Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sincan’daki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Doğası ve köyleri ile Ankara’nın biraz dışında ancak çok fazla ziyaretçi çeken bir ilçe Sincan. İlçe doğal alanlarının yanında oldukça gelişmiş bir merkeze de sahip. Çok sayıda mekana sahip ilçede bekarlığa veda, kına, nişan, düğün sünnet gibi her türlü organizasyon gerçekleştirilebiliyor. Sincan’da tüm organizasyonlar için hem açık hem de kapalı mekanlar rahatlıkla bulunabiliyor.

İlçe içi ulaşımı çok kolay olan Sincan’a Ankara’nın farklı ilçelerinden de toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabiliyor. Sincan’a ulaşım Başkentray ve birçok otobüs hattıyla kolaylıkla sağlanabiliyor. Sincan’da kına gecesi mekanları arayışındaki çiftler de ilçedeki balo salonları, restoranlar, kına salonları, konaklar ve düğün salonları gibi seçeneklere sahipler. İlçedeki açık mekanlarda istersen kır bahçesi konseptleri gerçekleştirebiliyorsun.

Kına mekanları Sincan’da her kapasiteye uygun. İlçede 200-300 kişilik küçük salonlardan 1000-2000 kişilik alanlara kadar her türlü seçenek bulunabiliyor. Sincan kına salonları yoğun olarak, ilçenin en ünlü parkı Harikalar Diyarı’nın yakınındaki Akşemsettin Mahallesi’nde yer alıyor. İlçede Yunus Emre, Tandoğan, Ahi Evran, Menderes ve Plevne mahallelerinde de kına mekanları bulunabiliyor.

Mekanların büyük kısmı merkezi konumlarda bulunuyor. Mekanların çoğundan şehir manzarası görülüyor. Akşemsettin Mahallesi’ndeki Sincan kına gecesi yerleri ise Harikalar Diyarı’nın muhteşem manzarasına eşlik edebiliyor. İlçedeki bazı salonlardan ise orman, bahçe, kır, dağ ve pek çok doğa manzarası görülebiliyor. Sincan bekarlığa veda mekanları için ise çiftler sıklıkla ilçedeki restoranları tercih ediyor.

Sincan Kına Gecesi Mekanları Ne Tür Hizmetler Sunuyor?

Ankara kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının tamamında olduğu gibi, Sincan’da bulunan mekanlar da çiftler için birbirinden güzel hizmetler sunuyor. Müzik, aksesuar veya fotoğraf çekimi gibi kına gecenizde ihtiyacınız olabilecek pek çok hizmet ilçedeki mekanlar tarafından sağlanıyor. Mekanlar seçebileceğiniz kokteylli veya yemekli kına paketleri sunuyor. Bu paketlerde birbirinden farklı hizmetler bulunuyor.

Ankara Sincan kına gecesi mekanları, paketler dahilinde organizasyon hizmeti sağlıyor. Mekanların organizasyon sorumluları tarafından oturma düzeni ve program akışı gibi her ayrıntı sizin için planlanıyor. Hayallerinizdeki kına gecesi organizatörler tarafından belirlenerek size uygun konsept seçiliyor. Sincan kına gecesi mekanlarında prenses, modern, veya Osmanlı gibi pek çok geleneksel konsept arasından tercih yapabiliyorsun.

Mekanlar dans gösterileri ve oryantal şovlar da hazırlayabiliyor. Ayrıca mekanlarda bulunan nedimelerle size özel koreografiler hazırlanarak farklı bir şovla giriş yapmanıza imkan sunulabiliyor. Mekanların hepsi sanatçılar veya DJ’ler ile tüm gece müzik hizmeti sunuyor. Gerekli ışık, ses ve sahne cihazlarını mekanlar kuruyor. Gecenize özel davul şovları ile konfeti ve volkan gösterileri de düzenleniyor.

Sincan kına mekanları, isteğinize göre aksesuar da temin ediyor. Kına tepsisi, kına mumu, el gülü, tefler gibi birçok aksesuar mekanlar tarafından sağlanıyor. Ayrıca ilçedeki mekanlar size ve arkadaşlarınıza özel bindallı ve kaftanları da ayarlayabiliyorlar. Konseptinize uygun bir kına tahtı, minderler ve sehpa da mekanlar tarafından size özel ayarlanıp salonun en güzel kısmına yerleştiriliyor.

İlçedeki mekanlarda fotoğraf ve video çekimi için ekipler de bulunabiliyor. Bazı mekanlar dışarıdan fotoğrafçı getirmenize de izin verebiliyorlar. Sincan kına mekanları kokteylli menüler dahilinde börekler, ara sıcaklar ve pek çok lezzet servis edilebiliyor.. Yemekli menülerde ise Osmanlı ve Türk mutfağından lezzetler içeren enfes seçenekler karşımıza çıkıyor. Menüler mekanlardaki usta şefler tarafından hazırlanıyor.

Hijyenik bir şekilde hazırlanan yemek menüleri, Sincan kına yerlerinde bulunan güler yüzlü servis ekipleri tarafından konuklarınıza hızlıca sunuluyor. İlçedeki mekanlarda menüyü tatmanıza ve menüde değişiklik yapabilmenize de olanak sağlanıyor. Bazı mekanlarda dışarıdan catering firması getirmenize de izin veriliyor. Ayrıca salonlarda konuklarınızın araçlarını rahatça park edebilmeleri için otopark da bulunuyor.

Sincan Kına Mekanları Fiyatları Ne Kadar?

İlçedeki kına gecesi mekanlarının fiyatları oldukça uygun rakamlardan başlıyor. Sincan’da kına geceleri kişi başı fiyat üzerinden hesaplanıyor. Bu sayede davetli sayınız üzerinden fiyat hesaplanıyor. İlçedeki mekanlarda fiyatlar oldukça uygun ve tüm mekanlar için birbirine yakın. İlçe bu yüzden Ankara’da uygun fiyatlı ve kaliteli kına organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Akşemsettin mahallesi Sincan’da kaliteli ve uygun fiyatlı kına organizasyonu yapmak isteyen çiftlerin gözde mahalleleri arasında yer alıyor. Çoğlu Mahallesi ise ortalama fiyat bandında oldukça fiyat/performansı yüksek Sincan kına gecesi mekanlarına ev sahipliği yapıyor. Yukarıyurtçu mahallesinde ise fiyatlar biraz ortalamanın üzerinde olsa da pek çok çift bütçesinde uygun kına mekanı bulabiliyor.

Sincan’da Tandoğan Mahallesi’ndeki fiyatlar ilçe ortalamasının bir tık üstüne çıkabiliyor. Bunun dışında kına fiyatları seçeceğiniz kına paketine göre belirleniyor. Kokteylli bir kına organizasyonun fiyatı, yemekli olanlara nazaran daha yüksek olabiliyor. Ayrıca yemek menüsünde bulunanlar da fiyatları oldukça etkiliyor. Daha maliyetli yemeklere sahip menüler daha yüksek kişi başı fiyatlara sahip oluyor.

Sincan kına mekanlarında bulunan paketlerde hizmet sayısı arttıkça da fiyat artabiliyor. Pakete dahil olmayan hizmetler ise mekan tarafından ekstra ücretlendirilebiliyor. İlçedeki mekanlarda hafta içi kına gecesi yapmak, hafta sonundan genellikle daha uygun fiyatlı. Sincan kına gecesi mekanları zaman zaman çiftlere özel indirimli paketler yayınlayabiliyorlar. Ayrıca erken rezervasyonda da indirim yapılabiliyor.

Sincan’da Kına Gecesi Gerçekleştirmenin Güzel Yanları

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları