Düğün Öncesi Dans Dersi Alacak Çiftlere Taksim Dans Kursları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:49 dakika

23.07.2019

Düğün dans dersi almak isteyen çiftler için iş çıkışı rahatlıkla gidebilecekleri bir lokasyonda orta yolu bulalım dedim. Böylece çiftler arasında yok kurs senin evine mi yakın olsun, benim işime mi yakın olsun tartışmalarına bir son verebilirim diye düşündüm. İşte size düğün öncesi dans dersi alabileceğiniz 4 Taksim dans kursu ! Yok biz Taksim'de istemiyoruz diyenleri böyle alalım!

Taksim Dans Kursu

Taksim dans kursları içinde meydana en yakın olanlardan biri olan Taksim Dans Kursu, İstiklal Caddesi'ne meydandan girince ilk sol sokak olan Meşelik Sokak'ta yer alıyor. Düğün dansı için verilen dersler bireysel yani çifte özel olarak programlanıyor. Aklınızdaki ilk dans türü nasıl bir şey bilmiyorum ama Taksim Dans Kursu'nda Arjantin Tango, Vals, Salsa, Rumba, Harmandalı-Zeybek danslarının eğitimini alabilirsiniz.

Süreci biraz şöyle anlatayım.Düğün dansı eğitiminiz aslında ortalama 5 derste tamamlanıyor. Elbette burada iş biraz da size düşüyor. Geriye kalan süreçte provalar alınmaya başlıyor. Son 3 prova tarlatanla, en son prova da düğün mekanının sahnesinde alınıyor. Her şekilde sizi muhteşem eğlenceli bir süreç bekliyor.

Tango, Vals, Salsa, Rumba

AtölyeDans

Taksim'deki dans kursları içinde düğün için dans dersi alacak kurslar arayan çiftler genellikle iş çıkışı iki tarafın da rahat ulaşması için Taksim'i tercih ediyor. Çünkü hem merkezi, hem de ders çıkışlarında birbirlerine vakit ayırmak ve birlikte bir şeyler yapmak için ideal bir lokasyon.

Fındıklı'da, Meclis-i Mebusan Cad. Portekiz Büyükelçiliği Binası'nda bulunan AtölyeDans da bunlardan biri. AtölyeDans'ta da çoğu kursta olduğu gibi dersler çifte özel ve onların uygun olduğu zamanlarda veriliyor. Ortalama eğitim süresi ise 3-4 dersi kapsıyor. AtölyeDans'ta diğer kursların aksine ilginç bir uygulanıyor ve seyr-i vücut yöntemiyle her çiftin kendi dans dili oluşturuluyor. Böylece ortaya son derece doğal ve estetik bir ilk dans çıkıyor.

Dans Kursları İndirimleri

A Plus Dans Stüdyo
%28 İNDİRİM
21 92
A Plus Dans Stüdyo

A Plus Kalitesinde İlk Dans Eğitiminde %30'a Varan İndirimli Paketleri Kaçı...

Berk Kaya ile Düğün Dansı
%40 İNDİRİM
33 20 59
Berk Kaya ile Düğün Dansı

2020 Düğünleri İçin Erken Rezervasyonlarda %40 İndirim!...

Portekiz Büyükelçiliği

Tangoist

Taksim tango kursları arasında oldukça ünlü isimlerden biri olan Tangoist, Beyoğlu'nun bir o kadar ünlü sokağı Mis Sokak'ta yer alıyor. İlk dansı için tangodan başkasını düşünemeyen, tutkulu aşıklara sadece açık adres lazım! Gerisini deneyimli eğitmenler Aydın Kocamusaoğlu ve Pelin Koyun'a bırakın.

 Beyoğlu

TangoPera Danspera

Tango kursu Taksim bölgesinde bolca bulunan bir şey aslına bakarsınız ama mesele sadece tango öğretebilen değil, düğün dansı eğitimi verebilen, çok fazla dans yeteneği olmayan ve bu işe sadece 3-4 hafta ayırabilecek çiftlere de tango öğretebilen eğitmenler ve dans kursları bulmakta. İstiklal Caddesi üzerine yer alan TangoPera Danspera, çifte özel bireysel düğün dansı eğitimi veren kurslardan biri. Tangonun yanı sıra vals, salsa, cha cha, bachata, merenge, sirtaki, swing, rockın roll gibi farklı dans türlerinde de eğitim alabiliyorsunuz. İlk dansınız için ortalama eğitim süresi ise 3-4 saat!

İstiklal Caddesi

Dans Kursları

Şehrindeki en iyi Dans Kursu firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Dans Kursları

Sıradaki Makaleler

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursu Firmaları

Dans Kursu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum