Sezonun En Güzel Nişan Elbiseleri

Sonbahar ve kış nişanları için uygun abiyeler?

Tıpkı gelinlikler gibi nişanlıklar da sahiplerinin kişiliğinden izler taşıyorlar. Kimi gelin adayları kişiliğinin renkli ve cesur yanlarını öne çıkaran canlı ve neşeli tarzlarda gece elbiselerini tercih ederlerken; kimi gelin adayları tercihlerini zarif ve ağırbaşlı bir tarzdan yana kullanabiliyorlar.

Neyse ki bu sezon her iki tarzdaki kişilere de hitap edebilecek çeşitlilikte gece elbiseleri bulmak mümkün.

En Güzel Nişan Elbiseleri 1

Bu sezonun gözde renklerinden olan turuncu, kullanımı abiyelerde alışılmışın dışında olmakla birlikte cazip bir alternatif. Özellikle dökümlü, drapeli modellerle ve hafif bronz bir tenle kullanıldığında çok çarpıcı olacak bu tür bir nişanlığı cesur gelinlerin tümüne önerebiliriz.

En Güzel Nişan Elbiseleri 2

Yine drapeli modelleri bu defa daha sade renk ve dokudaki kumaşlarla buluşturmak ise ağırbaşlı bir tarzı benimsemek niyetindeki gelin adaylarına önerimiz olabilir. Bu tür bir nişanlığı daha iddialı tek bir akseaurla ya da gösterişli bir topuzla dengeleyebilir; sofistike tarzınızı bu yolla ortaya koyabilirsiniz.

En Güzel Nişan Elbiseleri 3

Nişanına adını kalın puntolarla yazmak isteyen gelin adayları içinse önerimiz uçuşan fırfırları, göğüs dekoltesini vurgulayan cesur dantel uygulaması ve canlı indigo mavisi kumaşıyla işte bu nişanlık olacaktır. Bu yola bir defa girmeye karar verdiyseniz hiç durmayın, sonuna kadar kadar gidin, deriz. Uzun sallantılı küpeler, taşlı ayakkabılar, abartılı bir topuz ve daha pek çok iddialı detay bu tür bir nişanlığın taşıyabileceği ayrıntılar?

En Güzel Nişan Elbiseleri 4

Asil ve her durumda güvenilir bir renk olan siyah da mutlaka alternatifler arasında bulunması gereken renklerden bir tanesi. Hem vücudu ince ve uzun göstermesi hem de her türlü modelin uygulanmasına zemin sağlaması açısından siyah, nişanlığınız için doğru tercih olabilir. Siyahın yarattığı ağırbaşlılığa karşıt olarak tek omuzlu bir model seçebilir; birbiriyle uyumlu çanta-ayakkabı-küpe kombinasyonuyla ise tarzınıza bütünlük katabilirsiniz.

Abiye ve Nişanlık modellerinin tamamını görmek için tıklayın!

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

23 kategori ve 27 şehirde düğününle ilgili
aradığın her şey burada.