Park Night

E-posta Gönder

0216 706 2082

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Evet

Aksesuar Kiralama

300-400 kişi

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

1989 yılından beri faaliyette olan mekânımız Park Night Restaurant ile ilk açıldığımız günden beri aynı heyecan ve istek ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Üsküdar’ın Çamlıca semtinde bulunan mekânımızda uzun yıllardır restoran hizmetlerimiz dışında başka alanlarda da hizmetlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Yenilenen ve günden güne değiştirilen tesisimiz ile Park Night Davet ve Balo Salonları olarak düğün, nişan töreni, sünnet, özel toplantılar ve kına geceleri gibi toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Profesyonel olarak çalışan ve alanlarında tecrübeli ekibimiz ile gerek organizasyonlarımızda gerek ise günlük hizmetlerimizde misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Bugün bu yazıyı kına gecenizi gerçekleştireceğiniz bir mekân arayışında olduğunuz için okuduğunuzu biliyoruz. Bu sebeple bu konu özelinde daha detaylı bilgiler vermek istiyoruz. Tamamı ile gelenek ve göreneklerimize uygun olarak kına gecenizi dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Kına tahtları, kaftanlar ve bindallılar, kına tepsileri ve aksesuarları gibi aklınıza gelebilecek bu konu özelindeki gerekli tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Talep ederseniz kına ekipleri ile kına töreninizi de organize edebiliyoruz. Peki bunları tam olarak nerede yapıyoruz?

Park Night’ta büyükten küçüğe; 650 kişi, 300 kişi ve 100 kişilik 3 ayrı salonumuz mevcut. Buralarda sizin düzenlemek istediğiniz organizasyonun içeriğine ve davetli sayısına göre gerekli ayarlama ve hazırlıkları bizzat yapabiliyoruz. Yüksek tavanlı, gün ışığı alan salonlarımız son derece şık birer konsept ile özel olarak tasarlandı ve dekore edildi. Beğenilerinize hitap edip sizi memnun edeceğimize eminiz.

Sağladığımız diğer hizmetler ise; yemek veya kokteyl menüleri, hatıra defteri, pasta ve kesim töreni, ücretsiz ve valeli otopark, DJ veya piyanist, fotoğraf ve video çekimi, sanatçı, palyaço ve slayt gösterisi gibi çeşitlendirilebilir.

Kusursuz bir Park Night kına gecesinde size neler vaat ettiğimizi sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanıp bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

İletişim

Umut Aslan

  • Telefon: 0216 706 2082

  • Adres: Kısıklı Mah. Turistik Çamlıca Cad. B.Çamlıca/İstanbulYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!