Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon

Hızlı Dönüş
Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
E&A emek & ahmet Düğün Tarihi: 16/02/2018

Hayatımın en güzel gecelerinden birine ortak oldunuz organizasyon harikaydı herşey cok özel ve güzeldi tatlı diliniz ve canayakın tavrınız beni cok mutlu etti cok teşekkür ederim tüm diger organizasyonlarınızda kolaylıklar dilerim

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet
  • Minimum Paket Fiyatı 3.000-4.000 TL

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Bab-ı Aşk Organizasyon hevesli, zevkli ve kararlı 2 genç kadın tarafından bir hayalden yola çıkarak kuruldu. Amatör bir ruhla başladığımız işimizde başından beri tek düşüncemiz bu sektörde kendi markamızı oluşturmaktı. Her adımımızın bu yönde olmasına gayret ettik. Halen Bab-ı Aşk organizasyonu başta çıkış noktamız olan kına geceleri ve kaftan olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda bir marka haline getirmek için çalışıyoruz. Peki bu amaca giden yolda en önemli özelliklerimiz nelerdir?

Elbette bizi farklı kılan özelliklerin hepsi bunlar değil.
Bizi tanıdığınızda Bab-ı Aşk’ın neden farklı olduğunu daha iyi anlayacağınızı umuyoruz.

İşimizi çok severek yapıyoruz.
Bizce sıfırdan bu noktaya gelmemizin en temel sebebi bu. Bizim gibi sürekli yenilik ve değişim isteyen bir alanda çalışıyorsanız gözünüz her yerde olmalı. Bizde bu enerjiyi işimize duyduğumuz tutkudan alıyoruz. Her gerçekleştirdiğimiz organizasyonda mutlak memnuniyet hedefliyoruz.
Daha iyi olmak için çalışıyoruz.
Hızla akıp giden bir hayatta bizim için en önemli olan şey farklı olmak! Çalıştığımız alanlarla ilgili sürekli araştırma yapıyoruz. Tedarikçilerimizi her zaman sektörünün en iyilerinden seçiyoruz. Bizim için Bab-ı Aşk’ın kalitesi her şeyden önce geliyor.
Geleneklerimize uygun modern tasarımlar yapıyoruz.
Dünyada olup bitenleri yakından takip ediyor, onlardan ilham alıp yaratıcılığımızla birleştirip sizlere sunuyoruz. Yenilikleri uygulamaya çalışırken kendi değerlerimizi de bunlara dahil etmek için bizim için oldukça önemli. Herhangi bir objeyi veya hizmeti kopyalamak bize göre değil. kendi yolumuzu çizmek için çalışıyoruz.
Kişiye özgü çalışıyoruz.
Kişiye özel sunumlar bizim için olmazsa olmaz. Farklı müşteri istekleriyle karşılaşmak ufkumuzu açıyor ve bunları uygularken çok eğleniyoruz. Disiplinli ve programlı yapımızı devam ettirirken organizasyon sahiplerinin kişisel farklılıklarını ortaya çıkaracak detaylar kullanmayı seviyoruz. Müşterilerimize özel temalar hazırlayarak özel günlerin hem kendileri hem de davetliler için unutulmaz kılmaya çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz:
Kaftan Kiralama
Kına Organizasyonu
Gelin Hamamı & Bekarlığa Veda Partisi
Bebek Mevlidi
Açılış & Kurumsal Davet
Söz & Nişan Sunumları
Doğum Günü Partileri & Baby Shower
Fotoğrafçılık & Fotoğraf Albümleri

İLETİŞİM

0224 322 2403
E-Posta Gönder
Yetkili Kişi Halime Yildiz Adres İhsaniye Mah. İsmetiye Cad. No:28 Simge Konut C Blok No:15 Nilüfer
Nilüfer,

YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
E&A emek & ahmet Düğün Tarihi: 16/02/2018

Hayatımın en güzel gecelerinden birine ortak oldunuz organizasyon harikaydı herşey cok özel ve güzeldi tatlı diliniz ve canayakın tavrınız beni cok mutlu etti cok teşekkür ederim tüm diger organizasyonlarınızda kolaylıklar dilerim

 
Evleneceklere Destek Hareketi
Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bab-ı Aşk Kaftan Ve Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap