Ecem Menteş Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Ecem Menteş Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500-5.000 TL

Ecem Menteş Events Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ecem Menteş Events Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Ecem Menteş Events Hakkında

Yalova’da güzel bir kına gecesi gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri RM Hediyelik & Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz. Sağladığımız avantajlar ile benzersiz bir organizasyona sahip olacak, unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Peki bunu nasıl yapacağız? Hemen anlatalım.

Öncelikle nasıl bir gece düzenlemek istediğinizi öğreniyoruz. Tüm detayları öğrenmek ve hayalinizdeki kına gecesini sunmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kına gecelerinizde gerekli olan en önemli aksesuarları en hızlı şekilde temin edeceğimizden kuşkusuz olmasın. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı, kaftan ve bunun gibi birçok aksesuarı dilediğiniz renk ve konsepte göre uyumlu bir şekilde beğeninize sunuyoruz. Aynı zamanda mekânın süslemesini de gecenize uygun olarak gerçekleştiriyor ve en ufak ayrıntıya kadar dilediğiniz bir gece olmasını sağlıyoruz.

Kına geceleri, söz ve nişan, doğum günleri, baby showerlar, yıl dönümleri, evlilik teklifleri gibi özel günlerinizde istediğiniz düzeni sağlayabiliyoruz. Bunu sağlarken profesyonel bir ekip ile birlikte çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Son model teknolojik ekipmanlar kullanıyor ve gecenizi kaliteli detaylarla süslüyoruz. Yalova’da organizasyon şirketleri arasında farkımızı belli ettiğimizi ve kaliteli hizmetimizi her geçen gün daha da arttırmak için çalıştığımızı söyleyebiliriz. RM Hediyelik & Organizasyon olarak misafirlerimizin yanında olmaktan ve mutluluklarına imza atmaktan oldukça mutluyuz. Siz de bu mutluluğunuzu bizimle paylaşmak isterseniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz bu özel davetlerde Rm Hediyelik & Organizasyon farkını hissetmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Bununla birlikte kişiye özel tasarım ve hediyelik hizmetimiz de bulunduğunu dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmet sağladığımızı öğrenince şaşıracaksınız. Havale veya EFT ile ödeme kolaylığı sağlıyor, beğendiğiniz ürün ve aksesuarları kapınıza kadar getiriyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Çiftlikköy/ Yalova

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ecem Menteş Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.