Dolce Band

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

10.000 TL'den fazla

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği Davul / Perküsyon Şov , DJ, Orkestra, Enstrüman Solo Performans, Düğün Bandosu, Karşılama / Kokteyl Grubu
 • Minimum Fiyat 10.000 TL'den fazla
 • Konsept Müzikler Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantazi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Diğer

Özellikler

 • Özellikler Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta
 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz? Etkinlik türüne göre
 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor? 4 saat
 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
 • Performans Süresi 4 saat
 • Kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet veriyorsunuz? 10 yıldan fazla

Önerilen Firmalar

Tepecik Senfoni Orkestrası
23 27

Merkezefendi

Tepecik Senfoni Orkestrası

10.000 TL'den fazla

Hakkında

Hayal ettiğiniz düğünü gerçekleştirmek bizim işimiz. Biz kim miyiz? Tabii ki Dolce Band Orkestrası.

Düğün.com ailesinin en köklü partnerlerinden biriyiz. Dolce Band olarak, tüm özel günlerinizde size hizmet vermek için hazırız. Kusursuz bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız, tecrübemizi size memnuniyetle sunabiliriz.

Yerli ve yabancı pop şarkıları, en güncel hit parçalar, 80’ler ve 90’ların unutulmaz müzikleri, jazz klasikleri, blues ve twistler, Latin ezgileri, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca ve İngilizce parçalar, rock n roll müzikleri, napolitenler, türküler, oyun havaları ve Türk Sanat Müziği eserlerini kapsayan geniş bir repertuvara sahibiz. Düğününüzü şölen havasında kutlamanızı sağlıyoruz.

İzmir’in en kaliteli solist ve müzisyenlerini bir araya getiren bir orkestrayız. 15 yılı aşkın bir tecrübeyle size hizmet veriyoruz. Üst düzey bir marka olduğumuzu özellikle söylemek isteriz. Lüks düğün orkestrası anlayışının en iyi temsilcilerinden biriyiz. Ana kadromuz toplam 26 kişiden oluşuyor. Çözüm ortağı sanatçı portföyümüz ile birlikte 60 kişilik profesyonel bir ekibe sahibiz.

Solistlerimizi organizasyonunuza göre seçebilirsiniz. Bünyemizde bulunan yetenekli solistlerimizden bazılar ise Elif İpek (Opera Sanatçısı), Hakan Apak (Rock Sanatçısı), Fiza Nadirova (Jazz Sanatçısı), Buket Tüzün, Dila Bahar (Jazz Sanatçısı), Gizem Öztütüncü, Hakan Bora Ertuğrul (Opera Sanatçısı), Ege Tokatlı, Nilay Özsırkıntı.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun size hizmet veriyoruz. Hatta yurt dışında da sahne almamız mümkün. Düğünlerinizin ve diğer tüm özel günlerinizin adeta karnaval havasında geçmesini istiyoruz. Ekibimizle organizasyonlarınıza özel olarak hazırlanıyoruz. Taleplerinizi değerlendiriyor, organizasyon planınızı sizinle birlikte oluşturuyoruz. Düğününüzde premium class bir orkestra ile çalışmanın keyfine varacaksınız.

En kaliteli müziği en uygun fiyatlarla size sağlamak esas misyonumuz. Dinamik ve bir o kadar eğlenceli sahne performanslarımızı talebinize göre farklı hizmetlerle süsleyebiliyoruz. Bando, davul şovları, DJ performansı ve dans ekibi ile eğlencenizi bambaşka boyutlara taşıyabilirsiniz. 7 ila 15 kişilik kadro alternatiflerimizden kendinize uygun olanı seçebilir, bizden en iyi hizmeti alabilirsiniz. Sayfada bulunan videolarımızı izleyerek eğlenceli anlarımıza göz atabilir, hakkımızda bilgi edinebilirsiniz.

Denizli’de düğün orkestrası hizmeti almak istiyorsanız, sayfa üzerinde yer alan firma iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Uğur Koroğlu

 • Adres: İzmir

Dolce Band Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!