Semih Kerpiççiler & Super Sound

E-posta Gönder

Semih Kerpiççiler & Super Sound Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Semih Kerpiççiler & Super Sound Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Semih Kerpiççiler & Super Sound Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Semih Kerpiççiler & Super Sound Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Semih Kerpiççiler & Super Sound Hakkında

Müzikal anlamda her şeyin profesyonel bir şekilde gerçekleştiği, şahane bir düğün eğlencesine hazır mısınız? Biz Semih Kerpiççiler & Super Sound ailesi olarak size kaliteli bir hizmet sunmak için oldukça hazırız.

Bizimle çalıştığınızda gecenize katılan tüm davetlilerinizden övgü alacağınıza şimdiden emin olabilirsiniz. Rüya gibi eğlenceler düzenliyor, düşlerinizi gerçek kılıyoruz. Düğününüz esnasında pek çok detayı gözden kaçırabilirsiniz. Anın büyüsüne kapılıp çok fazla olan biteni gözlemlemeyebilirsiniz. Ancak her şey bittiğinde ve düğün videonuzu izlediğinizde ne kadar iyi bir iş çıkaracağımızı göreceksiniz. Kutlamanızın dolu dolu geçmesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Tamamen sizin istediğiniz bir eğlence konsepti planlıyoruz. Müzik listesini siz oluşturuyorsunuz, biz de memnuniyetle çalıyoruz.

2008 yılında İzmir’de kurulan bir orkestrayız. İzmir merkezli olmamıza karşın Denizli düğün müzik grupları arasında da yer alıyoruz. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet veriyoruz. Bünyemizdeki tüm sanatçılarımız eğitimli. Klasik batı müziği başta olmak üzere yerli ve yabancı pop şarkılarına, jazz, blues parçalarına repertuvarımız içerisinde bolca yer veriyoruz. Çigan, rock ve Anadolu ezgilerini kendi söyleyiş tarzımızla harmanlıyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak genişlikte bir repertuvara sahibiz.

Düğünlerde sahne almaktan elbette çok keyif alıyoruz. Ancak sadece düğünlerde hizmet vermiyoruz. Bugüne kadar çeşitli kongrelerde, davetlerde, dernek toplantılarında ve bakanlık davetlisi olarak yurt dışında sahne performansı sergilemiş bir ekibiz. Ülkemiz dışındaki farklı kültürlere de en az ülkemizdeki kadar rahat bir şekilde hitap ediyoruz. Bizimle çalışırken her şeyin baştan sona kontrolümüz altında olduğunu bilmeli ve bize güvenmelisiniz. Sizi mutlu edecek bir hizmet sunmayı her şeyden çok istiyoruz.

Siz de Semih Kerpiççiler & Super Sound’un Denizli’deki çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfada bulunan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.