• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Demix Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Demix Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Demix Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Demix Organizasyon Hakkında

Neredeyse düğünler kadar büyük organizasyonlara dönüşen kına geceleri, günümüzde oldukça tercih edilmekte. Bunun gibi bir kına gecesi organizasyonunu eksiksiz, kusursuz ve hiçbir aksaklık yaşanmadan gerçekleştiren bir organizasyon firması arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Demix Organizasyon olarak 2010’dan beri bu işi yapıyor ve konuklarımızın mutluluğu için uğraşıyoruz.

Kına gecenizin olmazsa olmazı aksesuarları en iyi şekilde temin edeceğimizden emin olabilirsiniz. Kına tahtı, kına takımı, kına sandığı, kına tepsisi, Hint kınası, bindallı, kaftan ve dahası için doğru adrestesiniz. Kına konseptinize göre bu aksesuarları renklendirebiliyor ve hayal ettiğiniz bir geceyi ayağınıza getirebiliyoruz. Tabii ki tüm bunları profesyonel bir ekip eşliğinde gerçekleştiriyoruz. Yıllardır birlikte çalıştığımız ekibimiz ile birlikte en verimli hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz. Eğlenceli ve istediğiniz gibi bir organizasyona sahip olmanızı sağlamak, tek amacımız.

Şirketimiz sadece kına gecelerinde değil, nişan, düğün, bekarlığa veda partileri, doğum günleri, mezuniyet törenleri, sünnet gibi organizasyonlarda da yanınızda oluyor. Bu özel davetleriniz dışında açılışlar, iş yemekleri ve toplantıları, davet ve resepsiyon gibi kurumsal etkinliklerde de bizi tercih edebilirsiniz. Demix Organizasyon Yalova’da tüm özel anlarınızı kusursuz bir hale getirmek için hazır. Yapmanız gereken tek şey bizimle en az 1 ay öncesinden iletişime geçmek. Böylelikle isteklerinizi yerine getirmek için yeterli zamana sahip oluyor ve planlı bir hazırlık aşaması gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz yüz yüze de konuşabiliyor ve önce özel gününüzü öğreniyoruz. Sonrasında bu özel gününüzde isteklerinizi karşılıklı olarak konuşuyoruz. Bununla birlikte sizin yapacağınız tek şey, hayal ettiğiniz organizasyonun gerçekleşmesini sağlamak.

Hakkımızda daha ayrıntılı bilgi almak ister misiniz? O halde yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

İletişim

  • Adres::

    İstanbul Cad. Çam Pasajı No: 30/ M

  • Haritadaki Konumu

    Demix Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.