Sealife Family Resort Hotel*

Sealife Family Resort Hotel
Hayallerinizin gerçekleştiği siz ve değerli misafirlerinize ana ev sahipliği yapmak, size ve gelen konuklarınıza unutulmayacak masal tadında bir düğün yaşatmanın doğru adresi SEA LİFE HOTEL
6.Katımızdaki muhteşem deniz manzaralı 500 kişilik salonumuzda ya da 350 kişilik Havuz başında farklı bir atmosferde hayatınızın en önemli anlarından birini yaşamanın keyfini tüm profesyonel kadrosuyla SEA LİFE HOTEL hazırdır.

Farklı seçeneklerimizle ve bütçenize hitap eden lezzetli sunumları, çeşitliliği ile göz dolduran düğün menülerimizle keyifli, manzarasını eklediğinizde rüyalarınızın düğününü yaşayacağınız mekana davet ediyoruz.
Gelin sizin hayallerinizi SEA LİFE HOTEL de gerçekleştirelim.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
S&B Sezen & Berkay Düğün Tarihi: 15/07/2017

100 kişilik kına organizasyonumuz için Sealife'in en üst katındaki balo salonunu kullandık ve çok memnun kaldık. Salonun konumu, manzarası, iç tasarımı, garsonların ilgisi, yemeklerin kalitesi tek kelimeyle mükemmeldi. Biz ve tüm misafirlerimiz inanılmaz mutlu ayrıldık. Bu çok mutlu günümüzde her şeyin kusursuz olması için çok çaba harcayan başta Naime hanım olmak üzere tüm Sealife otel çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Ayrıca uzaktan gelen misafilerimiz de otelde konaklayıp her türlü hizmetten oldukça memnun kaldılar. Tekrar tekrar çok teşekkür ederiz ve bir daha böyle bir organizasyon için mekan ihtiyacımız olduğunda hiç düşünmeden yine Sealifeı tercih edeceğiz.

Çİ Çiğdem Düğün Tarihi: 19/09/2015

Mekanda o gün olan ve mekanı bilen herkesde şöyle bir etki yarattı, çok eğlenceli ve güzel bir düğün oldu. Hizmet çok iyiydi ve kapalı bir mekan olmasının verdiği rahatlık vardı. 150 kişilik yemekli ve alkollü bir düğün yaptık. Yemeklerin lezzetide kesinlikle çok iyiydi. Orkestrayı mekan temin etmedi biz kendimiz dışarıdan getirdik. Ayrıntılara çok fazla takılmayıp daha çok eğlence odaklı bir düğün isteyen gelin adayları için uygun ve ideal bir yer.

GÜVEN Düğün Tarihi: 19/07/2015

Havuzbaşında bir düğün organizaysonu gerçekleştirmiştik otel düğünü olduğu için süslemeleri çok güzel ayarlanmıştı masa düzenlemesi süslemler sandalye süslemeleri ve gelin damat masasıda çok güzel bir yerde süslelerid eçok güzeldi çiçekler şamdanalarla süslere eşlik edilmiş.Havuzbaşı düğünü gerçekleştirdiğimiz için zaten mekan gösterişli bir alandı ve pist alanı genişti ferah bir alana sahip bir mekandı.Her davetlim için bir masa ayarlanmıştı oturma planalrına göre düzenlenmişti.Mekanda yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik ve yemeklerin hepsi çok güzel bir şekilde sunuldu tabakların sunumuna özen verilmişti lezzetli ve sıcak bir servisleri vardı.Mekanın biz organziayson şeklinden işleyişinden ve ilgilerinden bize yaklaşımalrının güzelliğinden çok memnun kaldık.

SE Serdar Düğün Tarihi: 18/10/2014

Üst kattaki balo salonunun akdeniz manzarası harika. Her iki yöne karşı büyük kapıların açılmasıyla doğal bir havalandırma oluyor. Çift balkona sahip, bu yüzden konuklar içkisini, sigarasın rahat rahat içebildiler. Orkestrayı dışardan getirttim. İki ayrı kültürün birleşmesiyle ortaya güzel bir müzik çıktı. Mekanın rahatlıkla ulaşılabilir olması nedeniyle, hem kendi arabasıyla gelenler hem de otobüsle gelenler ulaşım sorunu yaşamadılar. Mekanın ışıklandırması da oldukça başarılı.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Sealife Family Resort Hotel ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Sealife Family Resort Hotel hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap