Kına ve Bekarlığa Veda İstanbul Avcılar

28 firma

Avcılar

Lora Kına Davet Organizasyon

Mesleği dans, müzik, sahne, kostüm olan profesyonel kadromuzla, 2007 yılında başladığımız organizasyon hizmeti sektöründe, önceliğimizi samimiyete ve bunu yanında mutlak kaliteye ayırdığımız kına...

Evet

Aksesuar Kiralama

2.250-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

67 3 13

Avcılar

Avcılar Öğretmenevi

2017 yılında yenilediğimiz Avcılar Öğretmen evi olarak balo, davet, düğün, nişan, kına, doğum günleri, bayi toplantıları seçkin profesyonel kadromuzla organizasyon eşliğinde hizmet vermekteyiz. Özel..

Evet

Aksesuar Kiralama

100-200

Kapasite

%28 30 1

Avcılar

Gölpark Davet

Kına ve bekarlığa veda partisi gibi hayatınızın özel eğlence gecelerine mekan sahibi olarak katılmak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz. İstanbul Avcılar’da hizmet veren Gölpark Davet Salonu Gönül..

Hayır

Aksesuar Kiralama

500-750

Kapasite

%33 29 2

Avcılar

Gölpark Denizköşkler

Gölpark davet ,şehir merkezine yakınlığı ve muhteşem manzarası olan deniz manzarası ,aynı anda adaları görebilen sektörün bilinen ve güvenilen ismlerinden biri haline gelmiş,kendini kanıtlamış şuan 3.

Hayır

Aksesuar Kiralama

400-500

Kapasite

24

Avcılar

Bridal Shower Seda Kurt Öztürk

İstanbul’da kına gecesi organizasyonlarınız için aksesuar arayışındaysanız size güzel bir haberimiz var. Kına gecelerinizi unutulmaz kılmak ve görkemli gözükmek için Bridal Shower Seda Kurt Öztürk...

Hayır

Aksesuar Kiralama

25 9

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Kına Mekanları