Dafne Hotel Weddings

E-posta Gönder

Dafne Hotel Weddings Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  300-400

Dafne Hotel Weddings Sıkça Sorulan Sorular

 • Dafne Hotel Weddings kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Dafne Hotel Weddings kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Dafne Hotel Weddings kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Dafne Hotel Weddings kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Dafne Hotel Weddings kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Dafne Hotel Weddings kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Dafne Hotel Weddings kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Dafne Hotel Weddings Hakkında

Ankara’da kına mekanları arasında ulaşımın çok rahat sağlandığı merkezi konumumuzla Çankaya’nın kalbinde olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Profesyonel organizasyon hizmeti veren mekanımızda ister davul, zenne, oryantal ekibimizle eğlenceyi doruklarına kadar yaşayın ister semazen gösterimizle ruhunuzu dinlendirin. Her şeyin tamamen sizin zevkinize göre planlandığı bu en özel gününüzde kendinize ve sevdiklerinize unutulmaz deneyimler yaşatın.

Davet Alanları

Yemekli düzende 400, kokteyl düzeninde 500 davetli kapasitesine kadar çıkabilen açık alanımızda masalsı bir kına gecesi için yeşilin sakinliğiyle iç içe olan kır bahçesi alanımızı tercih edebilirisiniz. Yağışlı hava koşulları içinse geniş dans pistine sahip yüksek tavanlı, ferah atmosferiyle sizi son derece memnun edecek olan kapalı davet alanımızı tercih edebilirisiniz

Dekorasyon

Kapalı davet alanlarımızda 7’şer kişilik oturma düzeninde planladığımız yuvarlak masalarımızda tercihinize göre beyaz ya da siyah örtü kullanıyoruz. Her masamızda yine tercihinize göre siyah ya da beyaz 4 kollu şamdanlarımız, altın ya da gümüş renkli pileksi suplalarımız ve çatal bıçaklarımız bulunuyor. Masalarımızın etrafına yerleştirdiğimiz beyaz Napolyon sandalyelerimiz uyum ve şıklığı tamamlıyor.

Açık davet alanlarımızda da yine yuvarlak beyaz örtülü masalarımızı çim alanımızda 7’şer kişilik oturma düzeninde ayarlıyoruz. Yapay çiçkelerle süslediğimiz kır bahçesi alanımızda girişinizi kusursuz bir şova çevirecek olan gelin yolumuz ve fotoğraf çekimleriniz için kullanabileceğiniz bir gelin tagimiz bulunuyor. Kırmızı, pembe, mor renkli tüllerle süslediğimiz sandalyelerimizin yanı sıra kafes gelin tahtımız bulunuyor.

Hizmetler

Dafne Hotel Ankara kına mekânı olarak gelen davetlileriniz için 75 araç kapasitesinde otopark hizmeti ve konaklama imkânı sunuyoruz. DJ ve orkestra dan after party organizasyonuna kadar ilgilendiğimiz mekanımızda dilediğiniz gibi eğlenmeniz için dans ekiplerimiz, hint kınası yapımı hizmetimiz bulunuyor. Dilerseniz menü tadımıyla planlanan menüde değişiklik yapabilir, ya da dışarıdan farklı bir organizasyon ve catering firmasıyla anlaşabilirsiniz.

Çankaya kına mekanları arasında bindallıdan mekân süslemeye, dans ekibinden after party e her türlü hizmeti verebilen gözde mekânımız sağladığı ulaşım ve konaklama kolaylığıyla da çokça tercih sebebi. Siz de bu en özel ve mutlu gününüzde kendinizi tecrübeli ellerde güvende hissetmek, anın ve eğlencenin keyfine varmak isterseniz profilimizdeki bilgilerden bize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

İletişim

Dafne Hotel Weddings Düğün Yorumları (1)

Burada mı evlendin? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

E&H

Ece & Hasan

Düğün Tarihi: 08.05.2022


Yemekli kına organizasyonumu Dafnede yaptık her şeyden çok memnun kaldık iyi ki sizi tercih etmişiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.