Davetlilere Ne Hediye Etsek Diye Düşünen Çiftlere Nikah Şekeri Örnekleri

İstanbul'daki nikah şekeri ve hediyelik tasarımları yapan onlarca muhteşem firmanın modelleri arasından seçim yapmakta zorlandığınızı biliyorum. İşinizi biraz kolaylaştırmak için akılda kalıcı, işlevsel nikah şekeri örnekleri seçtim. İşte zahmet edip gelmişler elleri boş gitmesinler diyen çiftlere 6 harika nikah şekeri fikri!

Lavanta Kesesi Nikah Şekeri

Nikah şekeri örneklerinde yıllardır en çok tercih edilen seçeneklerden bir tanesi lavanta nikah şekeri modelleri. Fakat artık sunum ve kullanım alanları farklılaşmaya başladı. Atölye Bahar da mis gibi lavanta kokusunu yeni bir bakışla kapı kollarına asılan dekoratif oda kokusu haline getirmiş. Üstelik dilediğiniz renklerde ve desenlerde uygulama yapabiliyorlar.

atolyebahar - Sunum ve kullanım alanları

Deniz Yıldızı Nikah Şekeri

Fidan Nikah Şekerleri galerisinden bir örnek de yine çok fazla aranan deniz yıldızı nikah şekeri modellerine ait. Kuş kafesi nikah şekeri modellerinden deniz kabuğu nikah şekeri modellerine kadar birçok seçenek bulabileceğiniz Fidan Nikah Şekerleri Bakırköy'de ve 300 TL üzeri siparişlerde ücretsiz olarak her yere gönderim yapıyor.

fidan_nikah_sekeri - Uğur böcekli nikah şekerlerinden deniz kabuklulara

Nikah Şekeri ve Hediyelik İndirimleri

Kutu Nikah Şekeri

Kutu nikah şekeri, kolonya ve sabun şişeleri, lavanta keseleri, ayna nikah şekeri seçenekleri gibi birçok modeli bulabileceğiniz Harikalar Adası siparişlerinizi ortalama 2 hafta içinde teslim ediyor. Farklı şehirlere ücretsiz gönderim yapan Harikalar Adası Maltepe'de bulunuyor.

harikalar_adasi - Farklı şehirlere ücretsiz gönderim yapan Harikalar Adası

Vosvos Nikah Şekeri

Bir hayli ilgi gören Vosvos nikah şekeri fikri farklı tasarımlar arayan Vosvos sevdalısı çiftlerin yardımına koşacak diye düşünüyorum. Pusette Boutique'in elinden çıkan Vosvos nikah şekerleri Volkswagen Klasik Beetle 67 Model arabasının 1:43 oranında minimalize edilmiş hali. Pembe, siyah, sarı, kırmızı, lacivert olmak üzere 5 renk içinden seçin yapabiliyorsunuz. Üstelik isimleriniz plaka olarak monte ediliyor.

pusette - Vosvos sevdalısı çiftler

Bisiklet Nikah Şekeri

Sepeti çiçek dolu bir bisiklet nikah şekeri, içinde fotoğrafınızın olduğu bir çerçeve nikah şekeri ve mumlar, sabunlar, lavanta keseleri... Çiftlerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Hepsini ve daha fazlasını Harikalar Adası'nda bulabilirsiniz!

3 - Bisiklet nikah şekeri

Bardak Altlığı Nikah Şekeri

Artık çiftler nikah şekerinde işlevsel hediyelere yöneliyor ve davetlilere bardak altılığı, usb bellek, anahtarlık, takı kutusu gibi farklı nikah şekerleri gibi hediye ediyorlar. Bardak altığı nikah şekeri modelleri, minik parfüm şişelerinden nikah şekerleri gibi farklı hediyeler düşünüyorsanız sizi Beyoğlu'ndaki Organizasyon Süslerim ile tanıştırayım!

4 - Bardak altlığı nikah şekeri

Cam Nikah Şekeri

Cam nikah şekerleri minik parfüm şişeleri, cam kavanozlar, cam kutular birçok farklı şekilde tasarlanabiliyor. Siz nasıl bir kullanım istediğinize göre tasarım aşamasını yönlendirebilirsiniz. Atölye Bahar bu konuda size yardımcı olacaktır!

1 - Cam nikah şekeri

Şişe Nikah Şekeri

En çok tercih edilen modeller arasında olan şişe nikah şekerleri, kutu nikah şekerleri, kavanoz nikah şekerleri gibi modelleri bulabileceğiniz Vip Davetiye Şeker, Ataşehir'de bulunan bir firma. Minimum sipariş adedi 50 olan Vip'te özel tasarım ve şehir dışına gönderim de yapılıyor. Teslim süresi ise 1 hafta.

5 - Şişe nikah şekeri

Sabun Nikah Şekeri

Mis gibi bir sabun kokusuyla kapatalım yazıyı: The Sabun! Kişiye özel tasarımlarla doğal ve rengarenk sabun nikah şekeri modelleri, kolonyalar, deniz tuzları, lavanta keseleri gibi birçok farklı alternatif bulabileceğiniz The Sabun sizin için bir cennet olabilir.

thesabun - Mis gibi bir sabun kokusu

Tam 403 Nikah Şekeri Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.