İzzet Garden*

İzzet Garden
2005 yılında İnciraltında dev bir tesis kuran Kumrucu İzzet burada doğal ortamda temiz hava ile iç içe müşterilerine hizmet veriyor.Bununla birlikte inciraltındaki tesis te özel günlerinizde İzzet düğün-davet organizasyon adı altında düğün, nişan, sünnet, tanıtım orgazasyonları ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
tülay Düğün Tarihi: 17/08/2015

Fiyatının uygunluğu nedeniyle tercih ettiğim bu mekan gayet güzeldi yaklaşık 300 kişilik ikramlı bir organizasyon gerçekleştirdim. İkramları dışarıdan getirttik herhangi bir sıkıntı yaşamadık, gayet lezzetliydi. Süslemeler pembe beyaz ağırlıklıydı, bizim tercihimizdi. Açık alandı herhangi bir sıkıntı yaşamadık böcek sinek vs. konuklarım rahatlıkla geldiler. Otoparkı da olduğu için herhangi bir sıkıntı yaşamadık.

AY AYSE Düğün Tarihi: 03/08/2015

300 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik kokteylli olarak, hizmetleri ve garsonların güler yüzlü servisleri çok iyiydi, kibar ve naziklerdi, mekan görsel olarakta kır mekanı olması şık ve nezih olması güzeldi yeşillik olarakta göze hitap ediyordu, mekana biz giriş yaparken kırmızı gelin yolunda yürürken yer volkanları görselliğiyle giriş yapıyoruz, mekanın müzik ve pist alanıda yeterli derece de keyifliydi bizim için, mekanın otoparkıda vardı.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
İzzet Garden ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için İzzet Garden hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap