Ankara'daki Butik Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:00 dakika

24.08.2021

Ankara’da düğün yapmayı ama çok kişi çağırmamayı düşünen çiftler burada mı? Madem az davetliniz olacak, o zaman boşuna büyük mekanla anlaşmanıza gerek yok. Sizin için araştırdık, Ankara’daki küçük düğün mekanlarını listeledik!

Ankara Küçük Düğün Mekanları

1- Çam6 Kır Düğünü

Çankaya’da yer alan Çam6 Kır Düğünü ile başlayalım mekanları incelemeye. Berfo Ana Parkı içerisinde bulunan mekan, adını etrafını çevreleyen çam ağaçlarından alıyor. Açık havada 250 kişilik bir alana sahipler ve alanın ortasında süs havuzu bulunuyor.

Ankara düğün mekanlarından Çam6'nın büyük salonu dışında 35 kişilik bir iç alanı ve 60 kişilik balkonu da mevcut. Dileyen çiftler bu alanı da değerlendirebiliyor. Mekanın ücretsiz otopark ve çocuk parkı hizmeti bulunduğunu da bilmende fayda var.

Mekanın sayfasında Düğün.com çiftlerine özel birçok kampanya var. İncelemeyi unutma!

Çam6 Kır Düğünü

2- Göl Seyir İncek Nikah Alanı

Gölbaşı düğün mekanlarından Göl Seyir İncek Nikah Alanı, davetlilerine çok şık bir ortam sunuyor. Mekanın yaz düğünleri için bir açık alanı var, 50-100 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor, dolayısıyla butik bir düğüne gayet uygun. 50-75 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti de bulunan mekanda kokteyl düzenlemek istersen kişi sayısı 200'e kadar çıkabiliyor.

Ayrıca after party alanında da eğlenceye kesintisiz devam edebiliyorsun.

Göl Seyir İncek Nikah Alanı

3- No.10 Events

Çankaya'da yer alan butik düğün mekanlarından biri No.10 Events! Mekanın 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Çiçek süslemeleri ve ahşap mobilyalarıyla çok samimi bir ortam oluşturmuşlar.

Restoran, yemek menüleri konusunda oldukça iddialı. Talebe bağlı olarak çocuklara özel ve vegan menüler de oluşturuyorlar.

Mekana ait otoparkın olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

No.10 Events

4- Demora Hotel

Demora Hotel, Çankaya'da yer alıyor. Burada 100-200 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Mekanda klasik kahverengi ve füme dekorasyonunun yanında renkli led aydınlatmalarla da romantik bir atmosfer elde ediliyor. Salonu dekore ederken kullandıkları çiçekler ve gelin tagı da görünümü şıklaştırıyor.

Mekanda klasik menü seçeneklerinin yanı sıra özel menüler de bulunuyor. Vejetaryen ve glutensiz seçenekler bunlardan bazıları.

Demora Hotel

Demora Hotel

Demora Hotel

Firmayı İncele

5- PelinS WineHouse

Çankaya'da yer alan PelinS WineHouse, organizasyonlar için açık ve kapalı alana sahip. 100-200 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Mekanın dekorasyonu gerçekten çok hoş. Süslemede rustik aksesuarlar, ahşap mobilyalar ve dantel runnerlar tercih eden mekan, bohem konsepte son derece uyumlu bir dekorasyona sahip.

Menü seçenekleri zengin, siz de değişiklik talep edebiliyorsunuz. Kendi şarap evlerinde tamamen yerli üreticiler tarafından üretilen şarapları da menülerine dahil ettiklerini söylemeden geçmeyelim.

PelinS WineHouse

6- Amaris Garden

50-100 kişilik davetli kapasitesine sahip olan Amaris Garden'ın çim alanı olan bir bahçesi bulunuyor dolayısıyla kır düğünlerine çok uygun. Mekanın sade ve şık bir süslemesi var. Dekorasyonda vintage mobilyalar, napolyon sandalyeler,gri masa örtüleri ve renkli masa süslemeleri kullanıyorlar. Hem şık hem de az kişinin davet edileceği bir organizasyon yapmak isteyenler burayı çok sevecek!

