Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Adana

Dolphin Park Event

0850 532 11 52
 • Kapasite
  10 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Küçük gruplar için uygun.
 • Süslemesi modern ve sade.
 • Ahşap zemine sahip.
 • Açılır-kapanır tavanı var.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

En Popüler Yorum

Aysel & Engin

Düğün Tarihi: 03.09.2022

herşey çok güzeldi muhteşem eglence yaptılar davul shovu herşeyi ile harika geçen günümüzde bizlere yardımcı oldunuz tekrardan teşekkür ederiz

Dolphin Park Event Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Dolphin Park Event Kapasite

Dolphin Park Event Kına
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 150

Kapalı Salon
Açık Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 80
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 80

Dolphin Park Event Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dolphin Park Event Sıkça Sorulan Sorular

Dolphin Park Event kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dolphin Park Event kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Dolphin Park Event kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Dolphin Park Event kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dolphin Park Event kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Dolphin Park Event Hakkında

Dolphin Park Event, 8 yıldır Seyhan kına mekanları arasında faaliyet göstererek düğün arifesindeki çiftlerin mutluluğunu paylaşıyor. 6 kişilik ekibimizle çıktığımız yolda uzmanlık ve deneyimlerimizin arasına her gün yenilerini ekliyoruz. Hem açık hem de kapalı davet alanlarıyla butik kutlamalara yönelik hizmet veren mekanımızın en önemli özelliği ise fotoğraf çekimlerine özel kısımlar bulundurması. Fotoğrafçılık geçmişi bulunan firma sahibimizin yönlendirmeleriyle istediğiniz her türlü çekim imkanını sağlıyoruz.

Davet Alanları

Dolphin Park Event, göl kenarında konumlanmasıyla muhteşem manzaralar sunuyor. Tesisimizde 1 açık, 1 de kapalı davet alanına sahibiz. Kına geceleriniz, bekarlığa veda kutlamalarınız ve after party’leriniz için uygun ortamlar oluşturuyoruz.

●Açık alanımız, 200 metrekarelik bir kır bahçesi. Doğal çim zeminiyle, özel pist alanıyla ve gelişmiş aydınlatma imkanlarıyla dikkat çeken bu bahçe ağaçlarla çevrili olması sayesinde korunaklı bir ortam sunuyor. 100 kişinin katılacağı davetlerinizi burada verebilirsiniz.
●Kapalı alanımız açılır kapanır tavan sistemine sahip. Burada 50 davetliyi aynı anda ağırlayabiliyoruz. Kendine özel pisti ve 40 metrekarelik açık terası bulunan kapalı alanımız her türlü butik davetinize kapılarını açıyor.

Dekorasyon

Adana Seyhan kına evleri arasında bohem ve vintage esintili mekan düzenlememizle özel bir yer ediniyoruz. 4, 6 ve 8 kişilik lake masalarımızı beyaz eskitme madalyon sandalyelerle birlikte kullanıyoruz. Bistro masalarımız ve uzun dikdörtgen biçimli ahşap arkadaş masalarımız da mevcut. Beyaz runner’lar serilen masalarımızda süsleme için kristal şamdanlara, vintage vazolara, zarif çiçeklere ve cam suplalara yer veriyoruz. LED peri ışıkları ve ahşap geometrik avizelerle hem işlevsel hem de estetik ışıklandırma sağlıyoruz. Örnek masa hazırlama hizmetimiz var.

Hizmetler

Dolphin Park Event’i ön plana çıkaran hizmetler arasında fotoğraf platoları, açık alan fotoğraf çekim alanları ve kaliteli fotoğraf-video çekimi hizmetleri var. Bu sayede özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürüyoruz. Mekanımızın ışık ve ses sistemleri için her daim son teknoloji ekipman kullanılıyor. Canlı müzik ya da DJ hizmetini dilerseniz bizden, dilerseniz de kendi tercih ettiğiniz isimlerden alabilirsiniz.

Mekanımız klimalı oluşuyla üstün konfor sağlıyor. Ayrıca gelin odamız ve özel gelin-damat girişimiz de bulunuyor. Misafirlerinizin park yeri ihtiyacını 1.000 taşıt kapasiteli otoparkımızla karşılıyoruz. Yemekli davetleriniz için ikramları anlaşmalı catering firmamız aracılığıyla masalarınıza getiriyoruz. İçki servisimiz ve özel menü hazırlama imkanımız mevcut. Dilerseniz ikramlar için kendi anlaştığınız bir firmayı mekanımıza davet etmeniz de mümkün.

Dolphin Park Event, muhteşem fotoğraflarla ölümsüzleşen unutulmaz davetlerin mekanı. Merkezi konumumuzla huzur dolu göl manzaramızı birleştiriyor, sizi nezih ve korunaklı bir ortamda karşılıyoruz. Üstelik ödeme kolaylıkları sağlayarak ve erken rezervasyonlara özel avantajlar sunarak bütçenizi destekleyen Adana kına mekanları arasına giriyoruz. Aşağıdaki iletişim yollarımız ya da yandaki formumuz üzerinden bize ulaşarak fiyatlarımızı ve diğer merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0850 532 11 52

 • Adres::

  CEMAL PAŞA MAH FUZİLİ CAD GALLERİA İŞ MERKEZİ İNCİR MEYHANESİ YANI / SEYHAN / ADANA

 • Haritadaki Konumu

  Dolphin Park Event Yol Haritası

Dolphin Park Event Düğün Yorumları (1)

Aysel & Engin

Düğün Tarihi: 03.09.2022


herşey çok güzeldi muhteşem eglence yaptılar davul shovu herşeyi ile harika geçen günümüzde bizlere yardımcı oldunuz tekrardan teşekkür ederiz

Dolphin Park Event

sizleri tanımak çok güzeldi keyifli bir gece oldu mutluluklar size...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.