Rm Hediyelik & Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Çiftlikköy, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına ekibi, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Aksoy Organizasyon Ve Hediyelik
22 1 10

Merkez

Aksoy Organizasyon Ve Hediyelik

1.500 TL'den az
Stil Kına Evi
15

Merkez

Stil Kına Evi

2.250-3.000 TL
Bir Etkinlik Organizasyon
14

Merkez

Bir Etkinlik Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Yalova’da güzel bir kına gecesi gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise sizleri RM Hediyelik & Organizasyon ile tanıştırmak istiyoruz. Sağladığımız avantajlar ile benzersiz bir organizasyona sahip olacak, unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. Peki bunu nasıl yapacağız? Hemen anlatalım.

Öncelikle nasıl bir gece düzenlemek istediğinizi öğreniyoruz. Tüm detayları öğrenmek ve hayalinizdeki kına gecesini sunmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kına gecelerinizde gerekli olan en önemli aksesuarları en hızlı şekilde temin edeceğimizden kuşkusuz olmasın. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı, kaftan ve bunun gibi birçok aksesuarı dilediğiniz renk ve konsepte göre uyumlu bir şekilde beğeninize sunuyoruz. Aynı zamanda mekânın süslemesini de gecenize uygun olarak gerçekleştiriyor ve en ufak ayrıntıya kadar dilediğiniz bir gece olmasını sağlıyoruz.

Kına geceleri, söz ve nişan, doğum günleri, baby showerlar, yıl dönümleri, evlilik teklifleri gibi özel günlerinizde istediğiniz düzeni sağlayabiliyoruz. Bunu sağlarken profesyonel bir ekip ile birlikte çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Son model teknolojik ekipmanlar kullanıyor ve gecenizi kaliteli detaylarla süslüyoruz. Yalova’da organizasyon şirketleri arasında farkımızı belli ettiğimizi ve kaliteli hizmetimizi her geçen gün daha da arttırmak için çalıştığımızı söyleyebiliriz. RM Hediyelik & Organizasyon olarak misafirlerimizin yanında olmaktan ve mutluluklarına imza atmaktan oldukça mutluyuz. Siz de bu mutluluğunuzu bizimle paylaşmak isterseniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz bu özel davetlerde Rm Hediyelik & Organizasyon farkını hissetmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Bununla birlikte kişiye özel tasarım ve hediyelik hizmetimiz de bulunduğunu dipnot olarak belirtmek istiyoruz. Türkiye’nin her yerine hizmet sağladığımızı öğrenince şaşıracaksınız. Havale veya EFT ile ödeme kolaylığı sağlıyor, beğendiğiniz ürün ve aksesuarları kapınıza kadar getiriyoruz.

İletişim

Ecem Menteş

  • Adres: Çiftlikköy/ Yalova

Rm Hediyelik & Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!