Andantino Organizasyon

E-posta Gönder

  • Acıpayam, Denizli.

Andantino Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-15.000 TL

Andantino Organizasyon Genel Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango
Repertuar Dilleri
Türkçe İngilizce Fransızca İspanyolca İtalyanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf

Andantino Organizasyon Özellikler

Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Andantino Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

{Andantino Organizasyon} düğün müziği fiyatları ne kadar?

Andantino Organizasyon düğün müziği minimum fiyatı 10.000-15.000 TL aralığından başlamaktadır.


{Andantino Organizasyon} fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Andantino Organizasyon fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.


{Andantino Organizasyon} performans süresi ne kadar?

Andantino Organizasyon performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.


{Andantino Organizasyon} performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Andantino Organizasyon performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.


{Andantino Organizasyon} ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Andantino Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.


{Andantino Organizasyon} hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Andantino Organizasyon mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü, parti, davet ve resepsiyon, piknik, kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü, nişan, bayi toplantısı organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.


{Andantino Organizasyon} kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Andantino Organizasyon düğün müziği alanında 5-10 yıl tecrübeye sahiptir.


{Andantino Organizasyon} şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Andantino Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.


{Andantino Organizasyon} hangi ek hizmetleri sunuyor?

Andantino Organizasyon şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, konsepte uygun kostüm, açık havada performans, şehir dışında hizmet, düğün öncesi planlama toplantısı, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, ekipman".

Tüm Sorular

Andantino Organizasyon Hakkında

Denizli Andantino Organizasyon ailesi olarak düğün günlerinize özel müzik hizmeti sunuyoruz. Hayallerinizin gerçekleşeceği bir geceye ev sahipliği yapmaya hazır mısınız?

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel gün ve davetleriniz için orkestramız size ve konuklarınıza hizmet vermeye hazır. Uzun yıllar unutamayacağınız bir müzik dinletisi sunuyoruz. Barkovizyon, LED ekran, davul şovları da sağladığımız hizmet içeriklerimizden bazıları. İsteğinize bağlı olarak düğününüzde dans gruplarının sahne almasını da sağlayabiliyoruz.

Sizi istediğiniz müziklerle kolayca buluşturuyoruz. Düğünden önce bir ön görüşme yaparak nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler ışığında size yardımcı oluyoruz. Kendi müzik zevkinize uygun bir şarkı listesi oluşturmanıza izin veriyoruz. A’dan Z’ye organizasyonunuzla yakından ilgileniyoruz. Siz anın keyfini çıkarırken biz de sizi şahane performanslarımızla eğlendiriyoruz.

Acıpayam Denizli’de hizmet sunan müzik grubumuz açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla müzik hizmeti sunabiliyor. Fasıl gruplarımız, ses, ışık ve sahne sistemlerimiz sayesinde unutulmaz bir düğün akşamı yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Her türlü müzik ekipmanı firmamız tarafından karşılanıyor. Son derece kaliteli teknolojik aletler kullanıyoruz. Sorunsuz ve kesintisiz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Baştan sona beklentilerinizi karşılayacak bir hizmeti bizimle alacak, yıllarca düğününüzün konuşulmasını sağlayacaksınız.

Uygun fiyatlarla düğününüze özel müzik hizmeti sunan firmamız ortalama minimum 3000 TL ile 5000 TL aralığında bir fiyat bandına sahip. Herkesin kaliteli bir hizmet almasını istediğimiz için ücretlendirmemizi herkese hitap edecek bir fiyatta tutuyoruz.

Denizli düğün müzik grupları arasında yer alan firmamızı davetinizde görmek isterseniz, tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Peki bizimle nasıl irtibat kuracaksınız? Sayfa üzerinde yer alan firma bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.