Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Adana

Ottoman Henna House

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Ottoman Henna House

Ottoman Henna House Hakkında

Gördüğünüzde zihninizde sarayların canlanacağı Ottoman Balo Salonu Adana 2014 yılından bu yana kına geceleriniz başta olmak üzere diğer tüm özel gün organizasyonlarınızda en büyük destekçiniz. Kültürümüzü simgeleyen kına gecelerini, günümüz trendlerine uygun biçime uyarlayarak hazırlamaya özen gösteren bir işletmeyiz. Detayların fazlaca olduğu bu organizasyonlarda çiftlerimiz ve konuklarına en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden geleni yapıyor, her adımda çiftlerimizin fikirlerine başvuruyoruz.

Davet Alanları

İşletmemizin düğün, kına, nişan, iş toplantıları gibi organizasyonlara ev sahipliği yapan bir kapalı salonu bulunuyor. Şehir merkezindeki salonumuzda gerçekleştirebileceğimiz davetlerin kapasitesi 500 kişiye kadar ulaşabiliyor. Kolonsuz yapımız ve geniş pistimiz kendinizi kısıtlayarak hareket etmenizin önüne geçiyor. Yüksek tavanımızsa havadar, konforlu bir ortamın kapılarını açıyor. Güzel şehrimizin manzarasına salonumuzdan baktığınızda huzur bulacaksınız.

Dekorasyon

Salonumuzun sarayları anımsattığına değinmiştik, bunu düşündürense gold detayların yoğunlukta olduğu mobilya ve aksesuarlar kullanmamız. Örneğin sahnemizdeki gelin damat masası siyah olup gold başlıklar ve ayaklara sahip. Aynı şey duvarlarımızdaki panolar için de geçerli. Desenli örtülerin serildiği beyaz yuvarlak masalarımız, aynı kumaşlarla giydirilen sandalyelerimizle bütünlük gösteriyor. Masalarımızda gold çok kollu şamdanlarımız yerini alırken sandalyelerimize siyah ve kahve tonlarında kurdeleler bağlanıyor.

Hizmetler

Adana Seyhan kına evleri arasında gelin hamamı etkinliğine kadar bütün ayrıntıları düşünen başka bir işletme var mıdır emin değiliz. Kına gecelerinin müziksiz tadı çıkmaz dedik ve özel bir müzik listesi düzenledik, dans ekiplerimiz, davul şovlarımız da dahil olunca eğlenceli bir kına organizasyonu geçirmeniz kaçınılmaz. Gelinlerimiz ve nedimelerinin hazırlanması için gelin odamız; çocukların keyifli vakit geçirmesi için tasarlanmış oyun alanlarımız mevcut. Ses, ışık ve sahne kurulumlarımız da son teknoloji sistemlerden seçiliyor.

Göz alıcı bir dizayn, ferah bir atmosfer, işinin ehli aynı zamanda güler yüzlü çalışma kadrosu ve bir düğün mekanından beklediğiniz daha pek çok şey salonumuzda toplanıyor. Böylesi önemli etkenlerin hepsini içerisinde barındıran bir işletmenin vereceği hizmetlerin kalitesini sorgulamaya dahi gerek yok. Biz sizin için en iyisini düşünüyor ve uyguluyoruz. Adana Ottoman Düğün Salonu fiyatları, hizmet içerikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ottoman Henna House Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ottoman Henna House Sıkça Sorulan Sorular

Ottoman Henna House kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ottoman Henna House kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ottoman Henna House kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ottoman Henna House kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ottoman Henna House kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ottoman Henna House kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Ottoman Henna House kına ve bekarlığa vedanız için sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, masalar arası geniş mesafe aralığı ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Sibel & Mithat

Düğün Tarihi: 24.11.2019

iyikim oldun ottoman, iyki iyiki sizi tercih etmişiz. son derece memnun kaldık, konuklarımızdan da tam puan aldınız. herşey için teşekkürler canan hnm burak bey ve tüm ekip ..

Funda & Osman

Düğün Tarihi: 17.08.2019

Kınamız mükemmel ötesi güzel oldu, herkes çok memnun kaldı, hiç bitmesin istedik, oynamalara doyamadık. Teşkkürler Canan Hanım , teşekkürler Ottaman.

Eylem & Suat

Düğün Tarihi: 18.04.2019

Her şey tam da istediğimiz gibi oldu. Çok eğlendik ama çok. Başta Canan Hanım olmak üzere, ilgi ve hizmetlerinden dolayı OTTAMAN ailesine sonsuz teşekkürler. Gözünüz kapalı tercih edeceğiniz tek adres.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.