Dora Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


Dora Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Dora Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dora Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Dora Organizasyon Hakkında

Yaşamınızın en anlamlı ve özel günlerinden biri olan düğün süreciniz için Dora Organizasyon’un profesyonel ekibi olarak size organizasyon anlamında yardımcı oluyor ve isteklerinizin gerçeğe dönüştüğü bir süreç yaşatıyoruz.

Düğüne hazırlık aşamaları esnasında içinizde tatlı bir telaş olduğunu biliyoruz. Bugüne kadar pek çok çiftle tanışarak birbirinden güzel eğlencelere hizmet etmeyi başaran bir ekibiz. Güler yüzlü tavrımız ve pratik çözümlerimizle stresten uzaklaşmanızı sağlıyoruz. Kına gecesi en eski Türk geleneklerinden biri olarak günümüzde hala varlığını sürdürüyor. Değişen zamanın şartlarına bağlı olarak geleneksel kına gecelerine biraz modern çizgiler ekleniyoruz. Kına geceniz öncesi sizinle tanışarak isteklerinizin neler olduğunu ve hayallerinizi konuşuyoruz. Amacımız daima müşteri memnuniyeti sağlamak olduğu için kusursuz bir yaklaşımla siz neyi nasıl isterseniz Dora Organizasyon Yalova’nın profesyonel ekibi olarak biz yerine getiriyoruz.

Kaftan ve bindallı kiralama hizmetimizle beğendiğiniz modeli rahatlıkla tercih edebilir ve kına merasiminizde giyebilirsiniz. Kına gecenizde size eşlik etmesi için nedime kızlar yönlendiriyoruz. Nedime kızlarımızın kıyafetlerini de sizin giyiminize uyum sağlayacak şekilde seçiyoruz. Tefler ve davullar eşliğinde gelin çıkışınızı yaparak eğlencenizi başlatıyoruz. Yer volkanı ve konfetilerle dans pistinizde renkli görüntüler oluşturuyoruz. İlk dans gösterisi bittiğinde kına tahtına geçerken sizi ihtişamlı bir görüntünün beklediğini unutmayın. Tüllerle çevrili tahtın etrafına puflar ve minderler koyarak size özel bir kına köşesi yapıyoruz. Renkli kemer oyunuyla sevdiklerinizle birlikte doyasıya dans edeceğiniz ve en önemlisi çok eğleneceğiniz bir kına gecesine hazır olun!

Siz de sunduğumuz hizmetler karşısında heyecanlandıysanız yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak! Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurup ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle çok kolay bir şekilde irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Süleymanbey Mah. İstanbul Cad. Kıbrıs Sk. 29/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dora Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.