• Kapasite
  250 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Orman içinde düğüne uygun.
 • Süslemesi modern ve sade.
 • Zeminde doğal çim kullanıyor.
 • Menü tadımı yapılabiliyor.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • DJ seçeneği sunuyor.

Göktürk Garden Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
60.000 - 80.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Göktürk Garden Kapasite

Yemekli
Min. 250 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 250 - Maks. 1500

Göktürk Garden Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Göktürk Garden Sıkça Sorulan Sorular

Göktürk Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Göktürk Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Göktürk Garden kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Göktürk Garden Hakkında

Göktürk Garden olarak 2013 yılından beri kına gecesi ve bekarlığa veda partilerinize ev sahipliği yapıyor, zengin tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde İstanbul kına mekanları listesinde üst sıralardaki yerimizi koruyoruz. Geniş davet alanlarımız, tadı damağınızda kalacak menülerimiz ve çok daha fazlasıyla konuklarınızı en güzel şekilde ağırlıyor ve en özel günlerinizden birinde mutlulukla size eşlik ediyoruz.

Davet Alanları

İşletmemizin açık ve kapalı davet alanlarında konuklarınızı ağırlıyor, yüksek sayılara ulaşan kapasitelerimiz sayesinde uzun davetli listelerinizi de kullanıma geçirebiliyoruz. Açık davet alanımız, 800 kişilik kapasitesiyle büyük davetleriniz için eşi bulunmaz bir ortam oluşturken, kapalı alanımız 200 kişilik kapasitesiyle daha ufak davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Kır manzaramız ve zarif görünüşümüz sayesinde hafızalara kazınan bir kına gecesini hep birlikte gerçekleştiriyoruz.

Dekorasyon

İstanbul kına gecesi mekanları arasında bizi ön plana çıkaran dekorasyonumuzu çeşitli konseptlerimiz ve modern dekorlarımızla oluşturuyoruz. Mavi, mor, pembe ve bordo renklerin ayrı ayrı hakimiyet sürdüğü 4 farklı konseptle çalışıyor, çiftimizin zevkine en çok uyan dekorasyonda birlikte karar kılıyoruz. 10 kişilik davet masalarımızda tiffany sandalyeler kullanıyor, tüller, çiçek aranjmanları, masa örtüleri ve çok daha fazlası ile her detayı renklendiriyoruz.

Hizmetler

Kına gecelerinizi süsleyecek, bekarlığa veda partilerinizin güzelleştirecek hizmetlerimizi her gün geliştiriyoruz. Bütün isteklerinizi yerine getirebilmek için özenle dinliyor, düğün öncesi örnek masa hazırlamak, menü tadımı yapmak gibi fırsatlarla soru işaretlerinizi gideriyoruz. Etkinliğiniz esnasında gerçekleştireceğimiz yemek servisinde, tecrübeli aşçılar, zengin menüler ve catering firmamızla en iyisini size ulaştırdığımızdan son derece eminiz.

Davetlileriniz şahsi araçları için 150 araç kapasiteli otoparkımızı kullandıktan sonra etkinliğinize başlayabilir, DJ performansları ve güncellenmiş ışık sistemlerimiz ile kaliteli anlar geçirebilirler. En iyisini hak eden çiftlerimizin bu güzel günlerini sınırsız hizmetlerimizle taçlandırıyor, gelin adaylarımızın kına gecelerinde yaşadıkları duygulu anları müziklerimiz ve çok daha fazlasıyla oldukça dokunaklı bir hale getiriyoruz.

Orman manzarasıyla süslenmiş mekanımızda her bir çiftimize harikalar yaşatıyor, bütün ayrıntıları düşündüğümüz etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Çiftlerimizin mutluluğunu ön planda tutarak azimle çalışmaya ve her bir konuda destekçileri olmaya devam ediyoruz. İstanbul kına mekanları ve fiyatları hususunda da elimizden geleni yapıyor, erken rezervasyonda ödeme seçeneklerinde kolaylık sağlıyoruz. Etkinliklerini mekanımızda gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz bizimle iletişime geçebilir ve “Ücretsiz Teklif Al” formundan yararlanabilirler.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

 • Göktürk Garden
  Yönetici

İletişim

 • Telefon::

  0212 963 24 08

 • Adres::

  GÖKTÜRK MERKEZ MAH. EYÜP - İST. BAYRAMPAŞA MESİRE ALANI

 • Haritadaki Konumu

  Göktürk Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.