Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Yalova

Bulut Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Bulut Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Bulut Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bulut Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Bulut Organizasyon Hakkında

Yalova’da hayallerinizdeki kına gecesine ulaşmak istiyorsanız Bulut Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ilgili ve güler yüzlü tavrıyla sizi etkilerken kaliteli ve güvenilir tutumuyla da istediğiniz geceyi sunuyor. Yıllardır gelin adaylarının gecelerini güzelleştiriyor, tanınmış Yalova organizasyon firmaları arasında yer alıyoruz.

Kına geceniz için bizi tercih ettiyseniz davetlerde mekânın yerini bildirmek ve mutlu anı paylaşmak için davetiye hizmeti de sağlıyoruz. Davetliler mekâna ulaşmadan önce rahat bir oturma alanı tasarlamak için masa ve sandalye seçenekleri sunuyoruz. Üstelik sandalye giydirme alternatifleri de sunuyoruz. Farklı renk süsleme ve tüllerle bezenen salonumuzda şık bir görünüm elde ederken davetlilerinizi girişe yerleştirdiğimiz çiçek aranjmanları ve gelin yoluyla büyülüyoruz. Sunum tabakları, şamdanlar ve daha birçok farklı aksesuar seçeneği sayesinde özel bir masa düzenine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Eğer yemekli bir kına gecesi düzenleyecekseniz catering hizmetimiz de bulunuyor. Davet menülerini beraber tasarlayabiliyor, en güzel yemek listelerini beraber oluşturuyoruz. Usta aşçılarımız lezzetleri hazırlarken sağlık ve hijyen koşullarına dikkat ediyorlar. Böylece güvenilir lezzetler sayesinde de diğer organizasyon firmalarına karşı bir puan daha kazanıyoruz.

Kına ekibi hizmetimiz de bulunuyor. Dilerseniz kına sürecinde destek oluyorlar, dilerseniz de dans gösteriyle görsel açıdan zengin bir organizasyon hizmeti sunuyoruz. Müzisyenlerimiz en özel şarkıları sizin için seslendirirlerken müzik listesi de sizin talep ettiğiniz şarkılardan oluşuyor. Böylece kına gecenin her aşamasında istekleriniz yer alıyor.

Fotoğraf, kamera, DJ ve daha birçok hizmeti bizimle birlikte halledebiliyor, omuzlarınızdaki yükü azaltabiliyorsunuz. Siz de kına gecenizi bizimle beraber organize etmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Bulut Organizasyon Yalova iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Unutulmayacak günlerin mimari olmak için, kına gecenizi mükemmel detaylarla süslemek için ekibimizle birlikte iletişim kurmanızı bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Sahil Mahallesi, Mercan Sk., 77600 Çiftlikköy/Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Bulut Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.