Bir Etkinlik Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Aksoy Organizasyon Ve Hediyelik
22 1 10

Merkez

Aksoy Organizasyon Ve Hediyelik

1.500 TL'den az
Stil Kına Evi
15

Merkez

Stil Kına Evi

2.250-3.000 TL
Bir Etkinlik Organizasyon
14

Merkez

Bir Etkinlik Organizasyon

1.500 TL'den az

Hakkında

Kına gecenizde her şeyin mükemmel mi olmasını istiyorsunuz? Bir Etkinlik Organizasyon Yalova olarak hayallerinizi gerçekleştiriyor eşsiz bir organizasyonla kına gecenizi akıllardan çıkmayacak bir eğlenceye dönüştürüyoruz. Organizasyon planlama sürecinde detaylar içinde boğulup, bugünü unutulmaz bir anı yerine yorgunluğa çevirmek istemiyorsanız, her şeyi bize bırakın biz isteklerinize harfiyen uyarak planlayalım.

Davet alanı seçimiz neresi olursa olsun otelde, kır bahçesinde, evinizin bir bölümünde ve düğün salonunda kına gecenizi şölen tadına kutlamanıza yardımcı oluyoruz. Eğlenceli bir o kadar da işini ciddiye alan samimi ama prensipli, heyecanlı ama profesyonel genç ve tecrübeli bir ekibiz. Planlama sürecinde sizi can kulağıyla dinliyor organizasyonunuz için size tavsiye ve önerilerde bulunuyoruz.

Tarzınıza en uygun konsepti sizinle birlikte belirliyoruz. Osmanlı, pembe ve Hint konseptleriyle davet alanımızı hazırlıyoruz. Geleneksel kıyafetlerden tercih ettiğiniz bindallı ya da kaftanınızın tarzıyla uyum içerisinde görünen kına tahtı süslemesi yapıyoruz. Üstüne cibinik etrafına da nedimelerin oturacağı puflar yerleştiriyoruz.

Dans ekibimiz ile kına gecenizi görsel şölene çeviriyor, birbirinden güzel konsept dans şovlarıyla unutamayacağınız bir eğlenceyle sizi buluşturuyoruz. Gelin karşılama koreografisi, davul gösterisi ve konfeti gösterisi ile muhteşem bir kutlamaya imza atıyoruz.

Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Yemekli ve yemeksiz organizasyonlarda size özel menü seçenekleri sunuyoruz. Fotoğraf ve video hizmeti veriyor, en özel anlarınızı kaydediyoruz. Geniş repertuvara sahip sanatçı ve orkestra temin ediyor, ses sahne ve ışık sistemi hizmeti veriyoruz.

Yalova kına organizasyon firmaları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Siz de kültürümüzde önemli bir değere sahip olan kına gecesi organizasyonunuzu Bir Etkinlik Organizasyon ekibiyle birlikte planlamak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Ahmet Bey

  • Adres: 100.Yıl Cd. Çeşme Sk. No:15 Merkez/YALOVA

Bir Etkinlik Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!