Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Yalova

Duru Kaftan Kına Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Duru Kaftan Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Duru Kaftan Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Duru Kaftan Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Duru Kaftan Kına Organizasyon Hakkında

Günümüzde düğün törenleri kadar öneme sahip olan kına geceleri için hizmet veriyoruz. Yıllardır Duru Kına Organizasyon adı altında çalışmalarımızı sürdürüyor, gelin adaylarını mutlu ediyoruz. Evliliğe giden bu yolda destek oluyor, bu süreci en kolay şekilde atlatmalarını sağlıyoruz. Üstelik hayallerini gerçeğe dönüştürüyor, davetlileri de sağladığımız hizmetlerle mest ediyoruz.

Düğün mekânını seçtiyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kına gününden ne kadar süre önce bize ulaşırsanız gecenizi planlamak ve yer ayırmak o kadar kolay olacak. Böylece büyük bir avantaj elde edeceksiniz. Özenle her ayrıntısı planlanmış bir geceye sahip olabileceksiniz. Organizasyon akışında da istediğiniz hizmetler yer alacak.

Gelin adaylarını mutlu etmeye dış görünümünden başlıyoruz. Farklı renk ve modellerde bindallı ve kaftan seçeneklerimiz bulunuyor. Nasıl bir görünüme kavuşmak istiyorsanız organizasyon öncesinde buluştuğumuzda kıyafet seçimi de yapabiliriz.

Konsept tercihi yaparken belli kriterlere dikkat ediyoruz. Düğün mekânı, mevsimi, gelinlik ve daha birçok etkenden yola çıkarak ideal kına salonunu oluşturuyoruz. Kına tahtı cibinliğini bile arzu ettiğiniz renk doğrultusunda konumlandırıyoruz.

Nedimeleri de unutmuyoruz. Minderleri kına tahtının yanına yerleştirdikten sonra özel nedime bilekliği ve tacını şölende kullanmaları için teslim ediyoruz. Kına yakma merasimi için gelin ve damat örtümüzde mevcut. Törenin eksiksiz bir şekilde devam etmesi için kına sepeti, tepsisi ve el mumlarını da unutmadık. Merak etmeyin, her ayrıntının özenle düşünüldüğü bir geceye sahip olacaksınız.

Eğer sadece malzeme kiralamak isterseniz de kına gecesi için özel olarak oluşturduğumuz kataloğumuzu inceleyebilir, avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Yalova kına organizasyon firmaları arasından bizi bulmak ve sayfanın üst kısmında yer alan Duru Kaftan Kına Organizasyon firması için iletişim formunu doldurmak. Eksiksiz olarak bilgilerin girişini sağladıktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak ekibimize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Adnan Menderes Mah. Nehir Sk. Merkez-Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Duru Kaftan Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.