• Min. Fiyat
    7.500-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Betül Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
7.500-10.000 TL

Betül Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Betül Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Betül Organizasyon Hakkında

Betül Organizasyon olarak Yalova’da yıllardır özel günlere ortak oluyor, hayalleriniz süsleyen geceler tasarlıyoruz. Kına salonunu seçtiyseniz sırada mekânı güzelleştirmek ve size özel hale getirmek var. Bu konuda da bizden destek alabilirsiniz. Kına sürecinin başından sonuna kadar yanınızda oluyor, istekleri yerine getiriyoruz.

Yalova kına organizasyon firmaları arasından sıyrılarak fark yaratıyoruz. Peki, hangi hizmetlerle öne çıkıyoruz?

Oldukça yoğun geçen bu süreçte hem kına mekânı düzenlemeyi düşünmek hem de alışveriş yapmak zorundasınız. İdeal görünüme kavuşabilmek adına bindallı ve kaftan almanız gerekiyor. Bu hizmeti de Betül Organizasyon aracılığıyla size sağlayabiliriz. Farklı renk ve modellerde kına giysisi seçenekleri sunuyor, konsepte uygun olarak dış görünümünüzü planlamanızda yardımcı oluyoruz.

Konsept belirlerken fikir birliği sağlamak amacıyla ön görüşmeler gerçekleştiriyoruz. Bu sohbet neticesinde Osmanlı ya da prenses temasını tercih ediyor, Hint temasında bir gece gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Hayalinizdeki kına gecesini bize anlatmanız ve istediğiniz aksesuar seçeneklerini önceden belirtmeden yeterli. Siz kuaförde son hazırlıkları tamamlarken biz de salonun dekorasyonunda son dokunuşları yapıyoruz. Davetli masa ve sandalyeleri alternatif renklerdeki örtüler ve tüllerle süsleyebiliyor, seçenekler sunuyoruz.

Kına gecesiniz için kına tahtı ve nedime minderlerini yerleştiriyoruz. Mekânı önceden inceliyor, davetlilerin rahatça görebileceği alanı tercih ediyoruz. Böylece kına merasimini kaçırmadan her davetlinizle birlikte özel anlara sahip oluyorsunuz.

Müzik hizmetimiz de mevcut. Birçok farklı sanatçıyla çalışıyoruz. Oldukça deneyimli ve geniş repertuara sahip müzisyenlerimizden dilediğinizi tercih edebilir, eğlenceli ve keyifli bir organizasyon geçirebilirsiniz. Davetlilerle birlikte vazgeçilmez anılara sahip de olabilirsiniz. Bu anları kalıcı hatırlara dönüştüren fotoğraf ve video ekibimiz gecenin sonunda harika bir albümü size ulaştıracak. Davetliler de fotoğrafları organizasyon bitiminde elde edebilecekler.

Sağladığımız hizmetler tabii ki bunlarla sınırlı değil. Arzu ettiğiniz farklı hizmetlerde var ise bizimle önceden iletişime geçerek isteklerini söyleyebilirsiniz. Unutulmayacak anlara bizim imzamızla birlikte sahip olmak için sayfanın üst kısmında yer alan Betül Organizasyon Yalova iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak ekibimizle harikulade bir kına gecesi tasarlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Çakmak Mah. Cumhuriyet Cad. No:53/3-D Yalova / Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Betül Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.