Eliz Band

E-posta Gönder

 • Merkezefendi, Denizli. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Eliz Band Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Eliz Band Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Eliz Band Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Eliz Band Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Eliz Band Hakkında

Eliz Band ekibi olarak davetlerinize eğlence katmak için buradayız. Şimdiye kadar pek çok başarılı işe imza atmış profesyonel kadromuzla size en kaliteli hizmeti vermek için çalışıyoruz. Yaptıklarımızla gurur duyuyor, daima kendimizi geliştirmek için uğraşıyoruz. Siz de kaliteli bir orkestra ile düğününüzü güzelleştirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

İşimize ve çiftlerimize saygı gösteriyoruz. Denizli düğün müzik grupları arasında öne çıkan firmalardan biriyiz. Davetiniz boyunca her şeyi A'dan Z'ye planlıyor, başarıyla uyguluyoruz. Süreci yakından takip ediyor, size düşlerinizdeki ortamı sağlamak için titiz bir çalışma yürütüyoruz.

Bizim işimiz size unutulmaz bir eğlence sağlamak. Solist ve müzisyenlerden oluşan ekibimiz en sevdiğiniz şarkıları söylüyor, tarzınıza uygun bir müzik listesi hazırlıyor. Hem eğleniyor hem de eğlendiriyoruz. İşimizi yaparken büyük keyif alıyoruz. Davetlerinizden önce sizinle bir araya gelerek detaylı bir akış planı oluşturuyor ve kendi müzik listenizi hazırlama olanağı sunuyoruz.

Düğün mekanınızda sahne düzenlenmesi konusunda da size yardımcı oluyoruz. Ses ve şık sistemleri eğer mekanınızda yetersizse, ses, ışık ve truss kurulumlarını yapıyoruz. Bu konuda eğitimli teknik personelimiz bulunuyor ve sorunsuz bir hizmet sunuyor. Kendimize ait ekipmanlarımızla sizi yüksek ücretler ödemekten kurtararak bu hizmetleri sunuyoruz. Bizim işimiz her zaman sizin mutlu olmanızı sağlamak. O nedenle isteklerinizi rahatlıkla bize dile getirebilirsiniz.

Sadece düğünler için hizmet vermekle kalmıyoruz. Kına gecesi sünnet, mezuniyet törenleri, partiler, kurumsal ve özel etkinliklerde de hizmet veriyoruz. Davul ve keman şov, sanatçı temini gibi aklınıza gelebilecek daha pek çok ayrıcalığımızı da sizinle buluşturuyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan orkestra iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.