Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri

5

E-posta Gönder

0312 963 3281

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Yenimahalle, Ankara

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
 • Kapasite 1.000-2.000
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Ankara’nın en güzel ve eğlenceli kına gecelerini hayata geçirdiğimiz mekânımızda mutluluğunu konuklarıyla paylaşan şanslı çiftlerden biri olmak istiyorsanız sizi Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri’ne bekliyoruz!

Hatırı sayılır bir zamandan beri kına geceleri düzenliyoruz. Elbette bu kadar uzun zamandan beri bu davetlere ev sahipliği yapmak bizi bu konuda uzman haline getirdi. Kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahip olan bu davetlerde tüm düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. Düğün, kına gecesi gibi organizasyonların mutlu çiftlere ve misafirlerinize ifade ettiği anlamı biliyoruz. Bu nedenle de hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz davetinizi tüm isteklerinizi göz önünde bulundurarak hazırlıyoruz. Kına geceniz öncesinde organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek hayallerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri nerede diye mi düşünüyorsunuz?

Ankara Yenimahalle’de yer alan tesisimize isterseniz kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz yüksek sayıda araç kapasiteli otoparkımız sayesinde park sorunu da yaşamıyorsunuz. Kına gecelerinde 1000 ila 2000 davetliyi mekânımızda konuk edebiliyoruz. Bu kapasiteyi konuklarınızı en rahat eğlenebilecekleri oturma düzenleri üzerinden hesaplıyoruz. Kına gecenizi kapalı alanımızda düzenleyebileceğiniz gibi isterseniz havuz başı ve kır alanlarımızda da hayata geçirebilirsiniz. Kına gecesi ritüel ve aksesuarlarından kına tahtı ve cibinliği, kına minderleri, kına tepsisi, bindallı ve kaftan, tefler ve özel kına süslemeleri gibi pek çok ayrıcalıklı hizmetimizden de faydalanma şansına sahipsiniz.

Aradan uzun zaman geçse de katılan konuklarınız ile birlikte konuştuğunuzda gülümseyerek hatırlayacağınız bir kına gecesi için Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri’ni tercih ediyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Unutulmaz bir davette yanınızda olmak ve mutluluğunuzu paylaşmak için sizden haber bekliyoruz.

İletişim

Beytullah Elvir

 • Telefon: 0312 963 3281
 • Adres: Anadolu Blv. Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri

Ankara Demirspor Sosyal Tesisleri Yol Haritası

1 yorum


K&E

Kübra & Emre

Düğün Tarihi: 25.07.2019

Mekan çok güzel. İlgi çok güzel. İlk aşama için anlaşmamızı yaptık ve şu anda memnunuz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!