Ankara'daki Butik Düğün Mekanları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:47 dakika

16.01.2020

Ankara’da düğün yapmayı ama çok kişi çağırmamayı düşünen çiftler burada mı? Madem az davetliniz olacak, o zaman boşuna büyük mekanla anlaşmanıza gerek yok. Sizin için araştırdık, Ankara’daki küçük düğün mekanlarını listeledik!

Ankara Küçük Düğün Mekanları

1- Çam6 Kır Düğünü

Çankaya’da yer alan Çam6 Kır Düğünü ile başlayalım mekanları incelemeye. Berfo Ana Parkı içerisinde bulunan mekan, adını etrafını çevreleyen çam ağaçlarından alıyor. Açık havada 250 kişilik bir alana sahipler ve alanın ortasında süs havuzu bulunuyor.

Ankara düğün mekanlarından Çam6'nın büyük salonu dışında 35 kişilik bir iç alanı ve 60 kişilik balkonu da mevcut. Dileyen çiftler bu alanı da değerlendirebiliyor. Mekanın ücretsiz otopark ve çocuk parkı hizmeti bulunduğunu da bilmende fayda var.

Mekanın sayfasında Düğün.com çiftlerine özel birçok kampanya var. İncelemeyi unutma!

Çam6 Kır Düğünü

2- Pembe Köşk Marina

Gölbaşı düğün mekanlarından Pembe Köşk Marina, bulunduğu konum sayesinde davetlilerine müthiş bir göl manzarası sunuyor. Ulaşım açısından da çok rahat bir noktada yer alıyor.

200-300 kişilik davetli kapasitesi olan mekanın çok şık ve köşk görünümünde bir binası var. Salonlarında da beyaz ve altın sarısı renginin hakim olduğunu görüyoruz.

Düğün mekanının kendine ait otoparkı da bulunuyor. Bu, özel aracıyla gelecek olan davetliler için büyük bir avantaj!

Pembe Köşk Marina

3- Salus Restaurant

Çankaya’da yer alan butik düğün mekanlarından bir diğeri de Salus Restaurant! Mekanın 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Çiçekli sandalyeleri ve ahşap masalarıyla çok samimi bir ortam oluşturmuşlar.

Restoran, et ve balık yemekleri konusunda çok başarılı. Pepper steak, tavuk schnitzel, fajitas, yaprak kebap özenle hazırlanan menüden sadece birkaçı. Bunlara benzer birçok lezzet hazırlayabiliyorlar.

Restorana ait otoparkın olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Salus Restaurant

4- Fiz Meyhane

Fiz Meyhane, Çankaya Mutlukent’ye yer alıyor. Burada 100-200 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Mekanda birçok yemek menüsü seçeneği bulunuyor. Ayrıca burada alkollü organizasyonlar da yapılabiliyor.

Mekanda kullanılan ahşap sandalyeler ve duvarlarındaki eski fotoğraflar sayesinde nostaljik bir atmosfer oluşturulmuş. Salonlarında yer alan açılır kapanır tavanı da hava koşullarına bağlı olarak en iyi şekilde değerlendiriyorlar.

Yemekleri mekandan temin edip, alkollü içeceklerinizi dışarıdan getirme imkanınız da bulunuyor.

Fiz Meyhane

Kokteyl düğünleri için bu mekanları inceleyin: Ankara'da Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

5- Midas Hotel

Çankaya Kavaklıdere’de yer alan Midas Hotel, organizasyonlar için birçok salona sahip. Salonlarında 200-300 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Mekanın dekorasyonu gerçekten çok hoş. Otelin standart olarak sunduğu sandalye giydirme, masa üzeri şamdan süslemesinin yanında dilersen farklı süsleme seçeneklerini de talep edebiliyorsun.

Özel balayı odasında konaklama, düğün pastası, evliliğinizin 1. yıldönümünde otelde 1 gece konaklama ve akşam yemeği gibi hediyeler de sunuyorlar.

