Sizin Müziğiniz Hangisi?

Okuma Süresi: 1:33 DK

05.04.2013

Valsler, tangolar, nostaljik dans müzikleri, yabancı ve Türkçe pop müzik, Türk sanat müziği, Greek, İbranice ve Ermenice şarkıların da yer aldığı geniş repertuarlarıyla davetlilere eğlenceli bir program sunan High Life Orkestrası adına Ari Aliciyan’la merak ettiklerimizi konuştuk.

High-Life orkestrasından bize kısaca bahsedebilir misiniz?

Orkestramız on beş senedir aynı sektör içerisinde beraber çalışmış- çalışmaya da devam eden-kendi alanlarında parmakla gösterilen profesyonel bir ekipten oluşuyor. Yaptığı işten keyif alan, aldığı keyfi de konuklarına yansıtabilen neşeli ve dinamik bir ekip.

sizin müziğiniz hangisi?

Evlenecek çiftler sizi neden tercih etmeli?

Çiftlerin evliliğe hazırlık döneminde uğraşacak pek çok şeyi var. Bu uğraş sürecinde de öngöremedikleri birçok problemle karşılaşıyorlar. En azından organizasyonlarının müzikal ayağında kendilerine %100 sorunsuz ve kaliteli bir hizmet vereceğimizi tecrübemizle garanti ediyoruz. Orkestra veya DJ seçimi bu hazırlık sürecinde ister istemez alt sıralarda yer alıyor. Fakat gecenizi keyifli ve akıcı hale getirecek, insanların yanınızdan hoş bir tebessümle ayrılmalarını sağlayacak olan ilk şey belki de müzik.

Fiyat aralığı çok değişken bir sektörde hizmet veriyorsunuz. Siz bu fiyat aralığının neresinde duruyorsunuz?

Herkesin artık bilgiye çok kolay ulaşabildiği bir çağdayız. Çiftler, bütçelerine göre fiyat kıyaslamasını artık çok detaylı ve hızlı bir şekilde yapabiliyor. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi organizasyonu planlarken çiftin taleplerine göre hareket ediyoruz. Fiyat da bu taleplerle doğru orantılı olarak azalıp artabiliyor. Şunu söyleyebiliriz ki; fiyat- performans anlamında Türkiye sınırları içerisinde çalışılabilecek en iyi müzik hizmetini biz veriyoruz ve bu konuda iddialıyız.

Müzik İndirimleri

Patron Orkestrası
%40 İNDİRİM
18 6 21
Patron Orkestrası

Düğün.com Çiftlerine Özel İlk 10 Çiftimiz İçin %40 İndirim!...

Lounge Event Entertainment
%30 İNDİRİM
5 13 1
Lounge Event Entertainment

Düğün.com Çiftlerine Özel %30 Indirim!...

Çiftlere zaman, mekan, orkestra seçimi vb. konularda ne gibi tavsiyeler verebilirsiniz?

Mümkün olduğunca evlenecek çiftimizle empati kurmaya çalışıyoruz. Çiftin yaşı, sosyo-kültürel durumu, müzik zevkleri vb. konularda kendilerinden bilgi edinip, adeta bir terzi hassasiyetinde onlara uygun bir program yapma özenindeyiz. Dolayısıyla mekan, zaman, orkestra seçimi gibi konularda karar verirken en önce çiftimizle ilgili doneleri topluyoruz. Kendileri uygun gördükçe A'dan Z'ye bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede ve yetideyiz.

Son olarak eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Bizim için bu konuda en büyük tatmin düğünlerinde yer aldığımız çiftlerin bizleri arkadaşlarına önermeleri. Seneler sonra düğününde yer aldığımız çifti başka bir düğünde görüp, o geceki performansımızla ilgili yüzlerinde tebessüm bizim en büyük ödülümüz. Bütün Düğün.com çiftlerine bundan sonraki hayatlarında mutluluklar dileriz.

High Life Orkestrası’na ulaşmak, daha fazla bilgi ve fiyat almak için tıklayın.

Şehrindeki En İyi Müzik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

ORKESTRA VE DJLER

Sıradaki Makaleler

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (1)

BG

Bedri Güzelyurt

27/10/2014

Valsler, tangolar, nostaljik dans müzikleri yalan, angaralı namık gerçek :D:D