Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Renkli ve keyifli bir kır düğünü yapmak isteyen, Anadolu yakasının huzurunu ve dinginliğini seven sakin çiftlere İstanbul kır düğünü mekanları içinden muhteşem güzellikte 7 mekan seçtim. İşte o Anadolu yakası kır düğünü mekanları!

Kuzguncuk Yanık Mektep

Üsküdar düğün mekanları içinde kır düğünü yapabileceğiniz tatlı mı tatlı butik mi butik, mütevazı, merkezi bir yerden bahsetmek istiyorum size: Kuzguncuk Yanık Mektep! Üsküdar, Kuzguncuk'ta bulunan Yanık Mektep, açık ve kapalı alanı olan maksimum kokteyl kapasitesi 200-300 aralığında olan, son derece merkezi bir kır düğünü mekanı.

Sayfalarında yapılan yorumlara baktım da herkes o kadar memnun kalmış ki, içlerinden birini seçip buraya koymakta zorluk çektim. İyisi mi siz hepsini okuyun!

yanik_mektep -  Üsküdar, Kuzguncuk'ta bulunan Yanık Mektep

Baro Bahçe

Kanlıca, Beykoz lokasyonunda bulunan Baro Bahçe düğün mekanı olarak sıkça tercih edilen yerlerden biri halini aldı. Orman manzaralı bir mekan olan Baro Bahçe'nin açık hava maksimum kapasitesi 400, kapalı alan kapasitesi ise 150. Dışarıdan catering firması kabul edilen mekan, Kanlıca sahile 100 metre mesafede.

baro - Orman manzaralı bir mekan

Dalyan Club

Dalyan Club düğün yapmak isteyen fakat bunu olabildiğince merkezi, ferah, minimal ve zevkli bir mekanda yapmak isteyen çiftler için Anadolu yakasının en ideal mekanlarından biri. Fenerbahçe'de yer alan Dalyan Club, kır bahçe manzaralı, açık ve kapalı alanı bulunan, açık havada kokteyl 500, kokteyl prolonge 400, yemekli kapasitesi ise 350 olan bir kır düğünü mekanı.

dalyan club - Anadolu yakasının en ideal mekanlarından biri.

Düğün Çiftliği

Maltepe düğün mekanları arasında kır düğünü mekanı olarak öne çıkan Düğün Çiftliği, Marmara Eğitim Köyü bölgesinde yer alıyor. Açık ve kapalı alanı bulunan Düğün Çiftliği orman manzaralı geniş bir çim alana sahip. Alkol servisi yapılmayan mekan, yemek servisi ve organizasyon hizmetleri var. Açık alanda 1000 kişiye kadar kalabalık düğünler için son derece uygun.

dugun_ciftligi - Düğün Çiftliği orman manzaralı

Şehrindeki 1234 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.