Kaya Prestige Otel*

Kaya Prestige Otel
Modern konseptini, geleneksel Türk misafirperverliğiyle zenginleştiren, İzmir'in ilk 'Bussiness Class' oteli olan Kaya Prestige, iş gezisi ya da tatillerinizde size eşsiz bir konaklama deneyimi yaşatıyor.
Şehrin merkezi sayılan Enternasyonal İzmir Fuarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Kaya Prestige, eşsiz konumu gereği, İzmir'deki müzelere, sinemalara, kültür, kongre ve alış veriş merkezlerine de yakın olma imkânı tanıyor.
Kusursuz hizmet anlayışı ve evrensel kalitesiyle, 'Bussiness Class' konaklamalarda İzmir'in sembolü haline gelen Kaya Prestige, 17 yıldır, iş adamlarının tek tercihi olarak, yerli ve yabancı misafirlerine prestij ve rahatlık sunuyor. İzmir'in en büyük 4 yıldızlı oteli olan Kaya Prestige, oda ve salon kapasitelerinin büyüklüğü ve çeşitliliği ile farklı ihtiyaçlara yönelik alternatifler oluşturuyor.

Efes.

Efes Salonumuz, düğün, ziyafet, balo organizasyonlarının yanı sıra iş toplantıları, seminerler, ürün tanıtımları, bayi toplantıları ve diğer etkinlikleriniz için uygun atmosfere sahiptir.

Artemis

Bir yanınızda Ege denizi diğer yanınızda şehrin ışıkları... Kapalı ve açık bölümleriyle misafirlerimize hizmet veren Artemis Salonumuzda, İzmir'in görkemli panoramik manzarasında, iş ve özel davetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kaya Prestige, İzmir'in iş ve alışveriş merkezinde konumlanmasının, konfor ve güvenlik sunmasının yanı sıra, 17 yıldır, konuklarının kalbini uzman ve güleryüzlü personeliyle kazanmıştır. Misafirlerimizin mutluluğu için çözüm odaklı çalışan ekibimiz, her türlü beklenti ve isteklerine samimiyet ve uzmanlıkla yaklaşarak hizmet vermektedir.
Kaya Prestige'in kurulduğu günden bu yana hizmet veren Ziyafet Departmanı, uzman ve deneyimli çalışanları ile İzmir'deki düğün ve ziyafetlerin en gözde ekibi haline gelmiştir.
Her ihtiyaca, zevke ve bütçeye uygun zengin menü alternatifleri; 10 kişiden 500 kişiye kadar etkinlik kapasitesi; açık ve kapalı salon alternatifleri ile Kaya Prestige ve ziyafet ekibi her türlü organizasyonunuz için sizleri beklemektedir.

Düğün ve Nişan Organizasyonları.

O en özel gecenizde, her şey gönlünüzce olsun… Konuklarıyla, renkleriyle, şarkılarıyla, her ince detayın size ait olduğu bir gece hayal edin, ekibimiz sizin için gerçekleştirsin... O özel gecenizi, unutulmaz anılara dönüştürelim.

Düğün ve Nişan Hizmetleri

*Zengin düğün menüsü
*Giydirilmiş masalar ve sandalyeler
*Canlı veya DJ eşliğinde müzik
*Giriş seremonisi
*Gelin ve damat için şampanya
*Süslenmiş düğün masası
*Düğün pastası
*Video çekimi
*Misafirler için indirimli odalar
*Balayı suiti ve odaya kahvaltı servisi

Ziyafet Organizasyonları.

Kaya Prestige Ziyafet Ekibi, organizasyonun içeriğine ve konseptine göre, gecenin eksiksiz ve mükemmel yaşanması, misafirlerimiz ve davetlilerinin keyifli ve mutlu anlar geçirmesi için etkinliği başından sonuna kadar planlar ve uygular. Size sadece dostlarınızla, eşsiz anları paylaşmak kalır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Kaya Prestige Otel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Kaya Prestige Otel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap