Limit Elektronik Ses Işık Sistemleri

Listeme ekle
Limit Elektronik Ses Işık Sistemleri


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Limit Elektronik Ses Işık Sistemleri sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Hizmet İçeriği DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Barkovizyon ve Led Ekran, Konfeti, Havai Fişek, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 1 hafta

Özellik

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Kurumsal etkinlikler, Davet ve resepsiyon

Hakkında

Limit Elektronik Ses Işık Sistemleri ışık, ses ve görüntü düzenleme konusunda hizmet sunmaktadır. Antalya’da bulunan ofisimiz geniş hizmet içeriği sayesinde düğünlerin vazgeçilmezi haline geldi. Bizimle düğünden 1 hafta önce irtibata geçen çiftlerimiz kaliteli bir ışık ve ses sistemine sahip oluyor. Fotoğrafçınız ya da orkestranız ne kadar iyi olursa olsun sisteminiz kaliteli değilse istediğiniz sonucu elde edemezsiniz. Geniş hizmet içeriğimiz kapsamında orkestra, Dj, barkovizyon gösterileri, led ekran ve konfeti gibi imkanlar sunuyoruz. Firmamız kendi ekipmanını sağlamaktadır. İsteyen kişilere ekipman da kiralayan firmamız şehir dışına da hizmet sunuyor. Her türlü organizasyon hizmetleri için firmamızın hizmetlerinden faydalanabilir ve unutulmaz bir düğün organizasyonuna ev sahipliği yapabilirsiniz.
.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Filiz Karatepe Adres Kızılsaray, 107. Sok. 19/B, 07040 Muratpaşa/Antalya
Evleneceklere Destek Hareketi
Limit Elektronik Ses Işık Sistemleri ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Limit Elektronik Ses Işık Sistemleri hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap