Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Yalova

Bir Etkinlik Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Bir Etkinlik Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Bir Etkinlik Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bir Etkinlik Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Bir Etkinlik Organizasyon Hakkında

Kına gecenizde her şeyin mükemmel mi olmasını istiyorsunuz? Bir Etkinlik Organizasyon Yalova olarak hayallerinizi gerçekleştiriyor eşsiz bir organizasyonla kına gecenizi akıllardan çıkmayacak bir eğlenceye dönüştürüyoruz. Organizasyon planlama sürecinde detaylar içinde boğulup, bugünü unutulmaz bir anı yerine yorgunluğa çevirmek istemiyorsanız, her şeyi bize bırakın biz isteklerinize harfiyen uyarak planlayalım.

Davet alanı seçimiz neresi olursa olsun otelde, kır bahçesinde, evinizin bir bölümünde ve düğün salonunda kına gecenizi şölen tadına kutlamanıza yardımcı oluyoruz. Eğlenceli bir o kadar da işini ciddiye alan samimi ama prensipli, heyecanlı ama profesyonel genç ve tecrübeli bir ekibiz. Planlama sürecinde sizi can kulağıyla dinliyor organizasyonunuz için size tavsiye ve önerilerde bulunuyoruz.

Tarzınıza en uygun konsepti sizinle birlikte belirliyoruz. Osmanlı, pembe ve Hint konseptleriyle davet alanımızı hazırlıyoruz. Geleneksel kıyafetlerden tercih ettiğiniz bindallı ya da kaftanınızın tarzıyla uyum içerisinde görünen kına tahtı süslemesi yapıyoruz. Üstüne cibinik etrafına da nedimelerin oturacağı puflar yerleştiriyoruz.

Dans ekibimiz ile kına gecenizi görsel şölene çeviriyor, birbirinden güzel konsept dans şovlarıyla unutamayacağınız bir eğlenceyle sizi buluşturuyoruz. Gelin karşılama koreografisi, davul gösterisi ve konfeti gösterisi ile muhteşem bir kutlamaya imza atıyoruz.

Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarda size özel menü seçenekleri sunuyoruz. Fotoğraf ve video hizmeti veriyor, en özel anlarınızı kaydediyoruz. Geniş repertuvara sahip sanatçı ve orkestra temin ediyor, ses sahne ve ışık sistemi hizmeti veriyoruz.

Yalova kına organizasyon firmaları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Siz de kültürümüzde önemli bir değere sahip olan kına gecesi organizasyonunuzu Bir Etkinlik Organizasyon ekibiyle birlikte planlamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

  • Adres::

    100.Yıl Cd. Çeşme Sk. No:15 Merkez/YALOVA

  • Haritadaki Konumu

    Bir Etkinlik Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.