Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Yalova

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Hakkında

Evlilik sürecinde gelinlerimiz için en özel olan adımlardan bir tanesi kına gecelerinin düzenlenmesidir! İşte tam da bu yüzden Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon dillere destan bir kına gecesi için hazırlıklara başlıyor…

Gelin hanımın giyeceği kaftan, nedimelerin bindallıları, kına tahtı ve davet alanında süslemelerin tümü tarafımızdan yapılıyor. Şıklığıyla dikkat çeken özel bir gece sizi bekliyor. Çünkü kalabalık ekibimiz hem davet alanının süslenmesini ve düzenlenmesini üstleniyor, hem de hizmet personellerimiz her an yanınızda oluyor. Davetlerinizin eksiksiz olması da konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için de son derece önem arz ediyor!

Kına gecenizin konseptini belirlemeniz ve isteklerinizi belirtmeniz her şeyin tamamlanması için yeterli! Geri kalan süreçte siz arkanıza yaslanarak dinlenebilirsiniz. Biz de davet alanını çiçekler ve aksesuarlarla donatabiliriz. Yalova’da çiçek konusunda da tercih edilen ve özellikle de kır konseptindeki davetlerinize baharı getireceğimizi belirtmeden geçmeyelim.

Kına tahtı ve kına köşesi mi? Elbette tasarımıyla benzersiz ve konseptinize uyumlu olmasına önem veriyoruz. Geleneksel tarzlar tercih eden çiftlerimiz için kırmızı tonları, prenses konsept için pembe ve mor tonları, sadelik ve modern esintilerse tercihiniz istediğiniz farklı renkleri değerlendirebiliriz. Kına merasimi için gerekli olan bütün malzeme ve aksesuarlara da bu alanda yer verilebilir.

Oscar Davet Organizasyon ekibi olarak çözüm ortaklarımızın desteğiyle sağladığımız, ikramlar ve müziklerle geceniz şölene dönüştürüyoruz. Keyifli bir gece için ihtiyacınız olan her şeyi temin ediyor, eğlencenizi başlatıyoruz… Uzun ve eğlenceli bir gecede konuklarınızı da dans pistine davet ediyoruz.

Siz de kına gecesi tasarlarken çözüm ortağı olarak bizi tercih ediyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon iletişim formunu doldurabilirsiniz. Bu sayede Yalova kına gecesi organizasyon fiyatlarımızı da öğrenebileceğiniz belirtelim!

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Cad. Çeşme Sok. Cuhadar Pasajı No: 2/27 Merkez/ Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.