Ayrıca mekanın kırmızı ve beyaz etli menülerinin yanı sıra, özel yemek çeşitleri içeren bir VIP seçeneği ve kokteyl organizasyonları için aperatifli bir menüsü de bulunuyor.

Amaris Garden

7- Hevas Garden

Hevas Garden, Kazan'da yer alıyor. Konum olarak ağaçların tam ortasında yer alması çiftlere güzel bir manzara sunmalarını sağlıyor. Mekanda yemekli veya kokteyl menülü düğün organizasyonları düzenlenebiliyor.

Hevas Garden, butik bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler için ideal. Mekanın 200-300 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Daha az kişilik bir düğün yapmak istersen 64 kişilik bir salonları da mevcut.

Mekan süslemeleri de doğayla oldukça uyumlu. Ahşap mobilyalar oldukça şık ve rustik bir tarz oluşturuyor.

Hevas Garden

8- Yıldız Kanatçı

Çankaya düğün mekanlarından Yıldız Kanatçı'da 100-200 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Mekanın hem açık hem de kapalı alanı var, bu yüzden beklenmedik hava koşullarını dert etmene hiç gerek kalmıyor! Mekan, deneyimli aşçılarla çalıştığından yemek konusunda iddialı. Kırmızı etli ve beyaz etli menü seçeneklerinin yanı sıra, dilersen vegan, vejetaryen ve çocuk menüsü gibi özel menüler de hazırlayabiliyorlar. Menülerdeki tatlılar da ikram!

Yıldız Kanatçı'nın krem ve kahverengi tonlarının ağırlık verildiği dekorasyonuna organizasyonlarda renkli masa süslemeleri eşlik ediyor. Ayrıca mekandaki vintage eşyalar da dekorasyonu ön plana çıkaran öğelerden!

Yıldız Kanatçı

9- Sur Balık Ankara

Ankara butik düğün mekanlarından Sur Balık Ankara, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Mekan, yemek menüsü konusunda iddialı. Türk ve dünya mutfağından yemeklerle zenginleştirilmiş bir menüleri var. Ayrıca menüde değişiklik ve menü tadımı gibi olanaklar da sunuyorlar.

Sur Balık Ankara'nın 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca otoparkları da var. Davetliler, otoparkı diledikleri gibi kullanabiliyor.

Mekan hem açık hem de kapalı alana sahip. Ayrıca açılır kapanır tavanı bulunuyor, bu sayede farklı hava koşullarında organizasyonları dilediğince gerçekleştirebiliyorsun.

Sur Balık Ankara

10- Villa Event İncek

Gölbaşı'nda hizmet veren Villa Event İncek ile tanıştıralım seni! Yeşilliklerin arasında oldukça şık ve bir o kadar da eğlenceli organizasyonlar düzenleyebiliyor. Ortalama 200-300 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar.

Villa Event İncek ağaçlı ve havuzbaşında bir düğün alanına sahip. Açık alanıının yanı sıra kapalı alanı da bulunan mekan, farklı hava koşullarına uygun. Farklı menü seçenekleri sunan mekan, çiftlerin taleplerine göre menülerinde değişiklik imkanı da sunuyor. Ayrıca çocuk menüsü, diyabet, vegan, vejetaryen gibi özel menüler de oluşturabiliyorlar.

Mekan çiftlere menü tadımı yaptırmayı da ihmal etmiyor. Böylece menüyü önceden tadıp, istediğin gibi düzenleyerek bütün davetlilerin damak zevkine uygun hale getirebiliyorsun.

Villa Event İncek


Şunlar da ilgini çekebilir:

Ankara'da 15 Bin TL'ye Düğün Yapabileceğiniz 15 Mekan

Ankara’da Bekarlığa Veda Edeceğin En Şık Mekanlar

Ankara’daki Uygun Düğün Davetiyeleri

Ankara'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

Ankara'da Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap