Beyoğlu Müzik

2 Yorum

E-posta Gönder

Beyoğlu Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman
 • Minimum Fiyat

  1.000 TL'den az

Beyoğlu Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma

Beyoğlu Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Beyoğlu Müzik Hakkında

2005 yılından bu yana Denizli’de Beyoğlu Müzik ismiyle başarıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Düğün, kına gecesi, nişan, söz, sünnet, parti, kutlama, kokteyl, açılış, toplantı ve çeşitli etkinliklerde sahne alarak insanları eğlendiriyoruz.

İşimizi sevgiyle yapıyoruz. Profesyonel bir kadroyla çalışıyor her şeyin sorunsuz ilerlediği bir süreç yönetiyoruz. Canlı müzik orkestramızla bant kaydı seslerden uzak samimi bir atmosferi size sunuyoruz. Müzik aletleri, ışıklı LED ekran gibi farklı hizmet alternatiflerimizle de sadece müzikal anlamda bir hizmet vermekle kalmıyor aynı zamanda sahne olanakları konusunda da destek oluyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir organizasyon hayal ettiğinizi konuşuyoruz. Tarzınızı, kişiliğinizi ve düğün yapılacak mekanı bize anlatmanızı istiyoruz. Ortamın atmosferine uygun bir şekilde repertuvar oluşturarak eğlencenizin fon müziklerini belirliyoruz. İsterseniz geniş müzik arşivimizden destek alabilir ya da kendi müzik listenizi kolayca oluşturarak sanatçılarımıza teslim edebilirsiniz. Pratik çözümlerimizle isteklerinizi kolayca yerine getiriyor ve herhangi bir problemle karşılaşmanızı istemiyoruz. Kaliteli malzemelerden yapılan ses ekipmanları ve müzik aletleri kullanarak hem görsel hem de ses olarak iyi bir sonuç ortaya çıkarıyoruz. Dilerseniz şehir dışına da hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun eğlencenize eşlik etmek için tüm enerjimizle geliyoruz. Düğününüzden en az 2 saat önce mekana gelerek ses sitemlerimizi kuruyoruz. Genel bir prova yaparak kendimizi davetinize hazırlıyoruz. Almış olduğunuz hizmetin içeriği ve saati doğrultusunda fiyatlandırmamız değişkenlik gösteriyor.

Siz de sevdiklerinizle birlikte sıradan bir eğlence değil de dolu dolu saatler geçirmek istiyorsanız Beyoğlu Müzik Denizli’yle çalışabilirsiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Çok kolay! Sayfa üzerinde yer alan mail adresi, telefon numarası ve iletişim formu yoluyla ekibimizle irtibat sağlayarak rahat bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Beyoğlu Müzik Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

A&s

Ayşe & Süleyman

Düğün Tarihi: 16.08.2019Hersey için çok tesekur ederim inşallah bir daha karşılasırız.

A&K

Aygül & Koray

Düğün Tarihi: 23.06.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Çok ilgili ve çözüm üreten bir grup! :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.