• Min. Fiyat
    5.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Arista Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Arista Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Arista Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Arista Organizasyon Hakkında

Modern ve birbirinden şık kına tahtı tasarımlarımızla organizasyonunuzu renklendiriyoruz. Arista Organizasyon olarak profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışımızla Bursa Osmangazi’de faaliyet gösteriyor, Türkiye’nin dört bir yanındaki organizasyonlara da ekipman temin ediyoruz.

Hayalinizdeki kına gecesi gerçeğe dönüşüyor… Geleneklerimizin muhteşem yansıması olarak adlandırdığımız kına gecelerine yeni bir soluk getirdik. Tercih ettiğiniz mekânı müthiş dekorlar ve aksesuarlarla hazırlıyor, ihtiyaçlarınıza en iyi cevabı alabilmeniz için titizlikle çalışıyoruz.

Kına geceniz için farklı konseptlerle de davet alanını süsleyebiliyoruz. Osmanlı saray, Hint, pembe ve kırmızı konsept başta olmak üzere isteğe bağlı olarak özel konseptler de tasarlıyoruz. Belirlediğimiz temaya uygun olarak kına tahtı modellerini beğeninize sunuyor ve hazırlığı yapıyoruz. Gondol metal, ahşap, salıncak, toprak model, desenli oval ve platform kına tahtı en çok tercih edilen modellerimiz arasında bulunuyor. Seçtiğiniz tahtın üstünü tül cibinik, etrafını ise dekorlarla süsleyerek hazır hale getiriyoruz.

Davet alanını konseptinize uygun olarak hazırlıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk seçenekleri sunuyor, abajur, ferforje, cam ve beş kollu şamdanlar, avize kolları ile de masaları renklendiriyoruz. Eğlenceniz için gerekli olan yaş ve kuru kına, kına tepsisi gibi tüm ekipmanlar da Arista Organizasyon tarafından temin ediliyor.

Kına geceniz için kaftan ve bindallı modelinize karar veremediyseniz, birbirinden şık kostümlerimizi beğeninize sunuyoruz. Kırmızı, mor, bordo, pembe ve yeşil renk seçeneklerinin bulunduğu modellerimizi konseptinize göre belirleyebiliyoruz.

Bursa kına organizasyonları Arista Organizasyon’la renkleniyor. Hayatınızın tüm özel günlerinde sizinleyiz. Hayallerinizi kısıtlamadan düşlediğiniz eğlenceyi gerçekleştirebilir, tüm detaylarla biz ilgilenirken siz de kendinize vakit ayırabilirsiniz. Siz de eğlenceleriniz için sunduğumuz hizmet detaylarını öğrenmek ve organizasyonlarınızı bizimle planlamak istiyorsanız, sayfada bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Muradiye Mah. 2. Murat Cd. No:2 Osmangazi / BURSA

  • Haritadaki Konumu

    Arista Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.