Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Adana

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon Hakkında

Kına gecesi deyince aklınıza, kına tahtında oturduğunuz mu geliyor? Hazır olun evlilik öncesi bolca eğlence vaat ettiğimiz benzersiz gece için sizi Osmanlı Kına Evi Adana’daki adresimize bekliyoruz. Nasıl bir gece tasarladığımızı şimdiden merak ediyorsunuz, değil mi? Öyleyse, gelin anlatalım:

Davetlerinize ev sahipliği yaparken önceliğimiz daima siz oluyorsunuz! Bu yüzden de Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon ailesi olarak profesyonel bakış açımızla kendimizi her geçen gün yenilemeye devam ediyoruz. Kendimizi geliştirerek yeni konseptleri ve ihtiyacınız olan bütün detayları kendimize katıyor, değişiyoruz! Neden mi? Çünkü her yıl pek çok şey değişiyor ve moda haline gelen konseptler, yılın renkleri gibi önemli ayrıntılar revize ediliyor. Biz de trendlere uyuyor, her zaman hayalini kurduğunuz geceye sizin imzanızı da atmak için görüşmeler düzenliyoruz. İsteklerinize uygun ve tarzınızı yansıtan bir gecede konuklarınızı ağırlıyoruz…

Hazırlıklarımıza salon süslemeleriyle başlıyoruz. Masalarda beyaz üzerine renkli kumaşlar tercih ediyoruz ve tiffany model sandalyelerin sırt süslemeleri için tüller kullanıyoruz. Bu sayede konseptinize uygun bir şıklık yaratıyoruz. Uyumlu bir atmosfer için altın sarısı işlemeli taht, kına halısı veya platformu ile kına takımının da yer aldığı merasim alanını stilize ediyoruz. Burada kendinizi prenses gibi hissedeceksiniz. Elbette nedimeleriniz için minderler ve sehpa da temin ediyoruz! Aynı zamanda organizasyon hizmeti de veren ekibimiz sayesinde salon süslemelerinin yanı sıra; Hint kınası, mum, kına tepsisi, müzik, davul şov, dans ekibi, zenne veya oryantal ile kaftan kiralama hizmetleri de veriyoruz.

Hazırlıkların son aşaması, seçtiğiniz lezzetlerin servis edilmesi ve benzeri olmayan bir kına merasimi gerçekleştirmek oluyor!

Tüm bu imkânlardan yararlanmak için yapmanız gereken, sayfanın üstünde yer verdiğimiz Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon iletişim bilgilerini kullanmak! Size Adana kına gecesi mekanları arasında fark yaratan bir salon ve eşsiz bir gece vaat ediyoruz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Devlet Bahçeli Blv. Adnan Kahveci Apt. No:5 (Erkan Eğitim Kurumları İlerisi)

 • Haritadaki Konumu

  Osmanlı Kına Evi & Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.