Beyaz Gelincik Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beyaz Gelincik Cafe
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Beyaz Gelincik Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Beyaz Gelincik Cafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Beyaz Gelincik Cafe Sık Sorulan Sorular

Beyaz Gelincik Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beyaz Gelincik Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Beyaz Gelincik Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beyaz Gelincik Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50'den az kişilik kapasiteye sahiptir.

Beyaz Gelincik Cafe Hakkında

Kına ve bekarlığa veda partinizi Beyaz Gelincik Cafe Adana Ayrıcalığıyla gerçekleştirmek isteyen çiftlere kusursuz bir gün yaşatıyoruz. Uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Yenilikçi ve profesyonel hizmet anlayışımızla birlikte kültürümüzde önemli bir yeri olan kına organizasyonunuzu unutulmaz kılıyoruz. Ayrıca özel günler için organizasyon hizmeti de veriyoruz. Evlilik teklifi için istenilen alanı gösterişli ve ilgi çekici aksesuar, dekorlarla süslüyoruz.

Siz düğün hazırlıklarınızla ilgilenirken kına gecesi organizasyonunuza ayıracak zamanız kalmayabilir. Biz de sizin için istediğiniz tüm detaylarla tek tek ilgilenerek size seçenekler sunarak kız arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle unutulmayacak bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Bünyemizde bulunan organizasyon firmamızda tarzınıza uygun olan aksesuar ve dekorlarla kafemizi süslüyoruz. Kına tahtı, kına süslemelerini bindallı ve kaftanınıza uygun tarzda seçiyor, mekanla bütün halinde görünmenizi sağlıyoruz.

Müziklerimizi sizinle birlikte seçerek kurtlarınızı dökmenizi sağlayacak bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Organizasyonunuzu daha eğlenceli bir hale getirmek ve oynamaya doyamayacağınız bir gün olması için dans ekibimiz ve kına merasiminizde sizi yönlendirerek tecrübeli kına ekibimizle hüzünlü ve güldüren bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Farklı kültür dans koreografilerini sizin için hazırlayan ekibimizle eğlenceli vakit geçireceğinizden eminiz. Kaliteli ses sistemi kullandığımızdan dolayı eğlenceniz boyunca cızırtısız, kulağa hoş gelen müzikler dinleyebileceksiniz.

Beyaz Gelincik Cafe Organizasyon olarak davetli sayınıza uygun olarak kafemizde oturma düzenini hazırlıyoruz. Her davetliyle özel olarak ilgileniyor, kusursuz bir eğlence geçirebilmeleri için isteklerini kısa zamanda yerine getiriyoruz. Paket içeriğinde bulunan ikramlarımızı güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz. Hijyenik mutfağımızda kaliteli ürünler kullanarak ikramlarımızı hazırlıyoruz. Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız catering firmalarıyla anlaşarak size özel menü oluşturuyoruz. Siz de sevdiklerinizle birlikte özel günlerinizi istediğiniz bir şekilde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ekiple Tanışın

  • Bu isletme kapalı hesap ve profil bilgileri dogru degildir hesap kapama silme... devam 

İletişim

  • Adres:

    6022 sokak cinarli adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beyaz Gelincik Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.