Davetlilere Ne Hediye Etsek Diye Düşünen Çiftlere Nikah Şekeri Örnekleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 4:37 DK

20.12.2018

Nikah şekerleriyle en özel anına tanık oldukları için sevdiklerine birer hatıra bırakmak istiyorsun. Seni ve müstakbel eşini hatırlatacak olan bu hatıraların tarzını yansıtmasını istemez misin? Belki de bir süredir arıyor, ancak dilediğin gibi bir model bulamıyorsun. Senin için farklı nikah şekeri malzemeleri ile hazırlanan 10 nikah şekeri modelini listeledim. İçlerinden mutlaka beğendiklerin çıkacak. Bu arada hoşuna giden modellere nereden ulaşabileceğinin bilgisini de veriyorum.

1- Sukulent Nikah Şekeri

Son dönemlerin en çok tercih edilen nikah şekeri modellerinden biri sukulent! Etrafı kraft kağıtlarla veya hasır kumaşlarla kaplanmış küçücük saksılar davetlileriniz için güzel birer hediye olacak. Renklerin hakim olduğu bir düğün konsepti tercih edeceksen saksıların etrafını renkli kağıtlarla kaplayabilir, dilersen direkt rengarenk saksıları tercih edebilirsin. Ayrıca sukulentlerin bakımı da oldukça kolay, sürekli su isteyen bir bitki değil.

Bu nikah şekeri sukulentlerini sevdiysen Düş Design’dan fiyat teklifi alabilirsin. Firmada yerli ve ithal olmak üzere iki adet sukulent çeşidi bulunuyor ve bunları dilediğin gibi süsleyebiliyorlar.

flcckzkvoan8ewqu - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

2- Mum Nikah Şekeri

Kütük aksesuarlar her yerde: Bardak altlığı, saksı, sunum tabağı ve bazen de şamdan olarak karşımıza çıkıyor. Düğünlerde de son zamanlarda sıklıkla görüyoruz. Şimdi sana önereceğim form ise kütük mumluk. Bu nikah şekerini, rustik konseptte düğün yapan çiftlere özellikle öneriyorum. Davetlilerinin evlerinde devamlı olarak kullanabilecekleri bu model kuru çiçeklerle de süslenebilir. Daha uygun fiyatlı bir seçenek düşünürsen, mum nikah şekeri yerine kütük bardak altlığını da tercih edebilirsin.

Rustik nikah şekeri modelinin senin tarzına uyduğunu düşünüyorsan Trendipot’tan fiyat teklifi almayı unutma. Firmanın, küçük cam kavanozlar ve deniz kabukları kullanarak yapılmış mumluk nikah şekerleri de mevcut.

qs0dua4atrmknocq - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

3- Bal Kavanozunda Nikah Şekeri

“Ağzımız tatlansın” konseptli nikah şekerlerinden birini inceleyelim şimdi. Bal nikah şekeri, görünümüyle standart modellerden ayırıyor kendini. Klasik badem şekerlerinin konulduğu minik kavanozlar bugünlerde bal ile doluyor. Kapağındaki hasır kumaş ve kavanozun yanındaki ahşap bal kaşığı ile sofistike bir görünüme sahip olduğunu söyleyebilirim.

DA Organizasyon işte bu modelleri tasarlıyor ve üretiyor. Ayrıca firmanın birçok farklı nikah şekeri örneği de mevcut. Sayfasını incelemende fayda var.

z5xmgnykcajyo8pw - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

Böyle tatlı nikah hediyelikleri hazırlarsan nikah şekeri avcılarından kurtulamazsın! Nikah şekeri avcıları ve kaçınman gereken diğer karakterler bu yazıda: Düğününe Çağırdığına Pişman Olacağın 9 Karakter

4- Yeşeren Kalem Nikah Şekeri

“Önce kalemimiz sonra hayatımız çiçek açsın!” temennisinde bulunan bu yeşeren kalemler dikkat çekici nikah şekerleri modellerinden biri. Kalemlerin üzerine müstakbel eşinle ikinizin ismini yazdırabiliyorsun. Bu nikah hediyelikleri sayesinde davetlileri hem yazma konusunda, hem de bitki yetiştirme konusunda teşvik etmiş olacaksın. Kalemleri kullandıktan sonra yarısına gelince toprağa ekilecek ve yaklaşık 20 gün sonra saksıda yeşerdiğine tanık olacaklar.

Düğününe gelen ve mutluluğuna tanık olanların evinde senin adına bir bitki yetiştirmeleri çok hoş olmaz mı? Yeşeren Kalem firması işte bu nikah hediyelerini senin için tasarlıyor ve üretiyor. Ayrıca üretimden önce yaptıkları tasarımı size sunuyorlar ve böylelikle içinize sinen bir model üretilmiş oluyor.

1afs91ssqwot3lya - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

5- Kahve Çekirdeği Nikah Şekeri

Kahve; kokusu, içimi, enerji verici özelliği ve sohbetlere daha da bir keyif katmasıyla bilinen müthiş bir içecek. O nedenle bu nikah şekeri modelini kahvesiz yapamayan çiftlere özellikle öneriyorum. “Bir kahvenin kırk yıllık hatırı vardır.” atasözünü de ana fikrimiz haline getirirsek, bu iş tamam. Küçük hasır kaplı kavanozlardaki kahve çekirdekleri davetlilerinin çok hoşuna gidecek. Hatta dilersen düğün davetiyende de kahve çekirdeklerini kullanabilirsin. Böylelikle ortaya bir konsept çıkarmış olursun.

