The Marmara Antalya*

The Marmara Antalya
650 kişilik yemekli davet ve 1000 kişilik kokteyl kapasitesiyle The Marmara Balo Salonu büyük davetler ve görkemli organizasyonlar için ideal bir ortam sunuyor. Her detayında The Marmara Antalya kalitesini yansıtan The Marmara Balo Salonu 8 metre yüksekliği ve 865 m²’lik alanıyla yemek ve düğün resepsiyonlarının yanı sıra konferanslar, ürün lansmanları ve diğer medya etkinlik ve sunumları için hizmet veriyor. Balo Salonu’nun bitişiğinde 611 m²’lik bir prefonksiyon alanı bulunuyor. The Marmara Balo Salonu, istendiği takdirde 3 ayrı alana bölünebiliyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
gülizar Düğün Tarihi: 26/07/2015

150 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim ve yemekli bir organizasyondu yemeklerden memnun kaldım zaten önceden bahçede bir kokteyl eşliğinde organizasyona başladık mekanın önemli özelliklerinden biriside diğer mekanlardan ayıran en önemli etken düğün öncesinde bayanlara özel hamam günü verilmesi bu mekandaki bu özellikle diğer mekanlarda hiç karşılaşmamıştım.

NU NURGÜL Düğün Tarihi: 25/07/2015

300 kişilik yemekli bir düğün gerçekleştirdim mekanda, kır olarak tercih ettik dış mekanda, yemekleri kesinlikle mükemmeldi sunumları ve hizmetlerinden çok memnun kaldım, mekan görsel olarakta çok güzel, manzara olarakta deniz manzarasına sahipti ulaşım olarakta rahat bir mekan kendisine ait otoparkıda mevcut bu mekanın.

BÜŞRA Düğün Tarihi: 01/11/2014

Mekanın sunduğu hizmet mükemmeldi ve konum olarak deniz kenarında olması nedeniyle de manzarası mühteşemdi. Evlenecek çiftlere tavsiye edeceğim bir mekan.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
The Marmara Antalya ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için The Marmara Antalya hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap