Şan Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Şan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Şan Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Şan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Şan Organizasyon Hakkında

Kına geceni benzersiz kılmak istediğiniz biliyoruz. Bunun için yapmamız gereken şey ne diye düşünüyoruz. Kına gecesi müziklerini düşünelim. ‘’Yüksek yüksek tepelere ev kurmasınlar’’ şarkısıyla her gelinin ağladığını, asla unutulmayacak bir anıya sahip olacağını bu yüzden hem geleneklerine bağlı hem de modern parçaları listelemek senin için unutulmaz bir gecenin kilidi bizce. Bu yüzden yaptığımız organizasyonlarda geleneksel ve modern parçaları birleştirerek, sizi daha iyi anlatan konseptlerle evlenecek olan çiftlerle buluşturuyoruz.

Hangi kına gecesi konseptleri ile gecenizi renklendiriyoruz?

Her istediğiniz konsept ve temada çalışmalar yapabiliyoruz. Ama bizimde favorilerimiz var.

Hint konsepti: Bollywood filmlerinden fırlamış olduğunu düşüneceğiniz, renkli çiçeklerin kına gecesi mekanınızı süslediği bir gece hayal edin. Hint kınanızın çeşitli desenlerle ellerinizi süslediğini ve bütün misafirlerinizin de sıraya girdiğini düşünün. Uçuşan tüllerin kına tahtınızı süslediğiniz, masalarda gösterişli aksesuarları kullandığı bir kına gecesi düzenleyebiliriz.

Pembe konsepti: Mekânın renklerinden başlayarak, kına gecenizde dağıtılacak hatıralara kadar her tonda pembenin hâkim olduğu bir gecede kendinizi prenses gibi hissedebilirsiniz. Bekarlığa veda partilerinde de çok tercih edilen bu konsept ile bride to be kuşakları, balonlarınızda tabi ki pembe tonlarda olacak.

Osmanlı Konsepti: Sultanlar gibi hissetmeyi kim istemez ki? Kına gecelerinin başladığı yılları tekrar yaşayarak nostaljik bir kına gecesi organize edebiliriz. En görkemli kına tahtını kına gecesinin gerçekleşeceği mekânın en güzel yerine koyabiliriz. Gece boyunca gözler sizin üzerinizde olacak. Dahası gece bittiğinde ise dillerde kına gecenizin ihtişamlı süslemeleri olacak.

Siz hangisini tercih ediyorsunuz? 750-1000 TL’den başlayan ve seçtiğiniz konsepte göre değişen fiyatlarımız her bütçeye uygun. Formu doldurabilir, fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.