• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Stil Kına Evi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Stil Kına Evi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Stil Kına Evi Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Stil Kına Evi Hakkında

Yalova’da kına gecesi organizasyonunuzu hayata geçirecek bir firma arıyorsanız doğru sayfadasınız!

Sevdiğiniz kişi ile uzun zamandır planladığınız kına gecenizin hayallerinize en uygun şekilde hayata geçirilmesi adına sizi Stil Kına Evi’ne bekliyoruz. Uzun yıllardır kına gecesi organizasyonları yapıyoruz ve bu konuda oldukça deneyimliyiz. Sahip olduğumuz bu deneyim ile size en iyi şekilde hizmet vermek adına kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Güler yüzlü ve neşeli ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına oldukça titiz çalışıyor. Yalova kına organizasyonu yapan firmalar arasında bizi en beğenilen firmalar arasına çıkaran da ekibimizin bu özverili çalışması.

Kına geceniz hakkında tüm isteklerinizi organizasyon sorumlumuza iletebilirsiniz. Yaptığınız görüşmelerde organizasyon sorumlumuz kafanıza takılan soru işaretlerini gidermek adına size yol gösterebilir. Eğer düşündüğünüz belli bir konsept varsa bu konsepti en iyi şekilde hayata geçirmek adına gerekli çalışmaları yapıyoruz. Kına gecelerinde genellikle kırmızı renk kullanılıyor. Kırmızı rengin hâkim olduğu bu gecelerde doyasıya bir eğlence sizi bekliyor. Özel DJ’lerimiz eşliğinde gece boyunca eğlence asla hız kesmiyor. Ayrıca kına gecelerinin vazgeçilmezi kına tahtı ve cibinliği, kına tepsisi, kına süslemeleri, kına minderleri ve davul showlar da bu davette sizi ve misafirlerinizi bekliyor. Seçeceğiniz mekânlarda oturma düzenlerini de isteğinize göre şekillendiriyoruz. Gecenize katılacak davetli sayısına göre özel oturma düzenleri kuruyoruz. Örneğin ailesi ile geceye katılanların bir arada oturmasına imkân sağlayan aile masaları ayarlayabiliriz.

Hayatınızın en önemli gecelerinden birinde düzenleyeceğiniz daveti Stil Kına Evi ile gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? O zaman Yalova kına gecesi organizasyon fiyatları içinde en uygun olanlara ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Yalova

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.