Semih Kerpiççiler & Super Sound

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

3.000-5.000 TL

Min. Fiyat

Acıpayam, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Performans Türü Davul / Perküsyon Şov , Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 3.000-5.000 TL
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 3 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Feedback Plus Müzik Organizasyon
30 12

Merkezefendi

Feedback Plus Müzik Organizasyon

2.000-3.000 TL

Hakkında

Müzikal anlamda her şeyin profesyonel bir şekilde gerçekleştiği, şahane bir düğün eğlencesine hazır mısınız? Biz Semih Kerpiççiler & Super Sound ailesi olarak size kaliteli bir hizmet sunmak için oldukça hazırız.

Bizimle çalıştığınızda gecenize katılan tüm davetlilerinizden övgü alacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz. Rüya gibi eğlenceler düzenliyor, düşlerinizi gerçek kılıyoruz. Düğününüz esnasında pek çok detayı gözden kaçırabilirsiniz. Anın büyüsüne kapılıp çok fazla olan biteni gözlemlemeyebilirsiniz. Ancak her şey bittiğinde ve düğün videonuzu izlediğinizde ne kadar iyi bir iş çıkaracağımızı göreceksiniz. Kutlamanızın dolu dolu geçmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Tamamen sizin istediğiniz bir eğlence konsepti planlıyoruz. Müzik listesini siz oluşturuyorsunuz, biz de memnuniyetle çalıyoruz.

2008 yılında İzmir’de kurulan bir orkestrayız. İzmir merkezli olmamıza karşın Denizli düğün müzik grupları arasında da yer alıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki tüm sanatçılarımız eğitimli. Klasik batı müziği başta olmak üzere yerli ve yabancı pop şarkılarına, jazz, blues parçalarına repertuvarımız içerisinde bolca yer veriyoruz. Çigan, rock ve Anadolu ezgilerini kendi söyleyiş tarzımızla harmanlıyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak genişlikte bir repertuvara sahibiz.

Düğünlerde sahne almaktan elbette çok keyif alıyoruz. Ancak sadece düğünlerde hizmet vermiyoruz. Bugüne kadar çeşitli kongrelerde, davetlerde, dernek toplantılarında ve bakanlık davetlisi olarak yurt dışında sahne performansı sergilemiş bir ekibiz. Ülkemiz dışındaki farklı kültürlere de en az ülkemizdeki kadar rahat bir şekilde hitap ediyoruz. Bizimle çalışırken her şeyin baştan sona kontrolümüz altında olduğunu bilmeli ve bize güvenmelisiniz. Sizi mutlu edecek bir hizmet sunmayı her şeyden çok istiyoruz.

Siz de Semih Kerpiççiler & Super Sound’un Denizli’deki çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfada bulunan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Semih Kerpicciler

 • Adres: İzmir

Semih Kerpiççiler & Super Sound Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!