Bağ Evi

0850 532 7965

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi Başı

₺100 Fiyat Al

Kampanyalar (1)

 • Çukurova, Adana. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 1 yıllık Düğün.com üyesi

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta Sonu, Kokteyl, Kişi Başı
₺100 Fiyat Al
Son gün 31/12/2022

Bağ Evi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  150-200 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100-150 TL

 • Kapasite

  200-300

 • Aksesuar Kiralama

Bağ Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Bağ Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bağ Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 80-100 TL aralığından başlamaktadır.Bağ Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Bağ Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bağ Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Bağ Evi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Bağ Evi kına ve bekarlığa vedanız için her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Bağ Evi Hakkında

Çukurova’nın en köklü organizasyon firması Nazlım Kına ve Organizasyon olarak davet sektöründeki varlığımızı 2020 yılından bu yana Adana Bağ Evi Düğün Salonu’nda devam ettiriyoruz. Bugüne kadar sayısız organizasyon düzenledik, kınalar bu organizasyonların hem en eğlencelisi hem de en fazla detayı içinde bulunduranı. Ancak çiftlerimizin mutluluklarına şahit olmak, hazırladığımız organizasyonlardan memnun kaldıklarını görmek bizi motive etmeye yetiyor ve her geçen gün tecrübemizi, bilgimizi ortaya koyacağımız hatasız kına gecelerine ev sahipliği yapıyoruz.

Davet Alanları

Açık ve kapalı salon alternatifleriyle Bağ Evi Adana kınalarınızda davet alan seçimini çiftlerimize bırakıyor;

●Açık Alan: Yemyeşil bahçemizin manzarasını izleyebileceğiniz terasımızda 200 kişilik kına organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Açılır kapanır tavan sistemimiz yağışlı hava koşullarıyla karşılaştığımız anda devreye giriyor.

●Kapalı Alan: Salonumuz da terasımız gibi 100- 200 kişinin misafir edilebileceği nitelikte. Kolonsuz ve yüksek tavanlı oluşu aydınlık, ferah bir atmosferi beraberinde getiriyor.

Dekorasyon

Kına geceleri canlı renkler, göz alıcı aksesuarları çağrıştırır, biz de bundan dolayı cıvıl cıvıl bir dizayn oluşturuyoruz. Beyaz sandalyeler, yuvarlak masalar kullandığımız oturma düzenimizi kırmızı, siyah, pembe, mor renk masa örtüleri, peçeteler ve tüller, kare telkâri suplalarla zenginleştiriyoruz. Kırmızı sarkıtmalı avizelerimiz alışık olduğumuz avize modellerinden farklı bir seçim. Sahnemizde kına tahtının etrafını çubuk şeklindeki gümüş sütunlarla kaplayarak kırmızı çiçeklerle süslüyoruz. Kuş kafesi gelin yolu aksesuarlarımız arasından geçerken tüm gözler çiftimizin üstünde olacak.

Hizmetler

Orkestramızın tüm gece çalacağı birbirinden coşkulu kına müziklerine eşlik edecek kına ve dans ekibimizi gördükçe yerinizde duramayacak sevdiklerinizle beraber dansın müziğin tadını çıkaracaksınız. Kına mumu, takımı, tepsisi hatta dilek fenerine kadar ihtiyaç duyabileceğinizi düşündüğümüz bütün malzemeleri temin ederek kullanımınıza sunuyoruz. Unutmadan gelinlerimiz için bindallı ve kaftanlarımızı da hazırladığımızı da belirtelim.

Orman içinde havuz başı davet imkanı da bulunan işletmemizin nitelikli davet alanlarını kına geceniz için seçtiğinize pişman olmayacaksınız. Terasımızdan göl manzarasını seyrederken gün batımına da tanıklık edebilirsiniz. Adana kına mekanları hakkında araştırmalara koyulduysanız görüşmeye ilk bizden başlamanızı tavsiye ederiz, bizimle iletişime geçmek için telefon numaralarımızı ve mail adresimizi kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 7965
 • Adres:

  100.YIL MAH.85183 SOKAK.SABANCI DOĞAL PARK 2 çukurova /ADANA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bağ Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.