Düğüne Damgasını Vuracak Mücevherler

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:41 dakika

25.08.2020

Son yıllarda mücevherlerin gösterişli olanları makbul. Düğününüz için yapacağınız alyans ve takı alışverişinde istediğiniz kadar ileri gidebilirsiniz. Hayallerinizdeki parlak taşlara sahip olmaktan çekinmeyin.

Şıklığınızla Göz Kamaştırın

Düğün gününüzde gelinliğiniz kadar taktığınız gelin takılarınız da konuşulsun istiyorsanız bu yazıda aradığınızı bulacaksınız! 2013'ün en iddialı mücevher seçeneklerini, şık tasarımları ve göz kamaştıran modelleri sizin için topladık! Bu mücevherleri sade ve çok detaylı olmayan gelinliklerle kullandığınız zaman yıllardır hayalini kurduğunuz o gelin siz olacaksınız. Hangi gelinlikle hangi takılar kullanılır, yılın en trend mücevherleri neler hepsi bu yazıda!

Gösterişli Mücevherler

Ağırbaşlı ve Asil

Gelinliğinizi tamamlayabileceğiniz en iyi ürün pırlantadır. Tek taşlar, sallantılı modeller ya da sarmal seçenekleriyle bir çok modeli bulunan küpeler sizi herkesin kıskanacağı bir geline dönüştürecek. Yüz tipinize uygun ve güzelliğinizi ortaya çıkaracak doğru mücevherin nasıl seçileceğine dikkat ederek tercih yapın. Küpenizi seçerken ikinci olarak duvağınızı göz önünde bulundurun. Uzun olmayan, orta boy bir duvak tercih ediyorsanız sallantılı ya da halka tipi küpeler kullanabilirsiniz. Eğer uzun ve dantel işlemeli bir duvak tercih ettiyseniz, duvağınıza takılıp sorun çıkartmayacak ufak bir çift tek taş işinizi görecektir.

Gösterişli Mücevherler

Klasik Esintiler

Yaz düğünü dendiğinde akla gelen ilk şey mini gelinlikler oluyor. Günümüzde bir çok gelin klasik gelinlik modellerinin dışına çıkarak modern ve cesur mini gelinlikleri tercih ediyor. Modern görüntünüzü klasik parçalar ile kombine ederek stiliniz ile uzun süre konuşulabilirsiniz. Büyük, beyaz altın ve pırlanta birleşimi bileziklere alternatif olarak sarı altın ve pırlanta kombinasyonu gelin takılarını da tercih edebilirsiniz.

Gösterişli Mücevherler

Straplez Gelinlikleri Gerdanlık İle Taçlandırın!

Gelinliğinizi straplez olarak seçtiniz, üstünüzde de çok hoş durdu. Ama sanki bir şeyler eksik… Evet, şık bir gerdanlık bütün sorunlarınızın çözümü olacaktır! Taşlı, kalın zincirli, sade ya da detaylı. Bu yaz bir çok gelinin üzerinde bu gerdanlıkları göreceğiz.

Straplez_Gelinlikleri_Gerdanlik_ile_Taclandirin

Sallantılı ve Zarif Küpeler

Eğer boyun boyunuz uzunsa ve gelin saçınızda dağınık topuz bir modeli uygulatmayı düşünüyorsanız, sallantılı küpeler tam size göre. Beyaz altın ve pırlantanın muhteşem uyumunu gözler önüne seren bu şık tasarımlar ile herkesin kıskandığı bir gelin olacaksınız. İnce ve detaylı dizaynları size elit bir hava katacak.

Gösterişli Mücevherler

Seçtiğiniz takılarla düğününüze damganızı vurmak için daha çok model ve seçenek görmek için şehrinizdeki takı firmalarını incelemeye ve fiyat teklifi istemeye başlasanız iyi edersiniz!

Alyans ve Takı Firmaları

Aşkınızı en iyi anlatan alyans ve takılar Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Alyans ve takı firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Alyans ve Takı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Alyans ve Takı Firmaları

Alyans ve Takı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

ÖYKÜM AKIN

Düğün Tarihi: 22.10.2014


İNCİ VAZGEÇİLMEZİNİZ OLSUN.


Duru çetin

Düğün Tarihi: 22.10.2014


Sade bir gelinliğim var ve güzel bir gerdanlıkla tamamladır gelinliğimi çok güzel oldu abartılı gelinlik seçseydim mücevherlerim sade olmak zorundaydı, her türlü birisinin sade olması gerek