Davetlilere Ne Hediye Etsek Diye Düşünen Çiftlere Nikah Şekeri Örnekleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:42 dakika

05.10.2020

Nikah şekerlerinin tarzını yansıtmasını istemez misin? Senin için farklı nikah şekeri malzemeleri ile hazırlanan 10 nikah şekeri modelini listeledik. İçlerinden mutlaka beğendiklerin çıkacak. Bu arada hoşuna giden modellere nereden ulaşabileceğinin bilgisi de burada!

davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

1- Sukulent Nikah Şekeri

Son dönemlerin en çok tercih edilen nikah şekeri modellerinden biri sukulent! Etrafı kraft kağıtlarla veya hasır kumaşlarla kaplanmış küçücük saksılar davetlileriniz için güzel birer hediye olacak.

Renklerin hakim olduğu bir düğün konsepti tercih edeceksen saksıların etrafını renkli kağıtlarla kaplayabilir, dilersen direkt rengarenk saksıları tercih edebilirsin. Ayrıca sukulentlerin bakımı da oldukça kolay, sürekli su isteyen bir bitki değil.

Bu nikah şekeri sukulentlerini sevdiysen Succart’tan fiyat teklifi alabilirsin. Firmada birbirinden farklı sukulent çeşitleri bulunuyor ve bunları dilediğin gibi süsleyebiliyorlar.

Succart

2- Mum Nikah Şekeri

Düğünlerde de son zamanların olmazsa olmazı mumlar! Şimdi sana önereceğimiz form ise mumluk nikah şekerleri. Bu nikah şekerini, rustik konseptte düğün yapan çiftlere özellikle öneriyorum.

Davetlilerinin evlerinde devamlı olarak kullanabilecekleri bu model, nikah şekeri kutusuna konup kuru çiçeklerle süslenebilir. Daha uygun fiyatlı bir seçenek düşünürsen, kutusuz halde de sunabilirsin.

Bu nikah şekeri modelinin senin tarzına uyduğunu düşünüyorsan Torax Design’dan fiyat teklifi almayı unutma. Firmanın, gümüş kaplamalı nikah şekeri modelleri de ilgini çekebilir.

Torax Design

Bu yazıyı okumadan nikah şekerine karar verme: 15 Maddede Nikah Şekerini Seçiyoruz

3- Bal Kavanozunda Nikah Şekeri

“Ağzımız tatlansın” konseptli nikah şekerlerinden birini inceleyelim şimdi. Bal nikah şekeri, görünümüyle standart modellerden ayırıyor kendini. Klasik badem şekerlerinin konulduğu minik kavanozlar bugünlerde bal ile doluyor.

Kapağındaki hasır kumaş ve kavanozun yanındaki ahşap bal kaşığı ile sofistike bir görünüme sahip olduğunu söyleyebilirim.

Simba Tasarım işte bu modelleri tasarlıyor ve üretiyor. Ayrıca firmanın birçok farklı nikah şekeri örneği de mevcut. Sayfasını incelemende fayda var.

simba Tasarım

Dilersen nikah hediyeliklerini kendin de yapabilirsin: Evde Nikah Şekeri Yapımı

4- Yeşeren Kalem Nikah Şekeri

“Önce kalemimiz sonra hayatımız çiçek açsın!” temennisinde bulunan bu yeşeren kalemler dikkat çekici nikah şekerleri modellerinden biri. Kalemlerin üzerine müstakbel eşinle ikinizin ismini yazdırabiliyorsun.

Bu nikah hediyelikleri sayesinde davetlileri hem yazma konusunda, hem de bitki yetiştirme konusunda teşvik etmiş olacaksın. Kalemleri kullandıktan sonra yarısına gelince toprağa ekilecek ve yaklaşık 20 gün sonra saksıda yeşerdiğine tanık olacaklar.

Düğününe gelen ve mutluluğuna tanık olanların evinde senin adına bir bitki yetiştirmeleri çok hoş olmaz mı? Yeşeren Kalem firması işte bu nikah hediyelerini senin için tasarlıyor ve üretiyor. Ayrıca üretimden önce yaptıkları tasarımı size sunuyorlar ve böylelikle içinize sinen bir model üretilmiş oluyor.

Yeşeren Kalem

Sipariş verdiğin hediyeliklerin etiketlerini kendin tasarlayabilirsin: Evde Nikah Şekeri Etiketi Nasıl Hazırlanır?

5- Kahve Çekirdeği Nikah Şekeri

Kahve; kokusu, içimi, enerji verici özelliği ve sohbetlere daha da bir keyif katmasıyla bilinen müthiş bir içecek. O nedenle bu nikah şekeri modelini kahvesiz yapamayan çiftlere özellikle öneriyorum. “Bir kahvenin kırk yıllık hatırı vardır.” atasözünü de ana fikrimiz haline getirirsek, bu iş tamam.

Küçük hasır kaplı kavanozlardaki kahve çekirdekleri davetlilerinin çok hoşuna gidecek. Hatta dilersen düğün davetiyende de kahve çekirdeklerini kullanabilirsin. Böylelikle ortaya bir konsept çıkarmış olursun.

Bu nikah şekerlerini nerede yaptıracağını merak ettiysen hemen söyleyeyim: Atasüs. Firmanın bunun dışında başka pek çok farklı modeli de mevcut.

Atasüs

Firmayla görüşmeye gittiğinde hangi soruları sorman gerekiyor? Hepsi burada: Nikah Şekeri Firmanızla Anlaşmadan Bu Soruları Sorun

6- Sabun Nikah Şekeri

Mis gibi kokan rengarenk sabunlar ve onları süsleyen kuru çiçekler. Sabun nikah şekerini sandığından daha da çok değişik konseptlerde sunabilirsin. Mesela üzerindeki tarçın çubukları, hasır iplerle rustik bir konsepte uygun hale getirebilecekken; renkli kır çiçekleriyle süsleyip kır düğünü formatına uygun hale getirebilirsin. Hatta sadece düz renkli sabunlar da değil; kalp, papatya ve kuş gibi daha birçok modelde sabunu da tercih edebilirsin.

İşte Nikah Şekercim bu konuda sana çok sayıda seçenek sunuyor. Dilediğini seç ve firmadan fiyat teklifi almayı da unutma.

Nikah Şekercim

Farkını nikah şekerin ile ortaya koy: İlginç Nikah Şekerleri

7- Ayna Nikah Şekeri

İşte kullanışlı nikah hediyelerinden biri! Davetlilerin devamlı çantasında taşıyacağı küçük bir el aynası çok hoş bir hediye olacak. Bu aynaları istediğin renkte çiçeklerle süsletebilir, dilersen bir kağıda dilersen de aynanın direkt üzerine müstakbel eşinle isminizi yazdırabilirsin. Her aynaya baktıklarında seni hatırlayacaklar.

Mekece Davetiye’den ayna modelleri için fiyat teklifi alabilirsin. Firmanın diğer modellerine göz atmanı da öneriyorum, zira çok sevimli kavanoz nikah şekeri modelleri de var.

Mekece Davetiye

Trendlerden uzak kalma: Sıkça Karşılaşacağımız Trend Nikah Şekeri Modelleri

8- Lavanta Nikah Şekeri

Eski zamanlardan beri vazgeçemediğimiz nikah şekerlerinden biri lavanta kesesi! Konukların ister çantalarına koysunlar, ister odalarının bir köşesinde mis gibi kokuların yayılmasını sağlasınlar. Nasıl kullanmak istedikleri davetlilerine kalmış artık.

Ayrıca yeni çıkan lavanta nikah şekeri modelleri öncekilerden de biraz daha farklı ve bence daha da şık. Kesenin direkt üzerine isimler, tarih yazılabiliyor ve kurdelelerle veya çiçeklerle süsleniyor.

Filart Box da çiftlere çok sayıda lavanta kesesi nikah şekeri modeli sunuyor. Galerisine göz atmanda fayda var.

Filart Box

Şehir şehir nikah şekeri malzemeleri ve fiyatlarını incelemek istersen de şu yazımız sana yardımcı olabilir: Nikah Şekeri Fiyatları ve Nikah Şekeri Malzemeleri

9- Nikah Fidanı

Davetlilerine yıllarca saklayabilecekleri bir hediye vermek isterseniz onlara birer fidan hediye etmeye ne dersin? Canlı; ladin, sedir, mazı, taflan ve servi türlerinde dış mekan süs bitkilerinin fidanlarını, şık süslemelerle birlikte konukların için hazırlatabilirsin.

Bu model için de İstanbul nikah şekeri firmalarından Yade Nikah Fidanı’ndan nikah şekeri siparişi verebilirsin.

Yade Nikah Fidanı

Nikah şekeri kutularına göz at: En Yeni Nikah Şekeri Kutusu Modelleri

10- Bitki Çayı Nikah Şekeri

İlginç nikah şekerlerinden biriyle yazının son maddesine gelmiş bulunuyoruz. Bitki çaylarını cam tüplerin veya kavanozların içerisinde davetlilerine sunma fikri çok hoş değil mi? Bitki çayının seçimi de sana kalmış. İster hepsini dinlendirici melisa çayıyla doldur, istersen de her bir tüpe farklı bir çay koy.

Cam tüpleri de birbirinden farklı malzemelerle süsleyebilirsin: Tarçınlar, hasır ipler, kuru çiçekler… Nikah şekeri kartı olarak da yaprak şeklinde kesilmiş bir kraft kağıt kullanılabilir.

Bu nikah hediyelerini ve çok daha fazlasını Queeninvite firmasında yaptırabilirsin.

Queeninvite

Evlenmene kısa bir süre kaldıysa nikah şekeri için karar verme konusunda acele etmelisin. Listelediğimiz modelleri beğendiysen firmalardan fiyat teklifi almayı unutma. Ne kadar çok fiyat teklifi, o kadar avantajlı alışveriş! İstanbul’daki diğer yerleri de incelemek istersen tüm nikah şekeri firmalarına bakabilirsin.

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum