Jade Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Jade Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Jade Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Jade Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Jade Organizasyon Hakkında

Kına gecenizde kendinizi özel hissedeceğiniz çok özel fırsatlar sağlıyoruz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Kına gecenizi en güzel şekilde gerçekleştirmek için bizi tercih etmeye ne dersiniz?

Jade Organizasyon Yalova olarak kına gecenizin sizin için önemini ve nasıl bir anlam taşıdığını biliyoruz. Bu yüzden sahip olduğumuz sorumluluğun da farkındayız. Bu bilinçle çalışan ve güler yüzünü hiçbir zaman eksik etmeyen ekip arkadaşlarımız sayesinde davetinizi tam da hayal ettiğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

Kına gecenizi yapacağınız mekânın hazırlanmasında titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Kına gecenizden önce sizin istek ve beklentilerinizi anlayıp ona göre, masa ve sandalye temini de yapabiliyoruz. Kına gecenizde çalacak müziklerinizden tutun da kaftan seçinize kadar bütün süreçte size danışmanlık yapıyoruz. Birbirinden farklı kına tahtı modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Belirlediğiniz kına konseptine göre mekânınızı süslüyor, konseptte uygun masa ve sandalye giydirmelerimizle hoş bir ambiyans yaratıyoruz. Fiziğinize ve tarzınıza uygun, renk renk bindallı ve kaftan modellerimiz bulunuyor. Dilerseniz kına gecenize katılacak kız arkadaşlarınız için taç, pullu mendil ve kaftan siparişi de verebilirsiniz. Kına gecenizi renklendirecek kına ekibimiz, özel kıyafetleriyle yanınızdan bir dakika bile ayrılmıyor. Dilerseniz önceden hazırladığınız dans koreografisiyle misafirlerinize görsel bir şov hazırlayabilirsiniz.

Sadece kına gecelerinizi organize etmiyoruz; doğum günü, düğün, sünnet ve baby shower organizasyonlarınız için de bizi tercih edebilirsiniz.

Eğer Yalova kına organizasyon hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve uygun fiyat seçeneklerimizi öğrenmek istiyorsanız; yapmanız gerek şey çok basit! Hemen sayfanın üst
kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Siz değerli çiftlerimizle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyor, değerli gecenizde ev sahipliğini yapmak için heyecanla sizleri bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Rüstempaşa Mah Dere Sok. No:6/3 Merkez/YALOVA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Jade Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.