Davetlilere Ne Hediye Etsek Diye Düşünen Çiftlere Nikah Şekeri Örnekleri

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:51 dakika

07.02.2022

Nikah şekerlerinin tarzını yansıtmasını istemez misin? Senin için farklı nikah şekeri malzemeleri ile hazırlanan 10 nikah şekeri modelini listeledik. İçlerinden mutlaka beğendiklerin çıkacak. Bu arada hoşuna giden modellere nereden ulaşabileceğinin bilgisi de burada!

davetlilere ne hediye etsek diye düşünen çiftlere nikah şekeri örnekleri

1- Mum Nikah Şekeri

Düğünlerde de son zamanların olmazsa olmazı mumlar! Şimdi sana önereceğimiz form ise mumluk nikah şekerleri. Bu nikah şekerini, rustik konseptte düğün yapan çiftlere özellikle öneriyorum.

Davetlilerinin evlerinde devamlı olarak kullanabilecekleri bu model, nikah şekeri kutusuna konup kuru çiçeklerle süslenebilir. Daha uygun fiyatlı bir seçenek düşünürsen, kutusuz halde de sunabilirsin.

Bu nikah şekeri modelinin senin tarzına uyduğunu düşünüyorsan Torax Design’dan fiyat teklifi almayı unutma. Firmanın, gümüş kaplamalı nikah şekeri modelleri de ilgini çekebilir.

torax

2- Bal Kavanozunda Nikah Şekeri

“Ağzımız tatlansın” konseptli nikah şekerlerinden birini inceleyelim şimdi. Bal nikah şekeri, görünümüyle standart modellerden ayırıyor kendini. Klasik badem şekerlerinin konulduğu minik kavanozlar bugünlerde bal ile doluyor.

Kapağındaki hasır kumaş ve kavanozun yanındaki ahşap bal kaşığı ile sofistike bir görünüme sahip olduğunu söyleyebilirim.

Simba Tasarım işte bu modelleri tasarlıyor ve üretiyor. Ayrıca firmanın birçok farklı nikah şekeri örneği de mevcut. Sayfasını incelemende fayda var.

simba

3- Yeşeren Kalem Nikah Şekeri

“Önce kalemimiz sonra hayatımız çiçek açsın!” temennisinde bulunan bu yeşeren kalemler dikkat çekici nikah şekerleri modellerinden biri. Kalemlerin üzerine müstakbel eşinle ikinizin ismini yazdırabiliyorsun.

Bu nikah hediyelikleri sayesinde davetlileri hem yazma konusunda, hem de bitki yetiştirme konusunda teşvik etmiş olacaksın. Kalemleri kullandıktan sonra yarısına gelince toprağa ekilecek ve yaklaşık 20 gün sonra saksıda yeşerdiğine tanık olacaklar.

Düğününe gelen ve mutluluğuna tanık olanların evinde senin adına bir bitki yetiştirmeleri çok hoş olmaz mı? Yeşeren Kalem firması işte bu nikah hediyelerini senin için tasarlıyor ve üretiyor. Ayrıca üretimden önce yaptıkları tasarımı size sunuyorlar ve böylelikle içinize sinen bir model üretilmiş oluyor.

yeşeren kalem

4- Ayna Nikah Şekeri

İşte kullanışlı nikah hediyelerinden biri! Davetlilerin devamlı çantasında taşıyacağı küçük bir el aynası çok hoş bir hediye olacak. Bu aynaları istediğin renkte çiçeklerle süsletebilir, dilersen bir kağıda dilersen de aynanın direkt üzerine müstakbel eşinle isminizi yazdırabilirsin. Her aynaya baktıklarında seni hatırlayacaklar.

Mekece Davetiye’den ayna modelleri için fiyat teklifi alabilirsin. Firmanın diğer modellerine göz atmanı da öneriyorum, zira çok sevimli kavanoz nikah şekeri modelleri de var.

mekece

5- Nikah Fidanı

Davetlilerine yıllarca saklayabilecekleri bir hediye vermek isterseniz onlara birer fidan hediye etmeye ne dersin? Canlı; ladin, sedir, mazı, taflan ve servi türlerinde dış mekan süs bitkilerinin fidanlarını, şık süslemelerle birlikte konukların için hazırlatabilirsin.

Bu model için de İstanbul nikah şekeri firmalarından Yade Nikah Fidanı’ndan nikah şekeri siparişi verebilirsin.

yade nikah fidanı

6- Plak Nikah Hediyeliği

Yuvarlak plak şeklinde ahşap üzeri baskılı nikah hediyelikleri, üstündeki magnet sayesinde metal olan yerlerde süs olarak kullanılabiliyor. Özellikle nostalji seven çiftlerin tercih edebileceği bu hediyelikler ilgini çektiyse, sektördeki deneyimli firmalardan Duru Atölye’den fiyat teklifi alabilirsin. Firmanın diğer tasarımlarına da göz atmadan geçme!

duru atölye

7- Tarak Nikah Hediyeliği

Hem nostaljik hem de çok sevimli! Yapay çiçek ile süslenen ahşap tarak modeli, davetlileri için kullanışlı ve şık bir tasarım arayan çiftler için uygun bir seçenek. Hediyeliğin süslemesini düğün temana göre yaptırabilmen de mümkün.

Nikah hediyeliği konusunda birçok seçenek sunan Yakupbabada.com ile bu şık tasarım için iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsin.

yakupbabada

8- Çiçek Sepeti Nikah Şekeri

Romantik çiftler için uygun bir nikah hediyeliği var sırada. Hazır çiçek sepeti formunda, içi kuru çiçeklerle süslenmiş bu sevimli hediyelik, davetlilerinin çok hoşuna gidecek!

Kurdele, ahşap figürler gibi süslerle hareketlendirilen bu modellerde dilediğin çiçeğe de yer verebilirsin. Bu modeli

Hülya Davetiye ve Nikah Şekeri firmasının hazırladığını da ekleyelim.

Hülya Davetiye ve Nikah Şekeri

9- Külahta Nikah Şekeri

Küçük kavanozların içinde yer alan renkli ve şekilli sabunlardan minik sukulentlere kadar birçok ürüne sahip Mereng Dünyası, kornet külahı ile tasarladığımız farklı hediyelikleri de mevcut. Bu nikah hediyelerini ve çok daha fazlasını Mereng Dünyası firmasında yaptırabilirsin. Firmanın farklı tasarımlarına mutlaka göz atmalısın.

mereng dünyası

10- Kahve Çekirdeği Nikah Şekeri

Kahve; kokusu, içimi, enerji verici özelliği ve sohbetlere daha da bir keyif katmasıyla bilinen müthiş bir içecek. O nedenle bu nikah şekeri modelini kahvesiz yapamayan çiftlere özellikle öneriyoruz. “Bir kahvenin kırk yıllık hatırı vardır.” atasözünü de ana fikrimiz haline getirirsek, bu iş tamam.

Küçük hasır kaplı kavanozlardaki kahve çekirdekleri davetlilerinin çok hoşuna gidecek. Hatta dilersen düğün davetiyende de kahve çekirdeklerini kullanabilirsin. Böylelikle ortaya bir konsept çıkarmış olursun.

Bu nikah şekerlerini nerede yaptıracağını merak ettiysen hemen söyleyeyim: Atasüs. Firmanın bunun dışında başka pek çok farklı modeli de mevcut.

atasüs

Atasüs

Atasüs

Firmayı İncele

Evlenmene kısa bir süre kaldıysa nikah şekeri için karar verme konusunda acele etmelisin. Listelediğimiz modelleri beğendiysen firmalardan fiyat teklifi almayı unutma. Ne kadar çok fiyat teklifi, o kadar avantajlı alışveriş! İstanbul’daki diğer yerleri de incelemek istersen tüm nikah şekeri firmalarına bakabilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

15 Maddede Nikah Şekerini Seçiyoruz

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde Nikah Şekeri Etiketi Nasıl Hazırlanır?

İlginç Nikah Şekerleri

Sıkça Karşılaşacağımız Trend Nikah Şekeri Modelleri

Nikah Şekeri Fiyatları ve Nikah Şekeri Malzemeleri

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap