Salon Prive

İstanbul'un en yüksek ve en görkemli mekanına hoşgeldiniz.

Qubbe İstanbul, beklentileri yükselerde olanlar için muhteşem ambiyansıyla nişan, düğün gibi kişisel davetlerden kurumsal etkinliklere kadar hizmet veriyor.

Maslak Sheraton Hotel'in 26. katında yer alan Qubbe kısa zaman içinde İstanbul'un en çok konuşulan mekan ve davet yerlerinden biri haline geldi.

200 kişilik oturmalı kapasite ve 500 kişiye kadar kokteyl düzeni ile gösterişli salonunda her şey dahil hizmetler sizleri bekliyor.

Gökyüzünde evet demek için Qubbe İstanbul!

Rüya Düğünler Qubbe İstanbul'da...

Yaşamın o en önemli gününde, her ayrıntının bir anlamı vardır. Hep o günü düşleriz. "Rüya gibi olmalı!"

Düğün gününüz kusursuz olmalı, daima güzel hatırlanmalı... O günü unutulmaz kılan en önemli şeyse ayrıntılar şüphesiz.

Düğün mekanı, müzik ve ikram...

Qubbe İstanbul, Maslak Sheraton Oteli'nin 26. katında benzersiz manzarası ve üstün hizmet anlayışı ile bu özel gününüze ev sahipliği yapmaya aday. İstanbul'un en yüksek ve ihtişamlı mekanında, kendinizi prens ve prenses gibi hissetmeniz için Qubbe İstanbul Wedding ekibi, önce sizi dinliyor. Fikriniz yoksa, beğeneceğinize inandığı mönü, müzik, süsleme, alternatiflerini sunuyor. İsterseniz dilediğiniz bir süsleme firması ile anlaşmanıza da izin veriyor. Size sadece o çok özel günün keyfini çıkarmak kalıyor!

Qubbe İstanbul sadece düğün organizasyonlarında değil, kına taleplerinde İstanbul'un en tercih edilen mekanı. Saray tadında kına geceleri için paketlerimizi sorunuz.

Qubbe İstanbul Dünya'nın en görkemli ve en yüksek mekanları arasında seçildi.

Qubbe İstanbul; Platin dergisi özel haberine göre; Dubai'de yer alan 122. kattaki BurjElHalife, Bankok'taki 63.kat Sirocco, Yeni Zelanda 190 metrede yer alan Sky Tower'daki mekanların yanında Türkiye'den örnek mekan gösterildi. 6 ay gibi kısa bir sürede Dünya'daki bu mekanların yanında kıyaslandığımız için herkesin ilgisine tesekkür ederiz.


KOKTEYL düzenli Düğünler tam size göre...
Oturma düzeni, masalar, kim nerde oturacak soruları gözünüzde mi büyüyor? Biraz daha farklı ve eğlenceli bir konsept ile düğününüzü dinamik ve eğlenceli kılmak istiyorsanız Qubbe'de kokteyl düzenli düğün organizasyonları tam size göre...

Loca Oturma şık gruplarımız aralara serpiştirilmiş bistro sehpalarımızla şık bir kokteyl ortamı, davetlilere kokteyl boyunca servis edilen soğuk, sıcak kanepeler, arasıcaklar, içki servisi ve herkesin dans edebileceği bu sıcak ortamda evliliğinizi kutlayın..

SARAY Düğünleri Qubbe'de..
Üst kat 200 kişi ve alt kat 70 kişi olmak üzere toplamda 270 kişiye kadar kapasiteyle oturmalı düzen düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapabilen Qubbe İstanbul'da kendinizi sarayda hissedeceksiniz. İstanbul'a yukardan bakan ambiyansı, görkemli dekorasyonu ve özel menüleriyle Qubbe' de evliliğiniz hiç unutulmayacak.
Salon Prive

Önerilen Firmalar

İstanbul

Mola Restaurant

...

Hepsi Cicibici
25

Beşiktaş

Hepsi Cicibici

Her türlü etkinlik ve organizyon için kıyafet ve süsleme bulabileceğiniz bi...

İstanbul

Alaçatı Meyhanesi

...

Can Süs
16

Bağcılar

Can Süs

Kına geceniz ya da bekarlığa veda geceniz için aradığınız tüm kına malzemel...