Andantino Organizasyon

E-posta Gönder

 • Acıpayam, Denizli.

Andantino Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Andantino Organizasyon Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf

Andantino Organizasyon Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Andantino Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Andantino Organizasyon Hakkında

Denizli Andantino Organizasyon ailesi olarak düğün günlerinize özel müzik hizmeti sunuyoruz. Hayallerinizin gerçekleşeceği bir geceye ev sahipliği yapmaya hazır mısınız?

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü gibi özel gün ve davetleriniz için orkestramız size ve konuklarınıza hizmet vermeye hazır. Uzun yıllar unutamayacağınız bir müzik dinletisi sunuyoruz. Barkovizyon, LED ekran, davul şovları da sağladığımız hizmet içeriklerimizden bazıları. İsteğinize bağlı olarak düğününüzde dans gruplarının sahne almasını da sağlayabiliyoruz.

Sizi istediğiniz müziklerle kolayca buluşturuyoruz. Düğünden önce bir ön görüşme yaparak nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgiler ışığında size yardımcı oluyoruz. Kendi müzik zevkinize uygun bir şarkı listesi oluşturmanıza izin veriyoruz. A’dan Z’ye organizasyonunuzla yakından ilgileniyoruz. Siz anın keyfini çıkarırken biz de sizi şahane performanslarımızla eğlendiriyoruz.

Acıpayam Denizli’de hizmet sunan müzik grubumuz açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla müzik hizmeti sunabiliyor. Fasıl gruplarımız, ses, ışık ve sahne sistemlerimiz sayesinde unutulmaz bir düğün akşamı yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Her türlü müzik ekipmanı firmamız tarafından karşılanıyor. Son derece kaliteli teknolojik aletler kullanıyoruz. Sorunsuz ve kesintisiz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Baştan sona beklentilerinizi karşılayacak bir hizmeti bizimle alacak, yıllarca düğününüzün konuşulmasını sağlayacaksınız.

Uygun fiyatlarla düğününüze özel müzik hizmeti sunan firmamız ortalama minimum 3000 TL ile 5000 TL aralığında bir fiyat bandına sahip. Herkesin kaliteli bir hizmet almasını istediğimiz için ücretlendirmemizi herkese hitap edecek bir fiyatta tutuyoruz.

Denizli düğün müzik grupları arasında yer alan firmamızı davetinizde görmek isterseniz, tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Peki bizimle nasıl irtibat kuracaksınız? Sayfa üzerinde yer alan firma bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurarak bizimle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.