SU & ES Organizasyon

E-posta Gönder

  • Merkez, Bursa.

Ekiple Tanışın

SU & ES Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

SU & ES Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

SU & ES Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

SU & ES Organizasyon Hakkında

Unutamayacağınız bir eğlence ve keyifli dakikalar geçirebileceğiniz bir ambiyans. SU & ES Organizasyon olarak kına gecelerinizi şölene çeviriyor, yeni ve modern dokunuşlarla davet alanınızı baştan yaratıyoruz. Bursa kına organizasyonu firmaları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adresiz. Hayatlarının en güzel anlarında çiftlerin yanında oluyor ve davetlerini renklendiriyoruz. Kına denilince akla gelen ilk şey olan bindallı kiralamaktan tutun da misafirlerinize dağıtacağımız hediyelik kına paketlerinin süslemesine kadar birçok önemli detay için sizlere yardımcı oluyoruz.

Yıllar geçse de unutamayacağınız bir kına organizasyonu geçirmeniz için neler mi yapıyoruz?

-Son dönemlerde konsept bir şekilde kutlanmaya başlanan kına gecelerine biz de yeni bir soluk getirdik. Tarzınıza uygun bir konsepti sizinle belirliyor, ya da belirli konseptlerimizi beğeninize sunuyoruz. Osmanlı ve Hint konseptleriyle kına gecenizi şölen tadında kutlayabilirsiniz.
-Kına gecelerinin vazgeçilmez ve oldukça tercih gören dekoru kına tahtıdır. Tek kişilik ve çift kişilik olarak temin edeceğimiz kına tahtını konseptinize uygun olarak istediğiniz renkte süslüyoruz. Tahtın etrafına minderler yerleştiriyor, arkadaşlarınızla fotoğraf çektirebileceğiniz bir köşe oluşturuyoruz.
-Kına merasimlerinde kullanacağınız kına tepsisinden tutunda kına mumuna kadar hizmetlerimiz bulunuyor ayrıca konuklarınız için kına taçları pullu mendiller, yelpaze, konuşma balonları ve el zillerini yerleştirdiğimiz masa hazırlıyoruz.
-Bu özel gecenizde gönlünüzce eğlenmeniz için çeşitli konseptler oluşturan dans ekipleriyle bir koreografi hazırlayıp davetlilerinizin karşısına çıkma tavsiyesi veriyoruz. Arkadaşlarınızla en
sevdiğiniz şarkılara eşlik edeceğiniz kına müziklerinizi de sizin isteklerinize göre hazırlıyoruz.

Hayallerinizden aldığımız ilhamla kına gecelerinizi unutulmaz bir masala dönüştürüyoruz. SU & ES Organizasyon olarak bu özel gününüze şahit olmaya talibiz. Siz profesyonel bir ekibin kına organizasyonlarınızı planlamasını istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.