Midas Hotel

6- Çankaya Koru Otel

100-200 kişilik davetli kapasitesine sahip olan Çankaya Koru Otel’in birbirinden keyifli iki farklı salonu bulunuyor. Organizasyon yapan çiftler, otelin terasını kullanma imkanı da buluyorlar.

Otelin çok şık bir süslemesi var. Hem ihtişamlı hem de az kişinin davet edileceği bir organizasyon yapmak isteyenler burayı çok sevecek!

Çiftlere; balayı odasında konaklama, düğün pastası, hazırlık odası ve düğünün ertesi günü kahvaltı hizmetini fiyat dahilinde sunuyorlar. Daha ne olsun!

Çankaya Koru Otel

7- Havuzlu Bahçe

Havuzlu Bahçe, Altındağ’da Gökçek Parkı’nda yer alıyor. Konum olarak şelalenin tam yanında yer alması çiftlere güzel bir manzara sunmalarını sağlıyor. Mekanda yemekli, düğün tabaklı, kuru pastalı veya kokteyl menülü düğün organizasyonları düzenlenebiliyor.

Havuzlu Bahçe’nin 300 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Salonun etrafı boydan boya camlarla kaplı. Böylece manzarayı çok net bir şekilde görme imkanı buluyorsunuz.

Havanın güzel olduğu dönemlerde salonun camlarını tamamen açmalarını isteyebiliyorsunuz.

Havuzlu Bahçe

8- Ataköşk Nişantaşı Salon

Çukurambar düğün mekanlarından Ataköşk Nişantaşı Salon, 170 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğin bir yer. Mekanın salonunun en büyük özelliği üst katta olmaları, gün ışığı almaları ve kolonsuz bir yapıya sahip olmaları.

Ataköşk’ün 5 yıldızlı otel olduğunu; 800 araç kapasiteli otopark, vale hizmeti, Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunulan menüler sunduğunu belirtmemizde de fayda var.

VIP araç ile ulaşım, piyano resitali ile davetlileri karşılama, profesyonel orkestra, palyaço gibi birçok ekstra hizmeti de bu mekandan temin edebiliyorsun.

Ataköşk Nişantaşı Salon

9- Divan Ankara

Ankara küçük düğün mekanlarından Divan Ankara, Çankaya ilçesinde yer alıyor. Mekan, uzun sürelerdir çiftlerin mutluluklarına tanık oluyor. Yiyecek içecek kalitesi, temizlik, hijyen, ışıklandırma ve müzik kalitesi ile de çiftlerin ilgisini görmeye devam ediyor.

Divan Ankara’nın 100-200 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca otoparkları da var. Davetliler, otoparkı diledikleri gibi kullanabiliyor.

Yemek servisi yapan mekan, çiftlere düğünden önce menü tadımı da yaptırmayı ihmal etmiyor.

Divan Ankara

10- Demora Hotel

4 yıldız kalitesinde hizmet veren Demora Hotel ile tanıştıralım çiftleri! Elegance isimli balo salonlarında son derece şık ve bir o kadar da eğlenceli organizasyonlar düzenleyebiliyorlar. Yemekli düzende 200 kişiye, kokteyl düzeninde ise 300 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar.

Otelde düğün yapmanın avantajlarından biri olan balayı odasında konaklama imkanını Demora da sunuyor. Ayrıca davetliler için de avantajlı konaklama fiyatları sunuyorlar.

Çiftlere Türk ve dünya mutfağından harika lezzetler sunan ve uzman aşçılarıyla hizmet veren otel; menü tadımı yaptırmayı da ihmal etmiyor.

Demora Hotel

Ankara butik düğün mekanlarından senin için seçtiklerimiz bunlardı. Beğendiklerinden fiyat teklifi almayı unutma! Ayrıca hala kafanda soru işaretleri varsa Ankara’daki tüm düğün mekanlarını inceleyebilirsin.

Düğün Mekanları

Şehrindeki en iyi Düğün Mekanı firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün Mekanları

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum