Wedding

Cess Wedding

Cess Wedding

Firmayı İncele

Senin için önermek istediğim mekanlardan bir kısmıydı bunlar. Daha birçok güzel düğün mekanı var. Ancak hepsini bir yazıya sığdırmak zor olur.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Yağmurdan Etkilenmeden İstanbul'da Düğün Yapılacak Yerler

İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Düğün Salonları Fiyatları

Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap