Wyndham Grand Istanbul Europe

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Wyndham Grand Istanbul Europe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100-150 TL

 • Kapasite

  400-500

Wyndham Grand Istanbul Europe Sıkça Sorulan Sorular

 • Wyndham Grand Istanbul Europe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Wyndham Grand Istanbul Europe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 100-150 TL aralığından başlamaktadır.Wyndham Grand Istanbul Europe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Wyndham Grand Istanbul Europe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Wyndham Grand Istanbul Europe kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Wyndham Grand Istanbul Europe Hakkında

Hep hayalinizi kurduğunuz bir kına gecesi için, Wyndham Grand İstanbul Europe sıra dışı imkânlarla karşınızda! Yepyeni bir hayata adım atarken düzenleyeceğiniz bu geceyi yıllar sonra bile hatırlayacağınızdan eminiz. Neden mi?

Şık ve modern bir yapıya sahip balo salonumuzda 450 kişilik düğünlere rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz. Wyhndham Grand İstanbul Europe düğünlerinin en önemli özelliği, gelin adaylarımızın talep ettikleri ne varsa yerine getirilmesi. Memnuniyetinizi sağlamak için çalışıyor, kurumsal bir markanın sağlamış olduğu imkânlardan faydalanmanızı istiyoruz. Kına gecesi için oldukça önemli olan süsleme, giydirme, ışık ses ve sahne sistemleri, müzik ve yemek servisi gibi hizmetleri profesyonel ve tecrübeli bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Bu sayede isteklerinizi de en hızlı ve en doğru şekilde yerine getirebiliyoruz. Sizin yerinize her detayı düşünen, küçük ayrıntıları bile atlamayan bir ekip ile birlikte olmanın avantajını hissedeceksiniz.

Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına mumu, kına tepsisi gibi kına gecelerinin değişilmez aksesuarlarını da bir organizasyon firması aracılığıyla temin edebiliyorsunuz. Aynı zamanda bu ânları ölümsüzleştirmek için bir fotoğrafçı kiralayabilir ve keyifli, doğal fotoğraflar çektirebilirsiniz.

Otelimizin şık ve modern bir dizayna sahip balo salonunda sadece kına gecelerinizi değil, tüm özel ve kurumsal etkinliklere de imza atabiliyorsunuz. Teknolojik ekipmanlarla donatılmış ve geniş kapasiteli salonumuzda bugüne kadar birçok düğüne, mezuniyet balosuna, sünnete, açılışa, iş yemeklerine, şirket toplantılarına ve kokteyllere imza attığımızı söyleyebiliriz. Tecrübeli yönetici kadromuz ve dinamik servis elemanlarımız ile birlikte her ayrıntıyı sizin yerinize düşünüyor, hiçbir eksikliğin olmadığı bir geceyi sizinle buluşturuyoruz.

Bu bilgiler ışığında 5 yıldızlı otel farkını her aşamada hissetmek ve kusursuz bir kına gecesine imza atmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Basın Ekspres Yolu, Yavuz Sultan Selim Cad No:1-3 Güneşli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Wyndham Grand Istanbul Europe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.