Düğün Öncesi Dans Dersi Alacak Çiftlere Taksim Dans Kursları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:49 dakika

11.03.2022

Özellikle İş çıkışı rahatlıkla gidilebilecek, merkezi bir konumda düğün dansı dersi almak isteyen çiftlerin tercihi Taksim dans kursları oluyor. Biz de bu çiftlerin işlerini kolaylaştırmak için Taksim'de faaliyet gösteren dans kurslarını bir araya getirdik! Firmaların hizmet seçeneklerine ve derslerden örnek videolara da yer verdik! Hemen incele!

taksim dans kursları

Düğün Dansları

Düğün dans kursları Taksim'de sıklıkla bulunuyor. Bu bölgede faaliyet gösteren firmalardan biri de Düğün Dansları firması. Bachata, harmandalı, Latin dansları, merenge, salsa, tango gibi dans türlerinde eğitim alabileceğin firmanın mekanda prova yapma hizmeti de bulunuyor. Düğün Dansları firmasından fiyat teklifi almak için profilindeki iletişim formunu doldurabileceğini unutma.

Sana fikir vermesi için firmadan 4 saatlik eğitim ve koreografi desteği alan çiftin düğün dansı videosunu da şuraya bırakıyoruz:

Taksim Dans Kursu

Taksim dans kursları içinde meydana en yakın olanlardan biri olan Taksim Dans Kursu, Meşelik Sokak'ta yer alıyor. Düğün dansı için verilen dersler çifte özel olarak programlanıyor. Taksim Dans Kursu'nda Arjantin tango, vals, salsa, rumba, harmandalı, zeybek danslarının eğitimi veriliyor.

taksim dans kursu

Atölye Dans

Beyoğlu dans kursları arasında yer alan AtölyeDans Fındıklı'da, Meclis-i Mebusan Caddesi üzerinde bulunuyor. Atölye Dans'ta da çoğu kursta olduğu gibi dersler çifte özel ve onların uygun olduğu zamanlarda veriliyor. Atölye Dans'ta diğer kursların aksine seyr-i vücut denilen ilginç bir yöntem uygulanıyor ve bu yöntemle her çiftin kendi dans dili oluşturuluyor. Bu sayede ortaya son derece doğal ve estetik bir ilk dans çıkıyor.

Atölye Dans

Tangoist

Taksim tango kursları arasında oldukça ünlü isimlerden biri olan Tangoist, Beyoğlu'nun bir o kadar ünlü sokağı Mis Sokak'ta yer alıyor. İlk dansı için tangodan başkasını düşünemeyen, tutkulu aşıklara özel ders veren kursta grup eğitimleri de bulunuyor. Firmayla düğün tarihinden 4 hafta önce iletişime geçmen gerektiğini de söyleyelim.

tangoist

Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera

Düğün için tango kursu Taksim'de birçok firmada veriliyor. İstiklal Caddesi üzerine yer alan Kerem Öksüz ile Düğün Dansı / DansPera da çifte özel bireysel düğün dansı eğitimi veren kurslardan biri. Tangonun yanı sıra vals, salsa, cha cha, bachata, merenge, sirtaki, swing, rock'n roll gibi farklı dans türlerinde de eğitim alabilmeniz mümkün. İlk dansınız için ortalama eğitim süresi ise 3-4 saat!

dans pera

Viva Dans Kursu

Viva Dans Kursu da Taksim'de faaliyet gösteren firmalardan. Meşelik Sokak'ta faaliyet gösteren firmada flamenco, sosyal latin, sirtaki, tango, caz, oryantal, modern ve klasik dans dersleri veriliyor.

dans pera

Depo Dans Cafe

Sıraselviler Caddesi üzerinde bulunan Depo Dans Cafe, ortalama 3-4 derste hayalinizdeki ilk dansı gerçekleştirmenize yardımcı olacak dans eğitimini veriyor. Çifte özel koreografi de geliştiren firmayla düğün tarihinden en geç 5 hafta önce iletişime geçmelisin.

depo dans cafe

Dans Buluşma

Özellikle eğlenceli grup dansları için tercih edebileceğin bir firmayla tanıştıralım şimdi de seni. Taksim'de düğün dansı eğitimi veren firmalardan olan Dans Buluşma, Serdar-ı Ekrem Sokak'ta bulunan stüdyosunda faaliyet gösteriyor. Çiftlerin ve grupların "özel koreografi" hizmetinden yararlanabildiğini de söyleyelim.

dans buluşma

My Dream Dance

My Dream Dance Okulu'nun ana stüdyosu Taksim Atif Yilmaz Sokak'ta yer alırken bir şubesi de İstanbul Kadıköy'de faaliyet gösteriyor. Salsa, Bachata, Cha-cha, rumba, samba, paso doble, jive gibi Latin-Amerikan stillerinin yanı sıra zumba, tango, sirtaki, roman, oryantal gibi dansların da öğretildiği My Dream Dance Okulu, her seviyedeki çiftlere özel dans dersleri veriyor.

my dream dance

Etnik 34

Flamenko ustası iki eğitmen tarafından kurulan Etnik 34, düğün dansı için flamenko eğitimi almak isteyen çiftleri bekliyor. Siz de flamenkonun romantik ruhunu düğününüze taşımak isterseniz Postacılar Sokak'ta faaliyet gösteren firmayla iletişime geçebilirsiniz.

etnik 34

Taksim'de düğün dansı dersleriyle öne çıkan dans kurslarına yer verdik. Ancak seçeneklerinin firmalarla sınırlı olduğunu düşünme! Şehrindeki tüm dans kurslarını da inceleyerek Taksim dans kursu fiyatları ve eğitim içerikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsin. İlgini çeken firmalarla iletişime geçerek fiyat teklifi alabileceğini de unutma!

Dans Kursları

Kusursuz bir düğün dansı için şehrindeki en iyi kurslar burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Dans kurslarını incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Dans Kursu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Dans Kursları Firmaları

Dans Kursları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap