Nişan Pastası Yaptırabileceğiniz Butik Pastacılar

Aklınızda nasıl bir nişan pastası var bilmiyorum ama klasik pastadan cupcakelere, makaron kulelerinden özel tasarımlara kadar farklı seçenekleriniz olduğunu bilmenizi istedim. Düğün pastası firmalarımız içinden İstanbul'da nişan pastası siparişi de verebileceğiniz butik pastacılardan bazılarını sizler için yazdım. Kim bilir, çok severseniz düğün pastanız için de onlarla çalışırsınız!

Hansel ve Gretel

Koşuyolu'nda bulunan Hansel ve Gretel de nişan pastanızı yaptırabileceğiniz butik pastacılar arasında yer alıyor. Dilediğiniz büyüklükte ve konseptte klasik bir pasta yaptırabileceğiniz gibi cupcakelerden kurabiyelere, makaronlardan cakepoplara birçok farklı alternatifi bulabileceğiniz bir yer.

Hansel ve Gretel kişiye özel, en ince ayrıntısına kadar özenle düşünülüp tasarlanmış ve tamamı birbirinden farklı pastalar yapan bir ekip.

Konumuz butik pasta olunca elbette fiyatlar hakkında bir şey söylemek mümkün olmuyor; çünkü fiyatı biraz da sizin talepleriniz belirliyor. Fakat size Hansel ve Gretel'in adrese teslim fiyatları hakkında küçük bir bilgi verebilirim. Öncelikle 150 TL ve üzeri hizmetlerde adrese teslim yapıyorlar ve Üsküdar, Koşuyolu'na uzaklığınıza göre 15 TL ile 90 TL arasında değişen rakamlara evinize teslim ediyorlar.

 Dilediğiniz büyüklükte

Torte Bakery

Düğün pastaları, doğum günü pastaları, baby shower pastaları yaptığı gibi söz ve nişan pastaları da yapan Torte Bakery, Ortaköy'de tatlı mı tatlı bir pastacı! Sanat eseri gibi olan bu güzel ürünleri tasarlayıp ortaya çıkartan Banu Uslu ise gerçekten Sanat Tarihi lisans eğitimini, Amerika'da ve İngiltere'de çeşitli kurumlarda aldığı pastacılık eğitimiyle sürdürmüş.

Torte ekibi müşterilerinden gecenin konsepti ve hayal ettikleri pasta hakkında bilgi aldıktan sonra benzersiz bir tasarım sürecine girişiyor, elbette bütün bu görsel şölenin altında tadına doyulmayacak lezzetler de yatıyor!

Sanat eseri

Tatlı Dünyalar

İlginç nişan pastaları arayanların adreslerinden biri de Ataşehir'deki kişiye özel tasarım pastalar ve daha birçok özel sipariş ürün yapan Tatlı Dünyalar! Aklınızdaki konsepti, tasarımı, internette gezinirken çok beğendiğiniz bir pasta modelini anlattığınız ya da ilham aldığınız görselleri gösterdiğinizde sizin için harikalar yaratabiliyorlar! Fiyatlar konusunda bilgi almak için ise tek yapmanız gereken form yoluyla teklif istemek!

 İlham aldığınız

180 Derece Butik Pasta Atölyesi

Nişan pastası yaptırmak isteyen çiftler genellikle nişanı yapacakları yere ve davetli sayısına göre karar veriyor. Düğün pastasında olduğu gibi nişan pastası fiyatları da davetli sayısı, konsept, kişiye özel tasarım olup olmaması, kullanılan malzemelerin doğallığı ve kalitesi, mevsim dışı meyve kullanımı gibi faktörlerden etkileniyor.

180 Derece Butik Pasta Atölyesi de hayalinizdeki pastayı yaptırabileceğiniz butik pasta atölyelerinden biri ve Üsküdar'da Altunizade'de bulunuyor. Davetli sayınızı ve aklınızdaki türü söyleyerek fiyat teklifi istemeyi unutmayın!

Üsküdar'da Altunizade'de bulunuyor.

Mutlu Kekler

Tarabya'da bulunan Mutlu Kekler anti- alerjik ürünler kullanan ve sizin için özel olan her güne tam da aklınızdan geçen modeli tasarlayan bir pastacı! Modern ekipmanlarla hijyenik koşullarda üretim yaptıkları konusunda son derece iddialı olan Mutlu Kekler, siparişlerinizden ekstra bir bedel almadan adrese teslim ediyor.

Butik pasta siparişi konusunda ise şöyle diyorlar:" Tüm siparişler büyük bir titizlikle hazırlandığından dolayı siparişinizi en geç 3 – 4 gün önceden kesinleştirmenizi öneriyoruz. 30 kişi üzerindeki nişan pastaları gibi yüksek işçilikli pastaların son sipariş aralığı en az 2 hafta."

Nişan pastaları

Özel Pastam

Nişan pastası modelleri, düğün pastalarına göre çok daha yaratıcı ve farklı olabilir diye düşünüyorum. Çünkü nişan organizasyonları çoğu zaman daha küçük ve butik kutlamalardır, davetli sayısı düğünlere göre daha azdır. Eh davetli sayısı azaldıkça ve organizasyon butikleştikçe de nişan pastasında dilediğinizi yapmakta özgür olursunuz.

Florya'da yer alan Özel Pastam da pasta, kurabiye, cupcake, cakepop, porsiyon pasta gibi birçok ürünü hayallerinizdeki gibi yaptırabileceğiniz, tasarım modelleriyle çiftlerin ilgisini çeken bir pastacı! Özel Pastam'da işler şöyle yürüyor: Sipariş aşamasında pasta sahibinin genel özellikleri, zevkleri ve pasta üzerinde görmek istediği tüm detayları dinleyip tasarımı buna göre yapıyorlar. Size teslim edilen üründe kendi hikayenizi mutlaka buluyorsunuz!

Nişan organizasyonları

Nil Butik Pasta

Bahçelievler'de bulunan Nil Butik Pasta, butik nişan pastası yaptırmak isteyen çiftlerin tercihlerinden biri olabilir. Tek yapmanız gereken modellerini incelemek ve aklınızdaki pastayı onlara anlatmak. Hatta internette bulup beğendiğiniz, ilham aldığınız bir pasta modelini de örnek olması onlara gösterebilirsiniz.

Bahçelievler'de bulunan

Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.