Bu nikah şekerlerini nerede yaptıracağını merak ettiysen hemen söyleyeyim: Amour Tasarım Dünyası. Firmanın bunun dışında başka pek çok farklı modeli de mevcut.

xbkvhkmqbqptv0hw - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

6- Sabun Nikah Şekeri

Mis gibi kokan rengarenk sabunlar ve onları süsleyen kuru çiçekler. Sabun nikah şekerini sandığından daha da çok değişik konseptlerde sunabilirsin. Mesela üzerindeki tarçın çubukları, hasır iplerle rustik bir konsepte uygun hale getirebilecekken; renkli kır çiçekleriyle süsleyip kır düğünü formatına uygun hale getirebilirsin. Hatta sadece düz renkli sabunlar da değil; kalp, papatya ve kuş gibi daha birçok modelde sabunu da tercih edebilirsin.

İşte Sabun Sepetim bu konuda sana çok sayıda seçenek sunuyor. Dilediğini seç ve firmadan fiyat teklifi almayı da unutma.

4v8ersy12nmrrmam - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

7- Ayna Nikah Şekeri

İşte kullanışlı nikah hediyelerinden biri! Davetlilerin devamlı çantasında taşıyacağı küçük bir el aynası çok hoş bir hediye olacak. Bu aynaları istediğin renkte çiçeklerle süsletebilir, dilersen bir kağıda dilersen de aynanın direkt üzerine müstakbel eşinle isminizi yazdırabilirsin. Her aynaya baktıklarında seni hatırlayacaklar.

Masalsı Concept’ten ayna modelleri için fiyat teklifi alabilirsin. Firmanın diğer modellerine göz atmanı da öneriyorum, zira çok sevimli kavanoz nikah şekeri modelleri de var.

jjjgmjbtkuq2jvti - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

8- Lavanta Nikah Şekeri

Eski zamanlardan beri vazgeçemediğimiz nikah şekerlerinden biri lavanta kesesi! Konukların ister çantalarına koysunlar, ister odalarının bir köşesinde mis gibi kokuların yayılmasını sağlasınlar. Nasıl kullanmak istedikleri davetlilerine kalmış artık. Ayrıca yeni çıkan lavanta nikah şekeri modelleri öncekilerden de biraz daha farklı ve bence daha da şık. Kesenin direkt üzerine isimler, tarih yazılabiliyor ve kurdelelerle veya çiçeklerle süsleniyor.

Atölye Radika da çiftlere çok sayıda lavanta kesesi modeli sunuyor. Galerisine göz atmanda fayda var.

mqetomzi190bqit3 - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

9- Oda Kokusu Nikah Şekeri

Şık şişelerin içerisindeki oda kokuları güzel birer nikah hediyesi olacaktır. Banyoda, odada, arabada kullanılabilecek oda kokusu şişelerinin üzerine isimlerinizi ve evleneceğiniz günün tarihini yazdırabilirsin. İstediğin renklerde de tasarımınıyaptırabileceğin oda kokusunda aroma olarak da yasemin, lavanta gibi seçeneklerden dilediğini tercih edebilirsin.

Bu model için de İstanbul nikah şekeri firmalarından Size Özel Koku’dan nikah şekeri siparişi verebilirsin.

dlzbo2pofzy439wp - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

10- Cam Nikah Şekeri

İlginç nikah şekerlerinden biriyle yazının son maddesine gelmiş bulunuyoruz. Dekoratif objeler hediye etmek oldukça yaratıcı bana kalırsa. Öyle ki cam konusunda belirli bir sınır da yok. Yani şişe, tuzluk, biblo, kart tutacağı ve daha birçok obje yaptırabilirsin cam ile. Bunları dilediğin renklerle ve motiflerle süsletme imkanın da var. Bu nikah hediyeleri ile davetlilerinin yaşam alanlarına küçük bir dokunuş yapmaya ne dersin?

Cam Ocağı bu konuda yılların tecrübesinin getirmiş olduğu bir uzmanlığa sahip. Firma sayfasından diğer modellerini de incelemeni öneririm. Beğendiğin bir model olursa da fiyat teklifi alabilirsin.

rmppxehgl66pjye0 - davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

Evlenmene kısa bir süre kaldıysa nikah şekeri için karar verme konusunda acele etmelisin. Listelediğim modelleri beğendiysen firmalardan fiyat teklifi almayı unutma. Ne kadar çok fiyat teklifi, o kadar avantajlı alışveriş! İstanbul’daki diğer nikah şekeri firmalarını da incelemek istersen buraya tıklayabilirsin.

Şehir şehir 2019 nikah şekeri malzemeleri ve fiyatlarını incelemek istersen de şu yazımız sana yardımcı olabilir: Senin İçin Araştırdık: 2019 Nikah Şekeri Fiyatları ve Nikah Şekeri Malzemeleri

Şehrindeki En İyi Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

NİKAH ŞEKERİ VE HEDİYELİK FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)